Jump to content
BulForum.com

Как се правят Screenshoot-ове?


Saber_Skyo4

Recommended Posts

Искам да питам щото ми триаа-начи примерно играя на нещо и имам проблем.И вместо да обяснявам на форума къв ми е проблема слагам едим Img и те ще ме разберат.Как се прави това нещо(тоест как се вадят Screenshoot-ове) :confused :confused :confused ?

Link to comment
Share on other sites

Еми с Копчето Принтскриин/дясно от Ф12/.Цъкаш си тва копче и кат излезеш от играта си отваряш Пейнт и Ctrl+V

Link to comment
Share on other sites

Еми с Копчето Принтскриин/дясно от Ф12/.Цъкаш си тва копче и кат излезеш от играта си отваряш Пейнт и Ctrl+V

S PRINT SCREEEN ne moje da se praviat shotove ot niakoi igri, sastoto taka ot OVERLAY surface (filmite). Nai dobre e da si nameri choveka programka.... i az sam za ULTRASNAP

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен че на някои игри с PRINT SCREEN не може да се направят скрийншотове .Такава игра например Принца от Персия.За това най добре с програмка

Link to comment
Share on other sites

Това май беше разговор като за чат отколкото като за темa, но както и да е препоръчвам Irfan View. Седно натискне на копчето "C" или от опцията "Option - > Capture..." появява се едно прозорче и там има някои опции.

Link to comment
Share on other sites

На някои игри клавиша за снимане е F12 незнам защо така са го измислили. Но не на всички игри има снимане а съм виждал и такива които нямат и излизане в Windows(става въпрос по време на игра).

Link to comment
Share on other sites

Az imam edno buton4e na koeto pishe "Print Screen SySRq" i se namira ot dqsnata strana na F12

хуу де и аз го имам но , нещо стана и спря да снима от медиq плеяр можеш ли да ми кежеш защо така :confused

П.П. преди си снимаше иделано от уиндолс мения плеар сега виж кво става photo-6635.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

трябва ми нещо подобно на HyperSnapDX т.е. със същите способности за очертаване на желаното място за capture, но да е значително по-лека. ако някой я е ползвал, но е преминал на нещо друго, да споделя

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

някой използва ли Snagit за capture на PC игри(DirectX режим), за да сподели малко опит ... защото преди помня, че ми се получаваше, а сега излизат разни странни неща.

Link to comment
Share on other sites

За PC игри ползвах FRAPS.

аз питам точно за snagit, защото просто съм свикнал с нея(ползвал съм и fraps), а и не искам да имам няколко програми, които вършат едно и също .... и преди съм го правил със snagit-a, ама вчера като се опитах и нещо не се получава както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...