Jump to content
BulForum.com

Ужаси


Кой ве и любимият ужаси  

310 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

нищо страшно няма в този филм,освен ако не си на 10 години :huh:

 

Кво ви кефят тия хорърри. Нормални кланета, бликане на кръв или някви зомбита или вампири дето пият кръв. И цялата хава е за това после да сънувам кошмари :) :bgrin: :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
Бих ти препоръчал The Amytyvile Horror.Честно да ти кажа братче аз не събрах кураж да го гледам целия.Първо пробвах във 3 през ноща,резултат-спрех го на третата минута и не спах цяла нощ.После в 12 на обяд,резултат-спрех го на 20-тата минута.Та ако не си го гледал-ГОРЕЩТО ТИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ :punk :excl:

Аз пък в 3 часа през нощта веднъж реших да гледам Jeepers Creepers...на тъмно,сама в хола....гадна работа...поне си имах одеяло :P

Обаче много отдавна не съм гледала някой really страшен филм. Не бих отказала,особено ако е на кино...жалко,че по кината сега не дават почти нищо свястно.

А за Файнъл Дестинейшън-гледах 1вата част на кино,като бях шести клас.Даа,тогава беше много страшно,отчасти и защото ни бяха обещали,че ще гледаме комедия.Някой има гадно чувство за хумор.

За втората част вече бях малко по-голяма и не се плашех толкова лесно.Иначе беше интересен филм.

 

бтв има разлика между филмите с кланета и хорърите.Клането е прекалено лесно-кръв,разфасовани меса,айде,плашете се.Липсва психологическият елемент.Докато има филми с по-малко спец ефекти,обаче на много психарска основа,от които после може да сънуваш кошмари седмици наред...

Link to comment
Share on other sites

нищо страшно няма в този филм,освен ако не си на 10 години :huh:

На 10 не съм,ама незнам защо ми се стори толкова страшен.Може би защото предварително се бях настройл,че е много страшен.Пък и факта,че е по истински случай малко :sick .

Link to comment
Share on other sites

Хора уточнявайте какво разбирате под страшен филм.

Защото за мен филми с кървища ,чревца и друга синтетична карантия нещо не ми допадат и са ми малко смешни.

Предпочитам хубави трилърчета направени с вкус. които накрая те карат да се замислиш и и оставят едно такова чувство в стомаха ,че се заричаш следващите два-три дни да не вкусваш нищо :bgrin:

 

Ако искате нещо "really" страшно (по-скоро действащ на психиката) гледайте филма Чистилище или Иди и Смотри.

 

Сигурно повечето сте ги гледапи ,но ... все пак Червиният Дракон, Мълчението на Агнетата, Ханибал.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Защо поредицата "Децата на Царевицата" имат толкова слабии оценки в IMDB?

Добри ли са филмите или... :unsure:

99 процента са доста голяма боза (но не съм и гледал всичките де... просто нямам такива желязни нерви напоследък :lol: )... Просто преексплоатират едно и също до затъпяване :)

Link to comment
Share on other sites

99 процента са доста голяма боза (но не съм и гледал всичките де... просто нямам такива желязни нерви напоследък :lol: )... Просто преексплоатират едно и също до затъпяване :)

Гледах първата част от 1984г. :bgrin: ... и нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

Ами да речем, че си гледал най-хубавата част от всичките :lol: (макар и в другите от време на време да има някое и друго интересно нещо)

Link to comment
Share on other sites

Гласувах за трион :) ...Въпреки че май май не спада към хорърите,но този филм така ме разтърси и дори малко промени ценностната ми система :wacko: .Велик е филма...

НЯкой спомена филмите за Ханибал който са ми един от най-любимите,но и те не спадат много много към хорър.

Чувам доста добри неща за поличбата.

А първият екзорсист като го гледах в 12 през ноща ми се изправи косата.

Пръстенът не ми направи чаак толкова голямо впечатления,файнъл дестинейшъните са повече смешни от колкото страшни(но са готини).

 

То и готика май са доста яки(класики) но не съм ги гледа...ще го направя скоро

Link to comment
Share on other sites

ako iskata da gledata neshto strashno gledaite poli4ba 666(proficy666)

tova ve4e e stashno i izglejda realno ne spah cqla sedmica sled nego(ne otidah po jelanie na kino)

 

Ако на някой наистина му е харесал римайка на Поличбата, може би трябва да гледа оригиналите (в четири серии :lol: )...

Аз си признавам, че така и не харесах първата част, но все пак я препоръчвам на всеки хвалеш новата версия... Доста по-добре е :lol:

 

едит: сега гледам си писал proficy666.... не знам това какво е, но поличва 666 в оригинал е "The omen 666"... дано говорим за едно и също :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз под хорър си разбирам точно клане,меса,карантия и така нататък.Точно в тази категория най-великите за мен са SAW и Texas Chainsaw Massacure :punk .А ако трябва да говорим за хорър който повлиява повече на психическа основа и те кара да се замислиш-определено The Omen 666.За сега съм гледал само римейка,но ще изгледам и старите части като ме пуснат на GGHsit :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...