Jump to content
BulForum.com

Германското първенство


12345_

Recommended Posts

Както видяхте аз съм фен на Байерн и мисля че те ще станат шампиони.

Пишете за всичко интересно и за вашият любим отбор!

 

Bayern Munchen the best!

 

:) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

е кво интересно да пишем ? :)

иначе хората които са от доста време във форума би трябвало да знаят от аватара(който беше по едно време) че и аз съм от Байерн друго "интересно" нз :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм за Леверкузен и то главно заради Бербатов,но по принцип не ме кефи много германското първенство.Друг отбор на който симпатизирам е Шалке 04 :D

Link to comment
Share on other sites

Ммдам. Немското първенство не е от най-интригуващите :(. Има добри отбори , ама не може да се сръвнява с Испанското , Английското или Итанлианското. Индивидуалнусти - да , отбори - не ;). Иначе мен ме кефят няколко отбора - БайерН , Байер , Вердер , Волзбург ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам и Байер(макар че винаги ми провалят ЕФ) и Байерн.Симпатизирам и на Волфсбург заради Марто Петров :)

Link to comment
Share on other sites

a kakvo shte kajete za macha ma Bayern dneska...?

jalko ma Marto,ama Bayern pokazaha che Chelsea trqbva da vnimavat...

Link to comment
Share on other sites

Da Baiern ama Leverkusen  :D

Miteto Berbatov  RULZZZ  :)

 

Пич не знам дали разбираш ама Леверкузен са Байер а не Байерн!

 

 

Ммдам. Немското първенство не е от най-интригуващите :(. Има добри отбори , ама не може да се сръвнява с Испанското , Английското или Итанлианското. Индивидуалнусти - да , отбори - не ;). Иначе мен ме кефят няколко отбора - БайерН , Байер , Вердер ,  Волзбург ...  :bgrin:

 

Има си и отбори и футболисти.

 

a kakvo shte kajete za macha ma Bayern dneska...?

jalko ma Marto,ama Bayern pokazaha che Chelsea trqbva da vnimavat...

 

Байерн са най-великите!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Da Baiern ama Leverkusen  :D

Miteto Berbatov  RULZZZ  :)

 

 

 

остроумен си но и идея си нямаш за разликата м/у Байерн и Байер но споко простено ти просто не говори ако не знаеш :)

иначе добре победа на Байерн играят добре не мисля че има кой да ги спре до края на сезона а и Шалке се прецакват все накрая такаче е повече от ясно че Байерн е шампион а и като бутнат няколко гола на Челси и ШЛ ще вземат айде требъл с купата идеално :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за Байерн, но харесвам и Щутгарт. А и не съм съгласен с твърдението, че немското първенство било слабо или че отборите там са слаби. Който го твърди значи не е гледал повече от 2 мача от бундеслигата.

Link to comment
Share on other sites

Da Baiern ama Leverkusen  :D

Miteto Berbatov  RULZZZ  :)

пфф к'во се излагаш като отидем в даскало ще те положа с народния .....бербатов е балерина....тя само си припка по терена и като остане сам срещу вратаря му казва "извиняваи не искам да те претеснявам ..." и после уж технично не вкарва гол......иначе да ...Леверкузен рулзз ...да си призная станах тяхен фен когато почнаха да бият в шампионската лига ,ама когато играех кофти също ги подкрепях....симпатичен отбор ;)

Link to comment
Share on other sites

Байерн е шампион а и като бутнат няколко гола на Челси и ШЛ ще вземат айде требъл с купата идеално :)

 

:D Такъв оптимист не бях виждал :D Няма да стане това, казвам ти. Ако искаш на бас по 2 лева :D (малко са ама ме е срам да ти взема повече :D )

 

Аз съм за Байерн, но харесвам и Щутгарт. А и не съм съгласен с твърдението, че немското първенство било слабо или че отборите там са слаби. Който го твърди значи не е гледал повече от 2 мача от бундеслигата.

 

Ами прав си донякъде. Има хубави мачове, но има и много скучни, изпълнени с грубости и неспортменство... Абе като цяло бундеслигата не е от най-силните първенства в Европа. (според мен)

Link to comment
Share on other sites

Байерн Утре Ще Бият Със Сигорност!

 

Каквото и да обеснявате не можете да ме убедите в друго!

Link to comment
Share on other sites

Ауе аз не съм голям фен на Бундеслигата ама не може да ме убедите че не е интригуваща при положение че няма друго първенство в което 1-вия да има 10 загуби още преди да е свършило първенството.Иначе аз не съм фен на Байерн но харесвам някои индивидуалности от отбора като Балак например.А шампион мисля че трябва да е Шалке..заслужават го.Симпатизирам още на Волфсбург и на Борусия Дортмунд.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

айде момчета честита ни титла на Байерн отново доказаха че от тях по-големи няма а и ако не беше късмета на челси щяхме да сме на финал защото поол нямаше да са проблем за Байерн но догодина!!!

БАЙЕРН отново е шампион!!!

Link to comment
Share on other sites

Малеее това е едно от най-слабите първенства,НО все пак имам няколко отбора на които симпатизирам!

Херта Берлин,Шалке 04 и Щутгард...всеки по-различни причини...докато МРАЗЯ ОТБОРА НА БАЙЕРН МЮНХЕН(нищо лично)...

Link to comment
Share on other sites

бе щом казвам че е едно от най-слабите първенства показва че немски футбол не си гледал такаче не се излагай

Прав си е човека, Тони, силните отбори в немското се броят на пръсти (на едната ръка).

Виж английското, испанското, българското :laughing: са друга работа

Link to comment
Share on other sites

неф ако гледаш немското първенство ще видиш че там и последните бият 1вите доста често такаче това говори че не само 1вите 4-5 отбора са класни в германия изненадите са доста чести : 6алке 04 бяха 1ви по едно време сега от 5 мача 4 загуби то можеше да се очкава но все пак факт! байерн на четвъртфинал и само късмет на челси им попречи да са на полуфинал кво повече искате за да е силно 1 първенство

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...