Jump to content
BulForum.com

Резултата или красотата?


Stenli

Резултата или красотата е по-важна за вас във футбола?  

144 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Пример - Фиорентина. Аз не ги забравих :) .... не ги забравиха и много други!

Прав си,още помна победата има над Манчестър Юнайтед(въпреки че Юнайтед са ми любимия отбор)през 99 с 2-0,Фиорентина просот...страхотно!

Та на темата ТВЪРДО ама ТВЪРДО съм за красотата,нали затова е футбола да гледаш страхотни изпълнения,да изпитваш емоций а не да заспиваш от защитата на едните и мъката на другите да направат нещо!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Зависи от мача, важните мачове трябва да се печелят. Историята помни първите, а това, че някой отбор играл красиво и нещастно отпаднал в 1/4 или 1/8 никой няма да го помни след време. Дори този отбор да е Барселона, Арсенал, Реал или Манчестър.

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми тогава защо аз знам за великия Хеленио Херера и легендарния му Интер от 60-те и неговото изобретение катеначото, а не знам Каляри от 60-те, които много добре играеха, ама в серия Б...

Link to comment
Share on other sites

A za6to ne znae6 za nqkakuv po-maluk otbor,da kajem ot holandia,koito su6to e izpolzval tozi metod.Vse pak toi za pruv put e prilojil tozi stil i mu e donesul uspeh.Edno i su6to e i za dvata stila na igra.Razlikata e tam,4e enoto e grozno i sku4no i ne vinagi nosi uspeh,a drugoto moje su6to da ne nosi vinagi titli,no pone e priqtno za gledane

Link to comment
Share on other sites

Както и сам можеш да се сетиш, не съм фен на грозния футбол. Просто оправдавам играта по този начин с цел победа. И никой не може да съди един такъв отбор, защото целта е поставена от правилата и тя не е "щастие и удоволствие", а победа, което ще рече повече вкарани голове...

Link to comment
Share on other sites

красотата винаги е на първо място. Но не трябва да се забравя че победител този отбор, който е отбелязал повече голове. И най-важното са именно головете, а и те са най-красивото във футбола

Link to comment
Share on other sites

Ako sum trenior...otgovor rezultata. Vse pak na men mi plashtat, za da pe4eli otbora.

Ako sam fan...krasotata. Vse pak az otivam na ma4, za da si po4ina i da se poradvam na krasivi izpulneniq.

Zabelejka...nqma fan, kojto da e razo4arovan, kogato otbora mu bie... dori tova da stane s grozna igra(spravka fanovete na chelsea). Oba4e ima fan, kojto e razo4arovan dori i sled prekrasna igra.

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми тогава защо аз знам за великия Хеленио Херера и легендарния му Интер от 60-те и неговото изобретение катеначото, а не знам Каляри от 60-те, които много добре играеха, ама в серия Б...

 

Мисля,че не редно да даваш за пример италиански отбор.Те и досега си играят така.Това им е стила на игра,както в Анлия да се правят 2762728 центрирания на мач.Иначе романтизма във футбола си отиде много отдавна......

Link to comment
Share on other sites

Нещата стоят така - футболът се управлява от пари. За да има пари, трябва да се побеждава. За да се побеждава, трябва да се играе практично. Красотата остава на заден план.

Link to comment
Share on other sites

A za6to ne znae6 za nqkakuv po-maluk otbor,da kajem ot holandia,koito su6to e izpolzval tozi metod.Vse pak toi za pruv put e prilojil tozi stil i mu e donesul uspeh.Edno i su6to e i za dvata stila na igra.Razlikata e tam,4e enoto e grozno i sku4no i ne vinagi nosi uspeh,a drugoto moje su6to da ne nosi vinagi titli,no pone e priqtno za gledane

Мисля, че тук не става дума за такива отборчета, а за отбори като Милан, Ювентус и Челси. Това са отбори, които могат да играят изключително красиво и по-резултатно, но често се задоволяват с малки победи (като резултат) и не особенно атрактивна игра.

Link to comment
Share on other sites

Нещата стоят така - футболът се управлява от пари. За да има пари, трябва да се побеждава. За да се побеждава, трябва да се играе практично. Красотата остава на заден план.

 

Напълно споделям твоето мнение ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако отборът на които симпатизирам не играе красиво но печели сичко възможно ще съм мноо доволен,но ако съм неутрален зрител предпочитам да гледам красив футбол преди всичко.

Link to comment
Share on other sites

Винаги е по-добре да победиш, но все пак красотата в играта е това което я прави толкова магична за хората.От друга страна много зависи и от конкретната цел пред дадения отбор-ако на всяка цена е нужна победа красотата остава на заден план.Всеки фен ще се съгласи че е по-добре отборът му да победи грозно и спечели титла , но в мач без залог мисля че красотата трябва да е на първо място

Link to comment
Share on other sites

като зрител не виждам никакъв смисъл да гледам няква грозна победа, няма значение на кого симпатизирам :excl: нали точно заради своята красота е така пленителен футболът :punk винаги е по-добре да наблюдаваме качествен футбол :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ами за мен по-важен е резултата когато говорим за любимите ми отбори например/Ботев, Байерн/ , предпочитам да са играли не мн. добре в някой мач но да са го спечелили, иначе за др. мачове красотата е важна все пак не ми пука за резултата им :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа!

Ако гледам любимия отбор предпочитам резултата,разбира се!!!

А не вярвам някой отбор да бие с 5:0 без да играе красиво ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми когато мачът е приятелиски или не е от огромно значение, предпочитам красотата ;)

Но иначе във важните мачове (финал примерно) не ме интересува грозно или красиво играят любимците ми, а за мен е важен резултатът ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...