Jump to content
BulForum.com

Най красив мач на сезона


BoFFo

Кой мача за сега е №1 според вас  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Сложил сам мачоеве които не само според мен този сезон се невероятни,също така и най дискутираните,в Испания и Германия според мен нямаше мачове които да грабнат зрителя с по интерсни обрати.Та ако имате друг любим мач през този сезон,дайте го :D

Аз лично гласувам за Тотнъм-Арсенал,но доста се чудих и между Челси - Барса и Интер - Сампдория

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм - Арсенал беше невероятен, но гласувах за Арсенал - Ман Юн. Беше наистина страхотен мач. Много красив, много напрегнат...и с хубав край...

Link to comment
Share on other sites

Челси - Барселона 4:2

 

Ако и Челси показваха някъкви наченки на добра игра , щеше да стане ебати мача ! ! ! :lol: Все пак мачът си беше красив , изпълни ме отвсякъде ;)

Link to comment
Share on other sites

Надявам се не ми казваш, че отборът, който бие с 4:2, не е показал дори наченки на игра и след това да твърдиш, че е най-красивия мач на сезона... Не че нещо, ама звучи дебилно.

Link to comment
Share on other sites

Гласувах за Челси-Барселона не само за това, че мача беше много вълнуващ(и другите изброени горе също са такива). Това беше беше сблъсък между двата най-силни отбора в момента и беше най-качествения мач, който съм гледал :)

Link to comment
Share on other sites

Arsenal-Unaited....Unikalen mach

Link to comment
Share on other sites

Lyon - Verder ... V reportaja nqmashe vreme da dadat neshto drugo osven golove. 4ist i otkrit futbol s mnogo golove...me4tata na vseki futbolen fan...ili pone moqta.

 

Edit: Ne e vajnoto imeto na otborite, koito igraqt...vajno e kak igraqt.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък като искаш повече голове да гледаш, идвай в събота на мача, да гледаш мен...разбира се съм напълно съгласен с теб...

Link to comment
Share on other sites

nz za men ot tezi ma4ove 2 sa nai krasivite

arsenal-man4estar i

4elsi-barca

i v dvata ma4a i ma6e mnoo golove kakto i neveroqtno krasiva i tehni4na igra.nai mnogo me e qd za 4elsi i barca

tva bqha za men favoritite za 6ampionskata liga :( te trq6e da sa na final

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми хареса Ботев:Локо аре де. :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...