Jump to content
BulForum.com

Германското първенство


12345_

Recommended Posts

неф ако гледаш немското първенство ще видиш че там и последните бият 1вите доста често такаче това говори че не само 1вите 4-5 отбора са класни в германия изненадите са доста чести : 6алке 04 бяха 1ви по едно време сега от 5 мача 4 загуби то можеше да се очкава но все пак факт! байерн на четвъртфинал и само късмет на челси им попречи да са на полуфинал кво повече искате за да е силно 1 първенство

Еми слабите бият силните, защото тези "силни" са много слаби :lol: :lol:

 

Сериозно : И аз не мисля, че немското първенство е много атрактивно . Верно , има хубави мачове, добри и класни състезатели , гениални треньори, но на мен не ми харесва. Не може да се сръвняват Испанското и/или Английското с Немското , просто такова сръвнение е невъзможно !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
неф ако гледаш немското първенство ще видиш че там и последните бият 1вите доста често такаче това говори че не само 1вите 4-5 отбора са класни в германия изненадите са доста чести

Следя с години немското първенство и ти казвам, че логиката ти е обратна - именно това, че падат от най-слабите означава, че и те не са много силни, а оттук и първенството е слабичко.Но зависи с кое го сравняваме де, естествено. Иначе, мен ме кефи, че мачовете са резултатни и затова го гледам - има емоции:)
Link to comment
Share on other sites

неф ако гледаш немското първенство ще видиш че там и последните бият 1вите доста често такаче това говори че не само 1вите 4-5 отбора са класни в германия изненадите са доста чести : 6алке 04 бяха 1ви по едно време сега от 5 мача 4 загуби то можеше да се очкава но все пак факт! байерн на четвъртфинал и само късмет на челси им попречи да са на полуфинал кво повече искате за да е силно 1 първенство

Миналата година и Ботев би Левски, нали? Еми това значи ли, че ботев трябва да го пускаме в Шампионската Лига, или че Ботев може да маже наред? Всичко е въпрос на гледна точка

Link to comment
Share on other sites

ние отдавна сме шампиони поне за мен :) а това че не може да се сравнява италия германия и англия както каза някой еми не може 1во че в италия се играе скучен футбол англия е атраквитно докато германия просто там манталитет и всичко е различно имам предвит че немското първенство и роналдинЮ да иде няма да направи нищо особено там се иска твърда игра макар напоследък да има доста по-технични играчи

Link to comment
Share on other sites

честито на всички фенове на Байерн (между които може да се каже че съм и аз). заслужавахме си титлата

Link to comment
Share on other sites

Офффффф,верно е че не съм гледал мачове в Германия от 2 години сигурно,защото преди като ги гледах си виках малееее в БЪЛГАРИЯ по-добре си спират топката и си подават!И изобщо не ме кефеше...за тези две години играта може доста да се е променила,но за мен има само две първенства АНГЛИЙСКОТО и БЪЛГАРСКОТО :punk :punk :punk !Пък Байерн няма ли вече да си направат стадион...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не знам защо много хора плюят немския футбол като той е пъти по-интересен от италиянския например. Да не говорим, че първенството е много оспорвано и изненнадващо. Аз лично не се сещам за първенство, където шанс за титилата да имат 2-3 отобора и то малко преди края. Е ясно е, че ще спечели Байерн :) , но все пак... А освен това в никое друго първенство шампиона няма толкова загуби, което свидетелства за изравнени сили.

Link to comment
Share on other sites

напълно съм съгласен че като Германия 2ро нема :) а иначе Байерн си имат стадион нов от др. сезон Алианз Арена заедно с Мюнхен 1860 стадиона мен ме кефи много даже вижте в нета има снимки некви , бтв Олимпия Щадион мен ми липсва беше си уникален стадион свикнал съм си с него :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо много хора плюят немския футбол като той е пъти по-интересен от италиянския например. Да не говорим, че първенството е много оспорвано и изненнадващо. Аз лично не се сещам за първенство, където шанс за титилата да имат 2-3 отобора и то малко преди края. Е ясно е, че Йе спечели Байерн :) , но все пак... А освен това в никое друго първенство шампиона няма толкова загуби, което свидетелства за изравнени сили.

Първенството е оспорвано- ОК

Силите са изравнени - ОК

Вкарват се много голове- ОК

Всичко това ми харесва, но все пак , това не означава, че се играе класен футбол според мен.

А сравнението ти с Калчото е доста неверно. Италианското е много по-висша класа. Аз правя сравнение най-вече по футболистите, които играят в двете първенства:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

айде вече може дас е гордеем с най-модерния стадион в ЕВРОПА - Алианц Арена !!! стадиона е невероятен аз си го следя от както почнаха да го строят но просто найстина е неповторим!

Link to comment
Share on other sites

Колко места е тоя "невероятен" стадион? Колко пари е излязъм на клуба? Дай малко инфо за непросветените :)

Link to comment
Share on other sites

ами сега точно не знам влез в сайта на Байерн и виж но е факт че го обявиха за най-модерния стадион в Европа по новините го казаха даже капацитета е 66000 но нз колко пари е излязъл потърси из има интересни неща

Link to comment
Share on other sites

ок ще потърся и ще ви кажа. Иначе и аз разбрах, че ще е най-модерният стадион в Европа :) Честито на Байерн и феновете му :)

Link to comment
Share on other sites

Значи Алианц Арена е с 66000 места. Цената не я намерих, но ето големината на игрището (на немски за съжаление)

Stadion: 258 m x 227 m x 50 m

Umfang Stadion: 840 m

Überbaute Fläche: 37.600 m²

Gesamtnutzfläche: 171.000 m²

Esplanade: 600 m x 133 m

 

Отново честито на Байерн и феновете му.

 

 

Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

На Байерн стадиона ще е най модерният :D :D :D

Станахме шампиони(рядко влизам и за т'ва накратко).

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос. Някой знае ли кои са другите трима , които са успявали да отбележат 2 или повече гола на Кан в един мач ? Аз знам двама :). Единият е Джон Алойси от Австралия , и другия е РОНАЛДО ;) . (Питам тук, защото Кан е немец и играе в немски клубен отбор ;) )

 

ами Бербатов е единия другия сега ще помисля...

Аз не знам 3-ма, а не двама. Е сега незнам двама, защото ти ми каза един де, ама трябва да кажете още 2-ма. Много се обърках :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...