Jump to content
BulForum.com

Травми


Stenli

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

От два месеца ме боли рамото и не съм ходил да тренирам. Мързи ме да ида на лекар. Сега като че ли понамаля тая болка, но се чудя да почвам ли вече или да почивам още. Някой друг боляло ли го е рамо и как се е излекувал?

Link to comment
Share on other sites

От два месеца ме боли рамото и не съм ходил да тренирам. Мързи ме да ида на лекар. Сега като че ли понамаля тая болка, но се чудя да почвам ли вече или да почивам още. Някой друг боляло ли го е рамо и как се е излекувал?

мен ме боли рамото и мога да ти кажа, че най-вероятно няма да се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

От два месеца ме боли рамото и не съм ходил да тренирам. Мързи ме да ида на лекар. Сега като че ли понамаля тая болка, но се чудя да почвам ли вече или да почивам още. Някой друг боляло ли го е рамо и как се е излекувал?

ami men do sq ne me e bolqlo ramo,no gledai da ne pravish takiwa uprajneniq pri koito te zabolqwa,po prinzip do kolkoto znam rameneta trudno minwat

Link to comment
Share on other sites

От два месеца ме боли рамото и не съм ходил да тренирам. Мързи ме да ида на лекар. Сега като че ли понамаля тая болка, но се чудя да почвам ли вече или да почивам още. Някой друг боляло ли го е рамо и как се е излекувал?

 

az imax problemi s dqsnoto ramo kato pravex presi s dumbeli sprqh da go pravq i sprq da me boli sled tova kato prava leg i se natovara pove4e pak po4va6e da me boli osta bolka , ne mojex 2 -3 dena sled tova da si digna rakata nagore , po4inax 1 sedmica i sega predi da po4na da prava kvoto i da e bilo zagrqvam mnogo dobre ramoto i nqmam problemi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой може ли да ми даде съвет какво да правя. Както си правих миналата седмица кофички на 5 или 16 изведнъж нещо около трицепса на дясната ми ръка изщрака доста зловещо и не можах след това да си направя никаква тренировка. Оттогава не съм тренирал изобщо, а ръката не спира да ме боли. Странното е че понякога ме боли само като си седя друг път при вдигане на ръката, и много често цялата ми ръка изтръпва. Някой има ли си на идея какво може да е или да търся професионална помощ? И ако трябва да търся, къде?

Link to comment
Share on other sites

около трицепса няма какво да ти изщрака понеже няма стави :bgrin: може би си прещипал някой нерв и затова ти изтръпва ръката, но няма да се оправи от само себеси, затова се консултурай с личния лекар и да ти даде направление за друг доктор, ако искаш можеш да идеш и на чекръкчия ;)

Link to comment
Share on other sites

около трицепса няма какво да ти изщрака понеже няма стави :bgrin: може би си прещипал някой нерв и затова ти изтръпва ръката, но няма да се оправи от само себеси, затова се консултурай с личния лекар и да ти даде направление за друг доктор, ако искаш можеш да идеш и на чекръкчия ;)

Чекръкчиите не са ли за изкълчено или разместено ?

Link to comment
Share on other sites

Чекръкчиите не са ли за изкълчено или разместено ?

ако си си прещипал нерв би трябвало да те оправят :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

всеки ден се разтягам по два часа и пускам шпагати и от тва краката са ми в постоянно напрежение

първо се мажех с фастум гел,после го смених с диклак и съм по -доволен от диклак

Link to comment
Share on other sites

Рзлично е, не е в едно определено положение. Но сега, като че ли малко намаля и поне мога да тренирам нормално... Ама като гледам, едва ли ще ми мине скоро, а не ми се занимава с лекари, пак инжекции ще трябва според мен...

Link to comment
Share on other sites

predi izvesno vreme i az imax takiva problemi s ramoto po 1 vreme daje tolkova me bole6e 4e ne mojex da si izpuna rakata napred no mina taka da se kaje ot samosebe si izbqgvax izvesno vreme oprajneniq koito natovarvat ramoto i 4at pat kat sa seta go majex s nqkvo krem4e koeto mi dade 1 priqtel futbolist ne balgarsko nqkvo ot franciq zgrqva6to takova mnogo mi dopadna no skoro svur6i a ne moga da go namera po aptekite :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

хмм днес като правих упражнението: разтваряне с дъмбели за задно рамо

и малко повече засилих дъмбелите и сега нещто ма боли рамото сигурно някой нерв съм защипъл, казаха ми че чрез загряване минавало обаче не знам към кое да се насоча, ако някой е останал с някакви впечатления от някой подгряващ мехлем да сподели

Zlobile намери ли го как се казва този крем бре ?

Link to comment
Share on other sites

не абсолютен провал претърпях при търсенето , няма го никъде това

ползвай финалгон също заграва доста добре и помага

но внимавай да не прекалиш с дозите щото пари да си е*е мамата

също и недей да се мажеш преди тренировка защото по време на тренировка от загряването на тялото това пак се активизира и паренето е нетърпимо

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли,че от френското разгъване след години яко болят ставите :unsure:

Аз правя френско разгъване откакто тренирам, вече 6-та година, и нямам проблеми. Имало е разбира се периоди, в които са ме наболявали ставите, но то с всичко е така, важното в случая е да не се изхвърляш с тежестите, прави чисто 8-10-12 повторения и смятам, е няма да имаш проблеми. разбира се при всеки е строго индивидуално. Ако усетиш, че те наболяват ставите, смени упражнението с друго, за известно време. Поне за трицепса има голям избор от упражнения.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се,че се отклонявам от темата,но ако ти е удобно и искаш пусни едни снимки да те видим,тъйкато 6 години си е сериозен период.

Link to comment
Share on other sites

не абсолютен провал претърпях при търсенето , няма го никъде това

ползвай финалгон също заграва доста добре и помага

но внимавай да не прекалиш с дозите щото пари да си е*е мамата

също и недей да се мажеш преди тренировка защото по време на тренировка от загряването на тялото това пак се активизира и паренето е нетърпимо

мда мерси това и направих ама обаче прекалих и имах чувството че някой с огън ме гори, вече ще знам обаче хубавото е че болката въобще не се чувства

Link to comment
Share on other sites

всеки които го е пробвал първия път е страдал , проблема е че аз 2-3 пъти вече се предозирам и ми са зима акъла докато премине действието , също не се слага преди къпане или след къпане , аз устоновхи че наистина преди къпане не действа добре :D

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се,че се отклонявам от темата,но ако ти е удобно и искаш пусни едни снимки да те видим,тъйкато 6 години си е сериозен период.

Ми сега не съм много-много за показване, но при възможност ще кача снимки.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...