Jump to content
BulForum.com

Как мислте след резултатите на България?


NightKiller

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ето че България пак се издъни това е мястото да говорите за бъдещето на нашия отбор.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Ми според мен имаме малък шанс...Дано се получи някаква въртележка в групата и да бием Швеция и Харватска(което е малко вероятно :( и то като гости :( )

Link to comment
Share on other sites

според мен нямаме никакви шансове, защото трябва да бием хърватите и в 2-та мача :bgrin:

 

 

едит: и единствената загуба на точки да ни е от Швеция. всички други мачове трябва да се вземат и пак не е много сигурно, че ще продължим. Защото даже и да бием хърватите в 2-та мача пак ще имат преднина от 1 точка при условие че си вземат всички мачове и те (вкл. и този срещу Швеция) :blink:

Link to comment
Share on other sites

според мен нямаме никакви шансове, защото трябва да бием хърватите и в 2-та мача :bgrin:

И защото Иванков е на вратата. Да не говорим за Гонзо...

Link to comment
Share on other sites

Според мен единственият ни шанс е да се борим за второто място,което ще ни даде право да участваме на бараж.Но за това трябва да спечелим всичките си мачове до края(включително гостуването на Швеция и домакинството на Хърватия) и да се надяваме на ЧУДО

 

БЪЛГАРИЯ

Link to comment
Share on other sites

Все още съм оптимист за шанса да се класираме,въпреки,че ще е много трудно,защото момчетата играят добре и като че ли не им достига още съвсем малко за да заиграят със самочувствие и увереност,дори и на по-опитните,визирам двете положения на Бербатов ,които не ги отигра като истински голаджия,какъвто е доказъл,че е.

Link to comment
Share on other sites

Е, шансовете ни наистина са малки, но футболът е нелогична игра (както се видя и вчера вечерта), така че няма да се учудя, ако се класираме за световното :) Само малко късмет ни трябва, иначе отборът е добър.

Link to comment
Share on other sites

И защото Иванков е на вратата. Да не говорим за Гонзо...

За Иванков съм съгласен,ама що и Гонзо,той е един от малкото борбени играчи,винаги играе до последно за топката.Е,малко е грубичък,но мисля,че има място в националния.

Link to comment
Share on other sites

да бием Швеция и Харватска(което е малко вероятно :( и то като гости  :( )

С Хърватите сме домакини и може и да ги обърнем,но с Шведите в Стокхолм ще ни е мноооого трудно! :blink: Макар,че до тогава те може да са се класирали вече и да не се напъват много срещу нас!Дано!!Абе за да имаме някакав шанс трябва от тук нататък да мачкаме наред! :devil Аз лично вярвам,че ще е така!! :punkИскам да поравя и Stenli,с Хърватите вече сме играли един мач,и постигнахме равен като гости.Остава ни само един домакински мач с тях!

Link to comment
Share on other sites

според мен нямаме никакви шансове, защото трябва да бием хърватите и в 2-та мача :bgrin:

едит: и единствената загуба на точки да ни е от Швеция. всички други мачове трябва да се вземат и пак не е много сигурно, че ще продължим. Защото даже и да бием хърватите в 2-та мача пак ще имат преднина от 1 точка при условие че си вземат всички мачове и те (вкл. и този срещу Швеция) :blink:

 

ам имаме един мач с харватите,първия завърши 2:2 а за шансовете това топка всичко може да стане,имаме реални шансове за второто място,мисля че на бараж е по добро отколкото да не се класираме(то това е логично де) :D ,но трябва да продължаваме с подкрепата независмо че Иванков е риба,а Бербатов маникен и т.н.

 

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ :excl:

Link to comment
Share on other sites

И защото Иванков е на вратата. Да не говорим за Гонзо...

Съгласен съм с теб и с по-горното мнение на Stenli.

Link to comment
Share on other sites

И защото Иванков е на вратата. Да не говорим за Гонзо...

 

Иванков е на вратата,защото е най-добрият български вратар(за съжаление или не).Ето и Здравков се отказва- http://topsport.bg/article.php?cid=26&aid=25420

:(

 

Гонзо пък играе изключително добре и заслужава само адмирации :)

 

 

Какви 2 мача с хърватите :confused

1вият завърши 2:2 в Загреб

Link to comment
Share on other sites

ще ги скъсаме веее само трябва да бием хърватите тук след тва исландия малта и унгария ги минаваме като малки гари и остават шведите ако се развият нещатата добре може да сме се класирали вече малко вероятно но вероятно хърватите и шведите в директния сблъсък ще се прецакат и тва е на модиала сме !

Link to comment
Share on other sites

Ето че България пак се издъни това е мястото да говорите за бъдещето на нашия отбор.

 

Лошо, лошо, лошо! Кофти мачове, кофти късмет и кофти стратегия на Стоичков.Здравков напуска и твърди че има мениджърски игри в националния...

Както и да го гледаме, има още 5 мача и ако не бием във всички просто сме за никаде...Хубавото е че поне до края ще играем на живот и смърт

Link to comment
Share on other sites

Шансове има минимални. Всеки може да се издъни неочаквано и да ни вкара в играта. Лошото е, че вече трябва да се надяваме и на чужди грешки...

Link to comment
Share on other sites

Истината за българския футбол е точно такава - той е махленски. Защо обаче се натискаме за силен национален отбор...

Link to comment
Share on other sites

ае бг футбол има разлика с националния отбор все пак доста момчета не играят в бг. :) например стилян и митко от млади са в европа и си личи разликата в играта им научиха се вече не са толкова емиционални и не правят глупави грешки не че са единствените но все пак не мисля че има място за сравнение на родното ни първенство и националния ни отбор ето един простичък пример :

1998 и 2000 франция е световен и европейски шампион но клубното им първенство все пак си отстъпва на немското италиянското испанското инталиянското

друг пример :

испания супер клубно първенство добър отбор но не правят нищо такаче нека не сравняваме резила и корупцията в първенството ни и националния отбор :)

иначе хърватите ако падната от нас и от швеция ги минаваме да се надвяме на грешка на някой от лидерите и самите те да се прецакат в директния двубой и сме на мондиала без бараж :) в краен случей и бараж става :)

Link to comment
Share on other sites

Така според мен нямаме никакви шансове макар и да ми се иска да имаме.С Бербатов напред още по-малком.Това беше най-слабата игра на нападател,която съм виждал.А Иванков не е виновен,защото защитата беше достатъчно слаба а вратар без защита просто не става! :(

Link to comment
Share on other sites

Искам да поравя и Stenli,с Хърватите вече сме играли един мач,и постигнахме равен като гости.Остава ни само един домакински мач с тях!

то един акъл за къде :zzz благодаря че ме поправихте. значи вече мога да кажа, че нямаме абсолютно никакви шансове да се класираме щом имаме само един мач с хърватите :(

Link to comment
Share on other sites

Шансът ни за класиране е доста минимален. Просто не трябва да губим вече точки. И наи-добре ще е да си намерим един свестен вратар щото иначе сме за никъде. Преди малко бях на ТХВП срещу Малчика и се надявам нашето вратарче Тедо (на ТХВП) да продължава да играе така добре и да замени тъпака Иванков на вратата :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...