Jump to content
BulForum.com

магията


Recommended Posts

вие слепи ли сте ве ?? то и на самата картинка се вижда ... гледаш нещо и после то ти е пред очите доста времем .. погледнете я малко по-внимателно тая картинка не само тъпите и 4 точки

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Vij i na 85 Hz moga da vidq ako monitora trepne...ama tuka nishto ne vijdam. Moje da ba4ka samo pri vqrvashti...anyway i na men mi trqbvaha 2 minuti dokat zacepa za kvi to4ki stava vapros i dokato gi namerq. Tursih kvi li ne to4ki...vrahni to4ki na samata grafika?!, to4ki sprqmo koito da ima nqkva proporciq i kakvo li oshte ne. I mnogo mi e interesno kakvo to4no vijdate?

Edit: Abe na tavana nishto ne vijdam...no sled kato poglednah kakvo vijdate v 1vite postove na temata...izpolzvah vuobrajenie i razbrah pone kakvo vijdate...

Link to comment
Share on other sites

Хах, абе пичове погледнете и вижте, че в картината на БОГ точките са посредата и ти като погледнеш нагоре след 20-30сек. гледане в точните и като погледнете към тавана я виждате само, че без черното. B) :)

 

P.S.Ако мислите, че тва е магия само да ме видите как правя Chidori или

Shadow replication. :tongue ;)

Link to comment
Share on other sites

Олееее първо излезна някъв осветен кръг и после ми се появи Господ!!!!!

Викам си:Малееее Господ слезе на земята!!!!! :blink: Лудо лудо!

Иначе не е кой знае кво!Просто се сменят цветовете!Бялото-черно,черното-бяло!

Link to comment
Share on other sites

Олееее първо излезна някъв осветен кръг и после ми се появи Господ!!!!!

Викам си:Малееее Господ слезе на земята!!!!! :blink:Сте ми отсече топките. Лудо лудо!

 

Михмихмих :)не е кой знае какво.

И аз така докато се усетя. :tongue :tongue

 

P.S.Не съм от най-бързо загравящите.

Link to comment
Share on other sites

Хора същия е ефекта и ако се вгледате в подписа ми!!! Само дето излизат и букви на тавана!!

|

|

\/

Link to comment
Share on other sites

Хора същия е ефекта и ако се вгледате в подписа ми!!! Само дето излизат  и букви на тавана!!

      |

      |

      \/

хаха - мноо як :excl: :punk то така можеш да видиш абсолютно всичко :lol:

малеее, изтекоха ми очите да се дзверя :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ама верно и аз ги търсих мноо тия точки поне 2 минути.Ама после като ги намерих се вгледах малко и го различих о6те така както си беше на монитора.Макар че на тавана изглежда по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Хора същия е ефекта и ако се вгледате в подписа ми!!! Само дето излизат  и букви на тавана!!

      |

      |

      \/

у0у ама това наистина е магия :woot ....най-накрая някой разумно мислещ ;) :)

Link to comment
Share on other sites

вгледаи те се в четерте точки на снимката около 20-30 сек. и после погледнете към тавана на стаята и ще видете господ.но тававана трябва да бъде леко затъмнен да има малко светлина. :)

gospod.jpg

 

 

 

super qko ,daje i darji vlaga o6te kam 15-20 sekundi sled tova :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...