Jump to content
BulForum.com

Как мислте след резултатите на България?


NightKiller

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Ave te nqma :sick otbor ot balgariq bilo :devil to kluben ili nacionalen da ne igraqt hybavo do parviq gol i posle da si mislqt 4e im stiga.A i toq Ivankov ot kade go izkopaha da si igrae tam sms 6ampionskata :devil :sick liga pak toq gey ni zakopa.Ne moje da igrae6 taka vav vratarskoto si pole :sick

Link to comment
Share on other sites

Ave te nqma  :sick otbor ot balgariq bilo  :devil to kluben ili nacionalen da ne igraqt hybavo do parviq gol i posle da si mislqt 4e im stiga.A i toq Ivankov ot kade go izkopaha da si igrae tam sms 6ampionskata :devil  :sick  liga pak toq gey ni zakopa.Ne moje da igrae6 taka vav vratarskoto si pole :sick

точно така то тоя човек хич го няма на вратата

Link to comment
Share on other sites

Имаме минимален шанс, защото трябва да бием Швеция и да стискаме палци Харватите също да ги бият и така да идем на бараж. За директно класране май нямаме шансове.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Баси Хърватите майна! Скъсаха ни левскарския задник. Ако и след този мач някой каже че имаме шансове да иде на доктор!

Link to comment
Share on other sites

Днес съм настроен патриотично:) Ще ги скъсаме! Бием в Стокхолм, падат шведите в Загреб и здравейте баражи!

Link to comment
Share on other sites

sincity, едва ли ще стане... Господ вече не е Българин :)) От БФС му обясниха, че мениджъра му не е Лъчезар Танев и няма да получи място в отбора и ...

Link to comment
Share on other sites

sincity, едва ли ще стане... Господ вече не е Българин :)) От БФС му обясниха, че мениджъра му не е Лъчезар Танев и няма да получи място в отбора и ...

Прав си напълно! Ама много ми се иска да ги опънем тия шведи поне веднъж!
Link to comment
Share on other sites

Шансовете ни да бием Швеция са колкото на Фариорски о-ви да бият Франция.Просто говорим за савсем друга класа.Ние даже и изненада не сме способни да поднесем.Както Босна напражиха равен на Испания или Еквадор,които биха Аржентина.В момента сме по-слаби и от посредствените отбори.Щом Унгария са преди нас в класирането

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не ми се иска трябва да призная че в момента сме мноо слаби, и то не защото нямаме добри футболисти, а просто защото нещо не могат да се сработят...

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не ми се иска трябва да призная че в момента сме мноо слаби, и то не защото нямаме добри футболисти, а просто защото нещо не могат да се сработят...

Съгласен съм :cry Според мен нямаме никакви шансове с такава игра :(

Link to comment
Share on other sites

Абе к'ви футболисти имаме? :D

Ще ми се пукне жлъчката от смях само като видя защитата! :D

Добрите ни фудболисти са само офанзивни (и то не всички)

Така ,че поправете ме ако бъркам!

 

А всички до един са мърди!

Изобщо не се движат по терена - така няма какда сме силен отбор!

Трябва да се раздаваш ,трябва да се бориш за всяка топка ,както го правеше онзи отбор от 1994!

Скоро гледах мача им с Германия през 1995 когато ги обърнаха!

Ами сега "Звездите" и на половина не тичат толкова колкото онези истинските звезди!

За какъв футбол говорим изобщо?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...