Jump to content
BulForum.com

Германското първенство


12345_

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

imashe edin mach deto Schalke biha Bayern s 5-1...

ako ne e Ailton,znachi e Sand...edin ot dvamata e...:)

 

Edit: a kato se zamislq na macha England-Germany 5-1,Owen ne vkara li 2-3 gola togava... :confused

Edit2: a na macha Leverkusen-Bayern 4-1 tazi godina...Berbatov vkara 2...a Franca kolko vkara 1-2.>?

oburkah se veche chestno...:)

Link to comment
Share on other sites

1 Bayern München 34 24 5 5 75 : 33 +42 77

2 FC Schalke 04 34 20 3 11 56 : 46 +10 63

3 Werder Bremen 34 18 5 11 68 : 37 +31 59

4 Hertha BSC Berlin 34 15 13 6 59 : 31 +28 58

5 VfB Stuttgart 34 17 7 10 54 : 40 +14 58

6 Leverkusen 34 16 9 9 65 : 44 +21 57

 

забележете само головата разлика на Байерн и на другите ... просто приказки че освен Байерн има друг претендент за титлата са глупости повтарящи се всяка година ...

 

ето го и мача с Леверкузен :

Goals: 1-0 Berbatov (20), 2-0 Franca (52), 3-0 Franca (57), 4-0 Berbatov (59), 4-1 Ballack (84.)

 

още 1 мач : Bayern 6 Nuremberg 3

Goals: 1-0 Pizarro (8), 2-0 Ballack (24), 3-0 Makaay (31), 4-0 Makaay (41), 5-0 Deisler (44), 5-1 Demichelis (o.g. 52), 6-1 Deisler(78), 6-2 Slovak (80), 6-3 Slovak (83)

Link to comment
Share on other sites

znachi kakvo izliza zasega...ma malko poveche ot 5 choveka sa vkarvali na Kahn 2 gola i poveche..:)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че играчите които са вкарали повече от един гол на Кан са ги вкарали по много тъп начин. Гледал съм всички мачове на Байерн и знам как са ги вкарали.

 

mackay верно за Аилтон не съм сигурен ...

 

Аз нещо не се сещам Mackаy да си е отбелязал два авто гола в един мач :confused :confused :confused кога е било т'ва?

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че играчите които са вкарали повече от един гол на Кан са ги вкарали по много тъп начин. Гледал съм всички мачове на Байерн и знам как са ги вкарали.

Аз нещо не се сещам Mackаy да си е  отбелязал два авто гола в един мач  :confused  :confused  :confused  кога е било т'ва?

 

ами преди 2 сезона като играеше за Депортиво Лакоруня тогава

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че играчите които са вкарали повече от един гол на Кан са ги вкарали по много тъп начин. Гледал съм всички мачове на Байерн и знам как са ги вкарали.

Аз нещо не се сещам Mackаy да си е  отбелязал два авто гола в един мач  :confused  :confused  :confused  кога е било т'ва?

xaxa...togava Makaay ne vkara 2 gola na Bayern...vkara 3 :bgrin:

i gi vkara po nachin,koito trudno bi bil narekan smeshen...

onzi mach dade nachaloto na nai-loshiq sezon na Bayern v CL...

i za men imenno togava toi reshi budeshtiq si transfer v Bayern...

Link to comment
Share on other sites

абе чети малко бе не мрънкай а виж за кво си говорим, видя се че не си гледал преди 3 години фубтол говори ти за по-нови като искаш!

Link to comment
Share on other sites

абе чети малко бе не мрънкай а виж за кво си говорим, видя се че не си гледал преди 3 години фубтол говори ти за по-нови като искаш!

 

Вземи се скрий ве! :angry1 :angry1 :angry1 Ще ми вика той че не съм гледал футбол преди 3 години! :angry1 Гледам футбол от 6 годишен и винаги съм бил за Bayern! Такаче вземи :zzz поспи :zzz малко и тогава ми говори че не съм разбирал от футбол :angry1 Сега ти се смея на поста като побъркан :D :D :bgrin: :bgrin: :D :D :D :woot

Link to comment
Share on other sites

Вземи се скрий ве! :angry1  :angry1  :angry1  Ще ми вика той че не съм гледал футбол преди 3 години! :angry1  Гледам футбол от 6 годишен и винаги съм бил за Bayern! Такаче вземи  :zzz поспи  :zzz  малко и тогава ми говори че не съм разбирал от футбол  :angry1  Сега ти се смея на поста като побъркан  :D  :D  :bgrin:  :bgrin:  :D  :D  :D  :woot

 

 

пич само се затапваш като говориш по-добре мълчи... като си фен на Байерн и гледаш футбол от 6годишен и не знаеш че Байерн Мюнхен : Депортиво Лакоруня завърши 2:3 и Макай вкара 3 гола на Кан значи толкова гледаш и толкова си фен... айде сега се смей на своя пост и не се прави на оригинален защото не си ...

Link to comment
Share on other sites

пич само се затапваш като говориш по-добре мълчи... като си фен на Байерн и гледаш футбол от 6годишен и не знаеш че Байерн Мюнхен : Депортиво Лакоруня завърши 2:3 и Макай вкара 3 гола на Кан значи толкова гледаш и толкова си фен... айде сега се смей на своя пост и не се прави на оригинален защото не си ...

 

Много добре знам кога стана това! :angry1 Ти като не разбираш не се прави на много умен! :allien

Link to comment
Share on other sites

гледайки възрастта ти спирам да споря просто нема смисъл да се занимавам показа че не знаеш за какво иде реч и пишеш безсмислени постове а след това ние не разбираме такаче нема се занимавам вече

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

aide shampionata v Germaniq e otkrit... :punk

Bayern pochva s pobeda 3-0 nad Gladbah...

igrahme pestelivichko,bez izlishen zor...pone se vidq kak igraqt novite v tima... :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен, Гладбах трябваше да вземат поне точка от този мач. Неможе съдиите вечно да ги бутат, а другите отбори да нямат късмет, както беше днес...

Link to comment
Share on other sites

e sudiqta kakvo gi bunta Bayern.. :confused

dade cherven karton...ne sviri duzpa za nas sled igrata s ruka v nakazatelnoto...

verno imashe edin sporen moment za spuvaneto na irakchanina prez vtoroto poluvreme...no chak puk tolkoz...

puk i ne se seshtam za nqkoe 100% golovo polojenie na Gladbah osven gredata...inache verno dobre igraha...

Link to comment
Share on other sites

По принцип не се интересувам от немски футбол, ама за новия сезос сам сигурен, че пак Байерн ще са шампиони. Просто в Германия те са си най - добрите. Иначе имам съмнения, че маже и Байер с Митко Бербатов да спечелят Бундеслигата. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

новия сезон се очертава доста интересен и шалке и щутгарт направиха добри покупки ... а за байерн за мен не трябваше да си ходи ковач ... исмаил не ме кефи нещо ... и фрингс трябваше да остане ... не играеше зле когато го пускаше магат ... иначе честита 1ва победа ... само победи за напред!!!

Link to comment
Share on other sites

aide vtora pobeda na Bayern...

chestito na vsichki fenove... :punk

taq godina,ako karame taka v Germaniq nqma koi da ni spre... :P

Link to comment
Share on other sites

то в германия е ясно че няма кой да ни спре както няма кой да спре макай :) ... и в европа няма обаче !!! :) а али karimi ми направи супер добро впечатление има много да очакваме от него!

Link to comment
Share on other sites

да бе, тоя пич кърти отвсякъде. много ми хареса как играе :rolleyes:

mdam ima hlqb v nego...

na men kato viziq i igra mi napomnq na Scholl v dobrite mu godini... :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...