Jump to content
BulForum.com

Ужаси


Кой ве и любимият ужаси  

310 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Е,не се ли намери някой да включи ...."Червения дракон","Мълчанието на агнетата"..или "Ханибал"...Кви са тея смешни филми по-горе ?! :huh:

"Екзорсист" - пфу...книгата на Уилям Питър Блати е далеч по-въздействаща...и по-пълна смислово ..."Предизвестена смърт" - абсолютна глупост,по мое мнение ..."Готика"...да,яко психарски-кефи...

А "Тексаско клане"...-ГНУС...мнооо тъп филм...."Бял шум" е идеен доста и никак лош...но не е включен...добре,че не си включил абсурдния "Константин"....

Най-добрите хоръри уви ... не помня заглавията им(не са от новичките филмчета) ,но определено ти дават това,което търсиш ... Всичко!

Link to comment
Share on other sites

Е,не се ли намери някой да включи ...."Червения дракон","Мълчанието на агнетата"..или "Ханибал"...Кви са тея смешни филми по-горе ?! :huh:

"Екзорсист" - пфу...книгата на Уилям Питър Блати  е далеч по-въздействаща...и по-пълна смислово ..."Предизвестена смърт" - абсолютна глупост,по мое мнение ..."Готика"...да,яко психарски-кефи...

А "Тексаско клане"...-ГНУС...мнооо тъп филм...."Бял шум" е идеен доста и никак лош...но не е включен...добре,че не си включил  абсурдния  "Константин"....

Най-добрите хоръри уви ... не помня заглавията им(не са от новичките филмчета) ,но определено  ти дават това,което търсиш ... Всичко!

imash vkus, kato moga edinstveno da sporq za teksasko klane...:P

Link to comment
Share on other sites

не съм чак такав почитател на ужасите, просто ми стана интересно спора за превеждането на филмите.Та много ми е интересно защо никой не е предположил че The Ring трябва да се преведе Позвъняването, позваняването 7 дена след което умираш

 

III. 1. звъня, бия (за звънец, камбана), бия (камбана), звъня, звънвам, позвънявам, давам сигнал със звънец

 

IV. 1. звън, звънтене, звънтеж

Link to comment
Share on other sites

не съм чак такав почитател на ужасите, просто ми стана интересно спора за превеждането на филмите.Та много ми е интересно защо никой не е предположил че The Ring трябва да се преведе Позвъняването

 

III. 1. звъня, бия (за звънец, камбана), бия (камбана), звъня, звънвам, позвънявам, давам сигнал със звънец

 

IV. 1. звън, звънтене, звънтеж

Или предизвестена смърт

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам някой гледал ли е всички филми от поредицата EVIL DEAD .В movies.co.jp има само три части но като проверих в imdb.com и видях че има направени 5части с Брус Кембъл.Вижте тук

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-страшен за мен е Ghost Ship , най-гнусен(гаден , ужасяващ) SAW и не толкова страшен , но с много добре оформена история и постановка Gothika :punk

Link to comment
Share on other sites

Та много ми е интересно защо никой не е предположил че The Ring трябва да се преведе Позвъняването, позваняването 7 дена след което умираш

 

III. 1. звъня, бия (за звънец, камбана), бия (камбана), звъня, звънвам, позвънявам, давам сигнал със звънец

 

IV. 1. звън, звънтене, звънтеж

Защото е употребено като съществително - пръстен, кръг! Ако ще е позвъняването ще бъде "The Ringing"

 

Аз по принцип не съм гледал филм, който да ме уплаши. Гледал съм доста ужаси, но не съм срещнал филм, който да ми въздейства и точно заради това не харесвам ужаси. Защото какъв ще е смисъла на един филм на ужасите ако той не те уплаши? Но от тук изброените филми изключително много ми хареса Трионът!! Не че е страшен, но е много добре направен и е адски грабващ!

Link to comment
Share on other sites

Имаше един сайт с всички филми по Стивън Кинг.Някой ако може да го изрови защото той е правил най страшните филми и ако си търся ужас то ще е по него.Кажете някой страшен кървав ужас да гледам.Но да не са някои от новите щот сигурно съм ги гледал.Давайте повечко защото съм изгледал бая.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:bgrin: Моето мнение напълно съвпада с гласуването -

1.SAW - Трион

2.Final destination , 1 and 2

3.Заклинателят

А относно "Селото" , хич не ме кефи тоя филм , дори незнам защо въобще е причисляван към ужасите , нищо страшно няма в него. :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Амм sorry обаче гласувах преди да съм гледал SAW-Трион,но засега лично на мен най силно впечътление ми направи Предизвестена смърт. И двете части са готини, но втората я гледах без субтитри ( беше ми се прецакал кодекса и от там и субтитрите ) и разбрах доста по малко. Обаче THE RING IS THE BEST

Link to comment
Share on other sites

Амм sorry  обаче гласувах преди да съм гледал SAW-Трион,но засега лично на мен най силно впечътление ми направи Предизвестена смърт. И двете части са готини, но втората я гледах без субтитри ( беше ми се прецакал кодекса и от там и субтитрите ) и разбрах доста по малко. Обаче THE RING IS THE BEST

Прав си , "Предизвестена смърт" не е лош филм , обаче "Трион" е много по як , първо трябваше да го гледаш и тогава да гласуваш , умазващ филм е това... :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам, дали знаете кой е един филм, гледал съм малка част от него :

Разправя се за една жена и майката на мъжа и, които много се мразят.

И по едно време майката умираше, и трябваше да я отведат в моргата.

След тва там пича от моргата викна мъжа и останаха мъртвата майка и жената в една стай, като майката лежеше на неква маса (легло).

И както си седяха, по едно време майката почна да се надига, няква такава разпаднала се почти и гледаше към жената :bgrin:

Дотук съм го гледал.

 

Някой знае ли как се казва този филм ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе кажете наистина някой страшен ужас който не съм гледал.Все като питам и ми казват The Ring, Final destination, Saw, The Village и др. дето съм ги гледал.Кажете някой страшен ужас който не съм гледал.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Абе кажете наистина някой страшен ужас който не съм гледал.Все като питам и ми казват The Ring, Final destination, Saw, The Village и др. дето съм ги гледал.Кажете някой страшен ужас който не съм гледал.

Бих ти препоръчал The Amytyvile Horror.Честно да ти кажа братче аз не събрах кураж да го гледам целия.Първо пробвах във 3 през ноща,резултат-спрех го на третата минута и не спах цяла нощ.После в 12 на обяд,резултат-спрех го на 20-тата минута.Та ако не си го гледал-ГОРЕЩТО ТИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ :punk :excl:

Link to comment
Share on other sites

Бих ти препоръчал The Amytyvile Horror.Честно да ти кажа братче аз не събрах кураж да го гледам целия.Първо пробвах във 3 през ноща,резултат-спрех го на третата минута и не спах цяла нощ.После в 12 на обяд,резултат-спрех го на 20-тата минута.Та ако не си го гледал-ГОРЕЩТО ТИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ :punk :excl:

нищо страшно няма в този филм,освен ако не си на 10 години :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...