Jump to content
BulForum.com

Кой к'во мъчи


sk8er

Recommended Posts

za da napravish hubav kickflip triabva

 

1. da otskochish dobre i visoko ( chesta greshka e horata da ne si davat zor da otskachat)

2. da ritnish riazko na vunka

3. hodiloto triabva da e otpusnato i da se vlachi po shkurkata na dyskata

4. da ne spichas ( tva za vsicki trikove) smelo!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Fani tva indi grap4e na arenata!!Nikoga ne me e intriguval toq trik i takuv se 4uda kvo da probvam to ze 4e stana :woot

Хех браво! :)

Аз пък тоя кикфлип чувствам че скоро ще стане!!! :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Та дойде ми на акъл че ще е хубаво да има такава тема тук?????

Аз мъча кикфлип! :( От всеки път го въртя ама немога да го стъпя...кво да правя???Някак си скейта отива напред а аз оставам назад???

Верно малко трудно някой ще ти помогне като не те е видял как го правиш но все пак давайте съвети! ;)

 

Мда и аз предии бяЕ така с Олито, сега съм на хиилфлип :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Хорааа научих кикфлипчето!!!!! :love И в движение го мога вече!И дъскица си зех!Ауе идеално!! :D :rolleyes:

@stoian88-10x! :)

@ij_master-10х! :D (на теб ти викат Додо нали!)

Link to comment
Share on other sites

Олеее днес научих и 50-50!И 5-О ама не мога да го излезна!

Аз съм ебати и изруда!!! :tongue :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Мда и аз предии бях така с Олито, сега съм на хиилфлип :sayjin

 

Абе Века не лъжи хората бе. всички знаем че едно кьораво оли не можеш да направиш. Вие пък се зарибявайте на сноуборд. Между дрогата аз мъча хийлфлип и кикфлип.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

zdraveite momcheta , vijdam che temichkata e starichka no vse pak shte popitam . ta az do sq sam karal roleri , i s kolelo muchih ( ako ste vijdali edin s cheren begach i fanelka na SlipKnoT deto da se prebiva na saedinenie sam az :bgrin: ) ama se otkazah ot sichko i sq i az mislq da se ucha da karam skate i taka da vi popitam shte moje li nqkoi da mi preporucha nqkakva daska i mashinki da se ucha che az imam edin dosta star s ogromni silikonovi kolelca ama go metnah v edin kazan che me drazneshe i sq se chuda s kakvo da se ucha .

 

PS : sorry che pisa na eng ama neshto mi se precaka kompa :sick

Link to comment
Share on other sites

zdraveite momcheta , vijdam che temichkata e starichka no vse pak shte popitam . ta az do sq sam karal roleri , i s kolelo muchih ( ako ste vijdali edin s cheren begach i fanelka na SlipKnoT deto da se prebiva na saedinenie sam az :bgrin: ) ama se otkazah ot sichko i sq i az mislq da se ucha da karam skate i taka da vi popitam shte moje li nqkoi da mi preporucha nqkakva daska i mashinki da se ucha che az imam edin dosta star s ogromni silikonovi kolelca ama go metnah v edin kazan che me drazneshe i sq se chuda s kakvo da se ucha .

 

PS : sorry che pisa na eng ama neshto mi se precaka kompa :sick

Ми пич ако имаш пари и си сигурен, че няма да ти писне на 2-рия ден,отивай в 18g или Скейт Шоп и си избери нещо като за начало не много скъпо.А ако нямаш пари можеш да си вземеш такъв от 20лв,но знай че ще се счупи бързо!

Link to comment
Share on other sites

mi kak da kaja , trqbva mi neshto nezavisimo 1-va ili 2-ra upotreba da karam da se kefa stiga da ne e kat stariq mi :)

ps: otnovo se izvinqvam za ezika :rolleyes: inache da si priznaq kato otidoh v skate shop-a malko se shashnah kato vidqh kolelca ot 54 do 60 leva :)~

Link to comment
Share on other sites

Ми по толкова са...

Ролки-50 до 60лв;машини- от 70(двете) до 130(двете),дъски-от 50 до 140!

Link to comment
Share on other sites

mi kak da kaja , trqbva mi neshto nezavisimo 1-va ili 2-ra upotreba da karam da se kefa stiga da ne e kat stariq mi :)

ps: otnovo se izvinqvam za ezika :rolleyes: inache da si priznaq kato otidoh v skate shop-a malko se shashnah kato vidqh kolelca ot 54 do 60 leva :)~

Отиди на съединение и поразпитай някой не продава ли нещо,но внимавай какво купуваш.Със сигурност ще ти излезе по-далавера.Препоръчвам ти,обаче,да си вземеш нова дъска!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

в скате шопа има по 6 кинта бройката.хора лятото ще си зимам скате ма нищо не мога :( моим да са запознайм и ако може да ме нау4ите на нещо ма сам по малак тогава ще сам на 13 и полужина :wacko: но скате мн ме кефи :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...