Jump to content
BulForum.com

Picture viewer - кой ползвате?


Recommended Posts

ACDsee 2.23 е решението :)

Ако си сложил най-новата версия си се набутал :)

Да съгласен съм старите версии са добри да не кажа доста добри има и 2.4. Алгоритъма за гледане на картинки при цвят под 32 бита при ACDsee е по-добър от другата много много добра програма и според мен Irfan View(няма да сбъркам ако сложа още едно много). При цвят 32 бита двете програмки работят еднакво добре. ACDsee е платена, но удобна за ползване за разглеждане на директории отколкото Irfan View(тя е малко по неудобна). Irfan View е безплатна и редакцията на картинки е застъпена по-добре(според мен) отколкото в ACDsee. Irfan View може да включи филтри от Photoshop което и дава голямо предимство. Новите версии на ACDsee са много натрупани и напудрени и мен ме страх да си инсталирам новите версии да не си разваля доброто мнение за програмата(имам идея какво съдържа тя). Да не продължавам да разтеглям локум ще кажа каквото го има ACDsee същото го има и Irfan View(това нещо важи 90% не 100%).

Link to comment
Share on other sites

AcdSee 3.0 e the best. Лесно и бързо за употреба. Малко опции (все пак е вюър), но - достатъчно. Елементарен за употреба. Вече по големите версии са много гадни ... а може би и Инфан Вю.

Link to comment
Share on other sites

Аз карам на ACDSee 5.0 . Доволен съм. Дъни се рядко, и има хубави възможности за леки редакции на снимки, когато не си струва да се пуска цял Фотошоп :D

Link to comment
Share on other sites

Най-бърз е viewera на XP-то, и още по-бърз от него е ACDSee, ама не новите версии. Мисля че беше 3.2 която беше просто светкавична ;) и доста бързо ги сменя при гледане на няколко снимки една след друга...

Ама и ХР viewera не е зле...

 

IrfanView е много смешна, боклук си е програмата...изобщо не ме кефи, нито с дизайн, нито пък мисля че е толкова бърза!!! Нито пък е много функционална..so..защо ми е ;)

Link to comment
Share on other sites

XnView e gotino no default config-a mu e smotan taka che tryabva da se pobazikash s nastroykite.

 

SlowView - veche ne se razrabotva/poddurja burzichko e no ima nyakoi dosadni bug-ve

IrfanView - ima dosta vuzmojnosti ako ti ponasya protivniya mu interface

ACDSee (novo) - e tragichno bavno i vse po bludkavo

ACDSee (<4.0) - malko grozno na XP

WindowsViewer - abe toya koyto gopolzva po dobre da ne dava akul :punk

 

Ako ti tryabva za snimki probvay Google Picassa.

Link to comment
Share on other sites

Най-бърз е viewera на XP-то, и още по-бърз от него е ACDSee, ама не новите версии. Мисля че беше 3.2 която беше просто светкавична ;) и доста бързо ги сменя при гледане на няколко снимки една след друга...

Ама и ХР viewera не е зле...

 

IrfanView е много смешна, боклук си е програмата...изобщо не ме кефи, нито с дизайн, нито пък мисля че е толкова бърза!!! Нито пък е много функционална..so..защо ми е ;)

IrfanView има няколко хубави функции и една по-специфична която не мога да я открия засега в никой графичен редактор така направена както там.

Viewer на XP това е истината - просто и ясно.

Не съм съгласен с теб която и от старите версии на ACDSee да хванеш ще видиш че работи много бързо.

Който е свикнал на ACDSee се дразни от IrfanView, но аз ви гарантирам че тази програма е също толкова функционална макар и без кой знае какъв дизайн от ACDSee.

Link to comment
Share on other sites

Предвид прочетеното бих желал да ви препоръчам една доста хубава програма с отличен зуум и възможност за редакция на самите пикове, програмата е CompuPic Pro.И между другото съм абсолютно съгласен че вюуъра на ХР е достатъчно добър. :)

Link to comment
Share on other sites

Действително за мен ACDSee щеше да е най-добрата, само ако не беше толкова тромава. Версия 7 е малко по-добре от 6-цата, но и тя си остава тромава за бързо разглеждане на картинка-две. Често се случва ако разгледам картинка и знам, че ще има и други такива случаи, просто оставям ACDSee отворена и я ползвам.

Иначе по принцип ползвам ИрфанВю, но съм съгласен, че не е много добра, зуума и скрола й куцат. Абе просто нямам единна система/програма за гледане, както се случи, предимно с ACDSee-то, особено като е било зареждано веднъж и остане в кеша, следващите зареждания по принцип са вече доста по-бързи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...