Jump to content
BulForum.com

Как мислте след резултатите на България?


NightKiller

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

По-скоро са илюзорни шансовете ни след този мач в Унгария. Именно след него в очите ми Стоичков вече не е никакъв трениор. Направи куп грешки и добре, че унгарците са посредствен отбор. Точно този мач трябваше да го започнем по-офанзивно, но Ицо явно го е хванало страх. Можеше поне да заложи на 4-4-2. Бербатов още в Португалия видяхме, че му е много трудно да играе сам в атака. Той не е пробивен футболист. Отделно цареше супер хаос в средната ни линия в началото, тъй като Здравко Лазаров игра от дясно а Благо Георгиев отляво. Всички знаем на тези футболисти кой е силният им крак. Мина близо половин час игра, докато Ицо се осети и им каза да се разменят.

Мартин Петров се луташе ту на лявото крило, ту зад Бербатов, ту отдясно. Просто не можеше да си намери мястото на терена. Защо? Заради Здравко Лазаров, с когото се дублираше. Отделно нямаше никакви празни пространства. Мартин се разигра чак след като поведохме.

Чавдар Янков беше голяма дупка в този мач. Запомних само едно свестен негов пробив, когато беше фаулиран. Пресече и 2 топки. През другото време му биваше отнемана топката. Има потенциал, но не е във форма. Спокойно можеше да се заложе на Кривия в този мач.

Сменита на Камата само пробудиха недоумение в мен. Излизането на Чавдар Янков бе въпрос на време. Но защо, по дяволите, го замени Владо Манчев? Халф за нападател при положение, че водим!? След това последва и смяната на Здравко Лазаров от Боримиров, който заигра като... бек ако не се лъжа??? И какво се получи - един отбор разделен на 2 части - защита и нападение. Останахме без средна линия. Точно затова топката стигаше от тяхното наказателно поле до нашето толкова бързо. И в този момент последва смяната на Мартин Петров, който беше адски нужен в празните пространства, които се откриваха! Ако не беше сменен може би той щеше да бъде на мястото на Бербатов в 90-тата минута и шансовите да отбележи щяха да са много по-големи, благодарение на добрата му "левачка". Но нека оставим това. Кой се появи на терена? Не защитник или халф, а отново нападател.

И въпреки всичко щяхме да спечелим ако в 91вата минута не дойде поредната фрапантна грешка на Димитър Иванков. Само Стоичков май не вижда, че Митко не е във форма. Не може национален вратар да се намесва по този начин в най-важния момент в мача - когато трябва да хване топката и да успокои играта!

Не е достатъчно само да надъхваш футболистите. Трябва и малко акъл и малко тактика!

А изказването на Здравко Здравков, че напуска национала заради мениджърските игри, които се водят само доказва защо последните 2 мача на терена присъстваха Чавдар Янков и Димитър Иванков.

А уж Стоичков беше "месията", която всички очаквахме и която уж нямаше да се поддава на мениджърския натиск от страна на Лъчо Танев, Венци Стефанов и т.н.

Ебал съм му майката. Не го искам вече Стоичков. Трябва ни тренер от чужбина. Да бяхме наели ние някой като Ото Рехагел, да видите какъв отбор щеше да направи!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Toq idiod Ivankov kvo pravi na tupata vrata mim kazhete.I kak taka Stoi4kov shte slagat hora koito igraqt s desen krak na leviq flang.Spored men toq trenior ne si vurshi rabotata maksimalno dobre.A ina4e posledniq gol stana hem greshka na Ivankov hem na ligluto Berbatov.Kak mozhe taka da ne vkara golove na tolkovite udobni pozicii.A we ma4a nakraq beshe potcenen tova e greshkata ni sreshtu Ungariq.Ina4e za napred imame shansove .Pone taka mislq

Link to comment
Share on other sites

WARP от кой сайт си копира мнението ? тва че не искаш Стоичков си е твой проблем когато нещо не върви всички много знаете ама много знаете ей как ме нервират някой хора не е истина като сте толкова знаещи и можещи айде станете трениори на някое отборче от В група а после може да ви вземат в националния муахахах ей къртитеее като падаме всеки може да критикува всеки много знае но когато Бербатов е голмайстор на кфалификацийте за европейското го хвалите нали и по-голям от него няма пу!!! като направихме 2:2 срешу харватска пак хвалихте отбора и как стоичков е мотивирал отбора ае нямам думи . чакам мача срещу харватска да бием и да вида кво ще говорите пак да се посмея айде със здраве ...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли го е копирал...имаше прекалено много правописни грешки като за статия от site. Най-накрая и някой с по-позитивно мислене. Аз също съм на мнение, че Бербо изпорти мача, но какво от това. На всеки се случва. Мисля, че трябва да засвидетелстваме подкрепа на отбора. Какво стана с Пламен Марков? Направи перфектни квалификации и едно ужасно европейско, което стана така главно заради късмет и съдии и после психика... И какво после? Плюха го, псуваха го, беше педал и какъв ли не. И защо? Защото си свърши добре работата. Стоичков никак не я върши толкова добре, но това няма значение. Тия момчета са там, за да представят мен. Ако аз не ги подкрепям, кой?

Link to comment
Share on other sites

ще ги скъсаме веее само трябва да бием хърватите тук след тва исландия малта и унгария ги минаваме като малки гари и остават шведите ако се развият нещатата добре може да сме се класирали вече малко вероятно но вероятно хърватите и шведите в директния сблъсък ще се прецакат и тва е на модиала сме !

 

Брей голям оптимист си тва е добре.Ама Харватия?Не не мисля че ще ги бием.Да ние и за Унгария мислихме че е малка гара ама се издънихме вярно че имаха късмет ама ако Бербатов и защитата са това ниво което бяха вчера......няма да се очудя и ако се издъним срещу Исландия и Малта

Link to comment
Share on other sites

Надеждата умира последна!Аз лично се надявам че ще се намери някой по-опитен тренъор от Ицето та да му налее малко тактики в главата...

Link to comment
Share on other sites

ще ги скъсаме веее само трябва да бием хърватите тук след тва исландия малта и унгария ги минаваме като малки гари и остават шведите ако се развият нещатата добре може да сме се класирали вече малко вероятно но вероятно хърватите и шведите в директния сблъсък ще се прецакат и тва е на модиала сме !

хахахахах ще ми обясниш ли при това положение как ще идем на световно

Croatia 5 - 13

Sweden 5 - 12

Bulgaria 5 - 8

швеция няма как да ги минем. изоставаме с 4 точки те имат домакинси мач ше ни утрепат.

Как стоят нещата с хърватите. Разликата е 5 точки да кажем че бием в софия, разликата става 2 точки. После швеция ни бият, хърватка си взимат техния мач, разликата отново става 5 точки. и да речем в най-добрия случай шведите бият като гости хърватите и разликата отново става 2 точки. което значи, че трябва да разчитаме хърватска да изгуби точки в ето тези мачове,

Iceland (ISL) : Croatia (CRO )

Malta (MLT) : Croatia (CRO)

Hungary (HUN) : Croatia (CRO)

а ние да бием във всичките оставащи мачове, което ми се струва невъзможно. между другото сетете се какво ще стане ако си уредят едно Х-че в този мач ;)

Croatia (CRO) : Sweden (SWE)

издухваме го отвсякъде!

Link to comment
Share on other sites

Доброто все пак е, че минаха гостуванията на Унгария и Исландия. Домакинствата двете ги взимаме. Взимаме и гостуването на Малта. През това време Хърватите имат да гостуват на тия отбори...може да сгрешат.

Link to comment
Share on other sites

Имаме още цели 5! мача,от които ако се възползваме ще се класираме(естествено,че е нужно някои от лидерите да загуби точки) :) Мисля,че 3 септември е една добра дата,на която да ударим шведите като гости.За домакинския мач с хърватите съм абсолютно сигурен ,че ги бием...Само горе главата,пределна мотивация и концентрация,мнооооого късмет ,обективни съдии и ще се сме в Германия:)

Амин

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да изкажа мнението си за гола на Стенли-наистина рядко срещан шедиовър,ако се бе превърнал в победен,щеше да е безценен...за съжаление истината бе друга...

 

Дали имаме шанс?Да,има.Колкото и теоретично да звучи-тук юни месец трябва да бием харватите.Така разликата м/у тях и нас става от 5 на 2 точки.След това харватите имат мач,който е с извънредно труден съперник-Швеция.Дай боже шведите да направят нещо запомящосе в Загреб и по този начин напълно да заличат нашия пасив в точките.Докато тези мачове се играят м/у тях ние задължително трябва да бием постоянно.При добро развитие на нещата можем да направим нещо повече от загуба на 3 точки в Стокхолм...още един плюс за нас е,че последните ни мачове са лесни-домакинство на Унгария,домакинство на Исландия и гостуване на Малта.Ако горенаписаното стане класирането в групата трябва да изглежда така:

 

1.Швеция

2.България

3.Хърватия

4.Унгария

надолу няма значение...за мен шанса все още го имаме...всичко вече наистина зависи от това,какво правим в София на слънчев 4ти юни.

Link to comment
Share on other sites

Според мен шансовете ни са минимални, но и НЕ заслужаваме да играем на световно :( Когато играем с по-силен от нас отбор не знаем как да му противодействаме(Швеция), когато играем със слаб отбор си пропиляваме шансовете и се издънваме(Унгария). :cry

Link to comment
Share on other sites

Nai-golqmata glupost e da smenim trenior.V Prodaljenie na 5 godini se izrediha znaini i neznaini treniori,koito nishto ne napraviha.Nacionalen otbor ne se pravi s 5 macha i 3 kontroli i trenirovki 5 pati na godina.Az sam spokoen za edno-ako ne se klasirame za Mondial 2006,to shte badem edni nai-dobrite na evro 2008.Prosto ni trqbva malko vreme-nali znaete:"Trai,babo,za hubost".......

Link to comment
Share on other sites

Така според мен нямаме никакви шансове макар и да ми се иска да имаме.С Бербатов напред още по-малком.Това беше най-слабата игра на нападател,която съм виждал.А Иванков не е виновен,защото защитата беше достатъчно слаба а вратар без защита просто не става! :(

 

 

напълно подкрепям, но Здравков е по-добър и нямаше да допусне този гол. Незнам защо не му дават шанс за изява :sayjin

Link to comment
Share on other sites

напълно подкрепям, но Здравков е по-добър и нямаше да допусне този гол. Незнам защо не му дават шанс за изява :sayjin

Щото е скъсъл с Лъчезар Танев,а всички знаем,че той командва парада за национала.Същото се случи и с една наша млада надежда - Банделовски съвсем наскоро.Всичко е мафия за съжаления :(

Link to comment
Share on other sites

spored men pokazahme edni mnogo lo6i rezultati tiq 2 ma4a

no vse o6te imame 6ans ne gubete nadejda balgari sega zapo4va istinskata nadprevara pomnete 1993 franciq balgariq do 90 minuta si4ki bqha unili no izvednaj izrignaha na6te lavove ne zabravqite 4e nadejdata umira posledna

Link to comment
Share on other sites

ае здравков можеби не играе защото стоичков се опитва да подлмади отбора защо винаги гледате песимистично на нещата 1 Боп знае вземете се отучете от този начин на мислене глупав е понякога когато нещо не е както искате и веднага има корупция ай сиктир ... ще ме цакат мен с топла бира(joke) иначе класриането което щях да пиша беше споменато в 1 пост на 2ра страница друг е въпроса че хурватите и шведите могат да допуснат изненадваща грешка и ние да се възползваме!

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че тоя мач с Унгария задължително трябваше да бием ама....... :( .Все пак мисля че все още имаме някакъв шанс защото надеждата умира последна :D :D

Link to comment
Share on other sites

И защото Иванков е на вратата. Да не говорим за Гонзо...

За черната дупка,дето е на врата съм съгласен.Докато Ицо се съобразява с Лъчеазр Танев и не пуска Здравков,да речем,и защитата на Милан няма да ни оправи!!!Ама Гонзо е един от малкото хора,които играха с мерак и с хъс!Бях много приятно изненадан от него.А срещу унгарците да беше махнал Бербатов вместо Мартин Петров,защото макето просто нямаше ден и разваляше атаките.това е моето скромно мнение!А иначе не е невъзможно да се класираме ама наистина трябва освен да бием останалите,да бием Харватите и да вземе поне една точка от Швеите!!!А дано!!!
Link to comment
Share on other sites

Битката е доста успорвана засега Имаме малък шанс ама дали ще се задържи така....само вие можете да решите :)

Link to comment
Share on other sites

Шансове за класиране вече май няма освен ако не стане някакво чудо. Не мисля че ще бием Швеция като гости, а едва ли шведи и хървати ще загубят от останалите в групата

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да се лъжем-нямаме шансове никакви,трябва да чакаме някаква уникална въртележка,която много трудно ще стане.Да се надяваме,че хървати и шведи ще се счепкат за първото място и ние ще можем да се възползваме,но лично аз силно се съмнявам.Просто са по-силни,а при толкова мачове все пак логиката обикновено наделява!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...