Jump to content
BulForum.com

Мод-нати кутии???


Recommended Posts

Я вижте това и ми кажете има ли бъдеще! :bgrin: Снимките са правени от един мой приятел и са на компютъра на някакъв негов познат!

ЦЪК1, ЦЪК2,

ЦЪК3,

ЦЪК4.

Link to comment
Share on other sites

ne6to mai linkovete ne ti ba4kat ni6to ne mi otvarq

Пробвай пак на ХИТ.БГ са качени и е много претоварен по това време. От 2-3 път става :)

Link to comment
Share on other sites

На мен ги отвори и добре се е получило :P може още да се доизкусури за по-добър външен вид ,но и така става .

Link to comment
Share on other sites

emi qko e da.

ama teq tonkolonki v 2-ta kraq ne samo 4e sa 'mizerni` ami i kato bram4i ventilatora do tqh i 6te e o6te po-kofti & spored men i 6te e mnogo po-dobre da se zamenqt s 2 golemi zeleni neon4eta, a zvuka normalno na razstoqni s golemite kolkoni i usilvatela

EDIT:

tva CD star4i grozno ... da mu se izreji lamarinata otgore i da se zapylni dupkata s 1 staklo ili ne6to drugo prozra4ni i 6te stane mnoo qko da se gleda kak se varti CD-to

Link to comment
Share on other sites

Ми на Лан Парти 2 имаше един комп направен по същия начин !!Става вапрос за този комп !!Данеби @Rafaello да си взел идеята от там?? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ми на Лан Парти 2 имаше един комп направен по същия начин !!Става вапрос за този комп !!Данеби @Rafaello да си взел идеята от там?? :confused

Ideiata ne sam ia vzel ot tam stoto tova ne moia PC! Chetete kvo pishe :) I viarno che e ednakva ideiata. Choveka koito go e napravil naistina moje ot tam da e vidial :)

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Пича който го е сглобявал тва е пълен изрод! :lol: Само не ми стана ясно що колонките тряа да са вградени :confused

@kicko сигурен ли си,че тая снимка е от 2001? Май бая по-отдавна съм я виждал.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Пича който го е сглобявал тва е пълен изрод! :lol:  Само не ми стана ясно що колонките тряа да са вградени :confused

Сигурно за компактност ! :D

Link to comment
Share on other sites

аз тфа компютърче го видях на лан парти 2 :)

беше много яко :) ама там имаше вда кадето му правят конкоренция ! единия беше в ЩАЙГА а другия в картонена купия :)

Link to comment
Share on other sites

аз тфа компютърче го видях на лан парти 2 :)

беше много яко :) ама там имаше вда кадето му правят конкоренция ! единия беше в ЩАЙГА а другия в картонена купия :)

хаха голям майтап наистина и на мен и се стори познат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...