Jump to content
BulForum.com

Страшен филм 4


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Филма общо взето е много готин,все пак е "Страшен Филм" :) ,но може би единствената ми забележка е,че някои от моментите се повтарят...във 3-ката имаше момче (Коди) ,което ядеше бой през цялото време...сега тук дъщерята на оня :)...и момента с удрянето на главите...малко е оеднаквено,но като цяло е готин фим - да не забравяме,че това е 4 последна част...никак не е лесно да направиш 4 перфектни части на който и да е филм :)

Link to comment
Share on other sites

Хаха аз още преди да го гледам се изкефих как на постера пише-Последната,четвърта част от трилогията :laughing: ,ама след тфа :sick .Имаше много яки моменти в филма,но като цяло няма никакъв смисъл :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

толкова тъп филм

тва е един от най нещасните филми дето съм гледал близките 3 месеца

отврат е

 

първите 2 части г/д вкарваха смях

а тоя е толкова зле че не си заслужава изгубеното време

 

един съвет за тези които не са го гледали -- има безброй мн по смислени и забавни неща които може да правите през тези час и полвина , НЕ СИ СТРУВА ДА СЕ ГЛЕДА

Link to comment
Share on other sites

Що бе аз ... да си призная честно, за да го гледам пафнах.

 

И след това чак два пъти го гледах. :D

 

Като изцяло филма е пълна простотия /както другите части, само дето мен ме тресе склероза и не мога да се сетя третата част за кво се разправя/, но пък имаше някои моменти, които като ги гледах..

ако щете вярвайте паднах от стола от смях. :D

 

 

А, и още нещо- не пийте и не яжте, докато го гледате тоя филм.

Просто съвет. :woot

Link to comment
Share on other sites

Още не съм го гледал и искам да знам всички филми,които осмива - Saw ІІ,War of the Worlds,The Village...Още?

 

The Grudge, A Million Dollar Baby

Link to comment
Share on other sites

Що бе аз ... да си призная честно, за да го гледам пафнах.

 

И след това чак два пъти го гледах. :D

 

Като изцяло филма е пълна простотия /както другите части, само дето мен ме тресе склероза и не мога да се сетя третата част за кво се разправя/, но пък имаше някои моменти, които като ги гледах..

ако щете вярвайте паднах от стола от смях. :D

А, и още нещо- не пийте и не яжте, докато го гледате тоя филм.

Просто съвет. :woot

 

/offtopic

Ако пафна преди да го гледам..ще родя майна.Честно попикавам се от смях на тоя филм.. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...