Jump to content
BulForum.com

Химия


hishtnika

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
emi az bih ti preporu4al injekcionnata forma,za6toto po lesno se usvoqva ot organizma,a i e po-malko toksi4na za 4ernia drob.za na4ina na priem nqma da te suvetvam za6toto zavisi ot cikula koito pravi6 i sredstvata , koito si otdelil.a kak deistva li-emi 6tom si iz4el infoto po sitovete 6te dobavq samo 4e e dosta 4ist ot kum vodozadurjaneto,a i prirasta na sila e mn golqm.winstrola i hexobolana sa moje bi edni ot nai dobrite ot gledna to4na na ka4estvena muskulna masa i prirast na sila.ve4e sam daval tozi link ,no ako vse o6te ne go znae6 moje da pogledne6 http://suplements.net/main/modules.php?nam...howcontent&id=3  ve4e ne si spomnqm s kvo go kombinirah,ama s nqkav hap be6e mai i se polu4i dosta dobre.po vaprosa s aromatizaciata-ami da ti kaja az ne vzimah nqkakav protektor,no tova e strogo individualno.ako useti6 4e po4va da aromatizira(t.e. nqkvi top4eta v zurnata ili poznatite simptomi moje6 da po4ne6 da pie6 protektori),no az li4no ne mislq 4e ot winstrola 6te ima takava aromatizacia,kato ot nqkoi vidove testosteron naprimer.vse pak protektora struva  pod 10lv i go ima vuv vsqka apteka taka 4e vinagi moje da si go dostavi6.

Благодаря за информацията,просто исках да "чуя" повече мнения от хора,които са употребявали WINSTROL !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Благодаря за информацията,просто исках да "чуя" повече мнения от хора,които са употребявали WINSTROL !

 

Ми пич аз познавам хора които са използвали Winsrtol и са ми казвали че наистина е добре пречистен и не ароматизира, покачва относително чиста мускулна маса, но също някои са ми споделяли че за тях е слаб и за да постигнеш добри резултати тряя да го комбинираш с още някъв стероид или да напраиш няколко последователни цикъла ;)

По-здрави

Link to comment
Share on other sites

Ми пич аз познавам хора които са използвали Winsrtol и са ми казвали че наистина е добре пречистен и не ароматизира, покачва относително чиста мускулна маса, но също някои са ми споделяли че за тях е слаб и за да постигнеш добри резултати тряя да го комбинираш с още някъв стероид или да напраиш няколко последователни цикъла ;)

По-здрави

Предполагам,че не е без значение колко курса имаш зад гърба си.За един начинаещ химик,дори и в умерени дози,смятам ще има добър ефект.И обратното,за човек,който вече е понатрупал опит с химията,надали ефекта ще е същиа.

Link to comment
Share on other sites

znam kvo se zanimavate s himiq maina..4e pomaga za burziq metabolizum i burzoto rastene na kostite - pomaga da,no nqma smisul da po4vate ot malki.Az v momenta sum 9 klas,za purvi put stupix v zalata v 7.Ottogava si bluskam proteinite,L-carnitina i fed burnera za mazninite.I nqmam nikakvo namerenie da vzimam anaboli.Po dobre bavno no slavno -podkrepqm menieto na pove4eto ot vas :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам,че не е без значение колко курса имаш зад гърба си.За един начинаещ химик,дори и в умерени дози,смятам ще има добър ефект.И обратното,за човек,който вече е понатрупал опит с химията,надали ефекта ще е същиа.

 

 

Eстествено че курсовете които имаш зад гърба ти имат значение, но аз лично съм фен на Deca-Durabolin и Sustanone 250 (не че съм ги ползвал, но чувам мноо добри отзиви за тях от приятели и познати) :punk

Друг голям проблем е да се снабдиш с истинския продукт който желаеш щото има мноо ментета :angry1 ...

Link to comment
Share on other sites

бахти,като я гледам тая тема чак се плаша...

 

Защо трябава да се плашиш :confused

По добре е хората да питат и да се информират отколкото да ръгат всеки както си знае и както е чул ;)

Link to comment
Share on other sites

Da mnogo dobre e 4e q ima tazi tema.Az li4no o6te ne sam opitval s zabraneni medikamenti!!,no sam se zamislql mnogo pati nat tazi tema.Zaprav pat stapih v zala predi to4no 1 godina i ot 6 meseca 7,seriozno si treniram.Za sega oba4e mislq 4e nqmam neobhodimata onformaciq i opit da zapo4na s ne6to podobno.Obiknovenno pove4eto hora zapo4vat s bianabol,pone az taka sam 4uval.no neznam dali tova e nai dobroto re6enie!!Vie kak mislite??

Link to comment
Share on other sites

Наистина ти трябва още известно време за да започнеш със стероиди, а тва за Бионабола повечето започват с него щото само за него знаят в началото, а за мен Бионабола не е добър медикамент. Казвал съм го много пъти и ще го кажа пак че съм фен на инжекционните стероди(въпреки че не съм пробвал :D ) и ти ги препоръчвам ако решиш че "му е дошло времето" за химия :P

Link to comment
Share on other sites

Ammm ....... Naskoro napravih 1godina v zalata :D

Kakto i da e zna4i za momenta ne sum opitval nikakavi zabraneni medikamenti.Edinstvenoto ne6to koeto zimam v momenta sa minerali zink + magnezii(pro4etoh za tqh v bb-team.org pitah i li4niq si lekar). Uj se uveli4avalo nivoto na testosteron nai veroqtno e taka no no tova koeto moga da tvurdq e da ne u4akvate koi znae kakvo povi6avame na silata (pone pri men e taka de) no naistina kato cqlo az pone se 4ustvam po dobre po vreme na trenirovka i sled trenirovka ne sum taka otpadnal .Tova e 1voto mi vpe4atlenie ot kombinaciqta!!

Steroidi nqmam jelani da upotrebqvam i nadali tova 6te e skoro trqbva o6te staj spored men .

Link to comment
Share on other sites

Ne mislq da potreniram pone o6te tolkova vreme dokato pribegna do tova!!!Prosto si sabiram informaciq.Barziqt efekt i dobri postijeniq blaznqt vseki ama.... i taka stava pak i dokolkoto znam za da izvle4e6 maksimalniq efekt ot steroidite e dobre da si stignal edno ve4e dosta dobro nivo i da ima6 nad 18 godini pone!!!

Link to comment
Share on other sites

Ammm ....... Naskoro napravih 1godina v zalata  :D

Kakto i da e zna4i za momenta ne sum opitval nikakavi zabraneni medikamenti.Edinstvenoto ne6to koeto zimam v momenta sa minerali zink + magnezii............

 

Прибави и аспирин към тази комбинация и виж резултата :woot

Link to comment
Share on other sites

Не съм против "химията" макар, че не съм взимал.Секи си избира.

Не е толкова голям ефекта, че да си рискуваш здравето.Но професионалист ли си е задължително.Професионалистите нямат избор пичове.

 

От правилна диета с добавки се качва също много и то на мускул.

Ако някой няма ефект от комбинацията: Creatin + L-Glutamine + HMB + Tribulus terrestis + Amino BCAA(само тях) + Whey Protein(може и друг, но суроватката е номер едно) ще си ритна главата някаде.Верно че ще стане по-бавно и по скъпо но пак ще стане, и то не за сметка на здравето.

Link to comment
Share on other sites

Ми то ти кат пиеш тия шесте работи наведнъж пак си претоварваш и съответно си увреждаш черния дроб(естествено не колкото със стероиди) но пък така ще стане по бавно и по скъпо. Освен това идва момент в който дейсвието на тия работи намалява и дори почти спира и тогава вече нямаш друг избор...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Clenbyterol не пия, но обмислям :) пие се с цел изгаряне на мазнини тъй като отваря дробовете и те се пълнят с повече въздух и се горят мазнини. Има различни системи за приемането му. Друго е ЕФЕДРИН със същата цел се пие. при него се учестява пулсаи щеш-не-щеш трябва да се натовариш по някакъв начин защото не се свърташ на ч место :)

Link to comment
Share on other sites

Clenbyterol не пия, но обмислям :) пие се с цел изгаряне на мазнини тъй като отваря дробовете и те се пълнят с повече въздух и се горят мазнини. Има различни системи за приемането му. Друго е ЕФЕДРИН със същата цел се пие. при него се учестява пулсаи щеш-не-щеш трябва да се натовариш по някакъв начин защото не се свърташ на ч место :)

Аз знам за какво се използват и как действат, Кленбутерола също повишава пулса и телесната температура, аз те попитах защото от твоето изказване останах с впечатлението че го пиеш и исках да попитам как ти действа...

Link to comment
Share on other sites

Аз знам за какво се използват и как действат, Кленбутерола също повишава пулса и телесната температура, аз те попитах защото от твоето изказване останах с впечатлението че го пиеш и исках да попитам как ти действа...

kakto казах не съм го ползвал, но имам приятели ползвали го и казват че съчетан с диета има мноооого добър ефект. за релеф говора

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...