Jump to content
BulForum.com

Химия


hishtnika

Recommended Posts

Аз искам да попитам някой от вас взимал ли е Winstrol и ако сте взимали кви са ви впечатленията

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Аз съм взимал един месец, докато тренирах лека атлетика, но освен леко повишаване на силата, друго не съм усетил. :) Иначе освен за повишаване на силата, го препоръчват и за стопяване на подкожните мазнини. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Аз съм взимал един месец, докато тренирах лека атлетика, но освен леко повишаване на силата, друго не съм усетил. :) Иначе освен за повишаване на силата, го препоръчват и за стопяване на подкожните мазнини. ;)

Грешно е да се мисли, че химиятя топи мазнини. Чистенето се постига с правилен хранителен режим и кардио дейност. Приемането на химия води до засилване на анаболните т.е. изграждащи процеси в организма, и потиска катаболните т.е. разграждащите процеси. Правилното хранене, заедно с правилна тренировка и възстановяване са основните положения в този спорт. Химията стои, според мен, на един доста по-заден план. Макар че сме виждали и чували за доста "амбициозни" момчета, които я нямат химията за нищо.

Link to comment
Share on other sites

capone, аз не казвам, кое как действа, просто казвам, за какво го препоръчват.

 

PRD, това не е точно стероид, което си е инжектирал в бицепсите. Казва се синтол. Имаше такава тема. Потърсия и виж, за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И аз да взема да се изкажа. Доволен съм от ефекта на хранителните добавки. От изключително значение е храненето. Принципно внимавам с какво се храня, но въпреки всичко се трупа и мазнинка. Та по въпроса за изчистването. Аз лично много лесно качвам килограми. Орлин в РОНДО ми каза за ЕФЕДРИН. Чувал съм и за кленбутерол. Вие кое бихте ми препоръчали? И кое ще има по-добър ефект? Като гледам е двете увеличават пулса и предполагам и изнервят...

Link to comment
Share on other sites

ефедрина ще ти даде яко сила и енергия ама е доста опасен ако се прекалява с него , не го препоръчвам а и едва ли ще успееш да си го намериш лесно а дори и да го намериш цената няма да ти хареса гарантирам , клена е добър но има странични ефекти - първите няколко дена тремор на пръстите и ако го пиеш късно следобен безсъние иначе като цяло е добър - антикатаболен ефект , дава пак енергия а и цената му е от сорта на 3.50-4лв

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Интересува ме повече информация за дека-дураболина от хора, които са го взимали. И по-конкретно-дозировка, продължителност на курса, резултати от приема, комбинация с друг стероид, странични ефекти и протектори. Доста изчетох за този препарат в интернет но искам да имам и информация от първа ръка. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Та братовчеда си е взел някаква химия.Стромб или нещо подобно.Та не знае как да го пие.Може ли малко повече инфо за този стероид.То на него му е още рано ама айде 90 набор и не мога да му налея акъл в главата.

Link to comment
Share on other sites

стромба/стоназолол/винстрол е това което си е взел , но определено му е твърде рано за стероиден цикъл

 

иначе седмица/дневна доза-мг

1 - 20мг

2 - 20мг

3 - 30мг

4 - 40мг

5 - 40мг

6 - 30мг

7 - 20мг

8 - 20мг

 

тази схема е примерна ако му е първи цикъл , какъвто му е най-вероятно няма да има нужда от дози по 40мг дневно и 30 ще са му напълно достатъчни

при такива дози протектори няма да са му нужни

Link to comment
Share on other sites

90 набор лол?Той влизал ли е изобщо в залата?Знае ли какво е щанга?Или е от ламерските типчета-кажи кво да прая,за да се подготвя за морето след 1 месец. :angry1 .

Link to comment
Share on other sites

Влизал е в зала :D той тренира футбол и задължително го карат да ходи на фитнес.А сега се е заел да тренира по сериозно и иска химия за бърз ефект.Zlobil да първи цикъл му е

Link to comment
Share on other sites

Ако е на 16 години не му препоръчвам да взима никви химии. Това, което казваш - бърз ефект може да доведе до много лоши последствия на тая възраст. Имам безброй примери, най-малкото е в следствие на повишената интензивност на тренировка да се издуха за 2-3 години и като стане на 19-20 за нищо да не става...

Link to comment
Share on other sites

Влизал е в зала :D той тренира футбол и задължително го карат да ходи на фитнес.А сега се е заел да тренира по сериозно и иска химия за бърз ефект.Zlobil да първи цикъл му е

 

аз още в началото казах че му е твърде рано но едва ли ще го разубедим

така че поне да знае как да го взема правилно , щом си няма акъл в главата нека се трови на тази възраст

 

щом е първи цикъл

седмица/дневна доза-мг

1 - 10мг

2 - 20мг

3 - 30мг

4 - 30мг

5 - 30мг

6 - 20мг

7 - 10мг

 

за тези дози протектори не са нужни , и понеже виждам че момчето не разсъждава много го предупреди да не пие никакъв алкохол , това е повече от задължително

ако има повечко пари може все пак да си зема карсил и да го пие през цикъла , това е билка и е безвредна дори четох че е полезно да се правят цикли само с нея

в аптеките има такъв които е по 75мг/хапа , да пие по 1 на ден

накрая на цикъла ако има пари може да си взема и малко триабестан да го пие 1-2-3 седмици след цикъла , не е задължително естествено но е добре да се направи такъв курс

и все пак е по-добре да се откаже да изчака поне година-две

Link to comment
Share on other sites

Интересно как все разни приятели,братовчеди и баджанаци си взимат химия някой решава от тяхно име да попита тук как,аджеба,се пие ;) .Кат ва е срам,що ги пиете тея химии ?

Link to comment
Share on other sites

Мне аз не пия химия, не смятам и да пия.За сега си качвам добре и без нея.Като сметна че има застой без никакво развитие тогава може да пробвам.Дотогава само с креатин, протеин и др. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...