Jump to content
BulForum.com

Кой к'во мъчи


sk8er

Recommended Posts

Та дойде ми на акъл че ще е хубаво да има такава тема тук?????

Верно малко трудно някой ще ти помогне като не те е видял как го правиш но все пак давайте съвети! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако си виждал на рампа как го правят примерно Бъки Ласек може да си забелязал, че той със задния крак не само чуква, а и рита назад.По принцип това е най-добрия начин и така няма как да ти изхвърчи напред дъската.Както като караш от fakie и се буташ в противоположната на движение страна, така трябва със задния крак да ритнеш назад, а не само надолу.Може да пробваш да го правиш от fakie така просто няма как да излети нанякъде.А и не трябва да го мъчиш много време от място, защото после няма да можеш да го правиш в движение!

Хмммм...

10x за съветите ще пробвам да ритна отзад пък може и да стане!!Те от съединение ми обясняваха, че трябва просто да скоча напред ама...немога да скоча напред!

Вече почвам в движение щото досега го мъчих от място ...

а за fakie- то ясно че няма да хвърчи ама така е по трудно...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност от  fakie не е толкова трудно.На мен даже ми е по-забавно :) А и да трябвада скочиш напред все пак, абе пре всички положения ако не скочиш няма как да стане.Гледай като скочиш или да ритнеш назад или да скочиш напред.Като караш малко повече и сам си го усещаш как ти е най-лесно.

Хах то от фейки и на мен ми е по-забавно ама правя по малко ollie затва кикфлипа ще е някав мижав ако стане... :)

Ще пробвам тва с ритането отзад,а ако нестане ще пробвам да скачам напред, а ако и тогава нестане ще има destruction на sk8-а!!! :laughing:

@tankis за стабилното бутане само ти можеш да си помогнеш с тренировки! ;) А иначе за рампите- дай нещо по конкретно???К'ва рампа??

А, и махни тоя аватар с него само дето ще те намразят хората! ;)

Link to comment
Share on other sites

6to da mu e rano za kickflip. Az poznavam edin pi4 det nemoe ollie a verti kickflip. I sqkvi drugi izrudii. Az pek super mnogo se kefq na ollie i sq go me4a ot fakey i kickflip ama e super truden.

Link to comment
Share on other sites

Az mu4a backsaidkickflip(redpolagam 4e taka se pi6e :) ).Ama ili go stupvam i ne go zavurta na 180gradosa i zapi4a ili puk go stupvam i mi izhvyr4a napred :angry: . A pi4 ako i sus ritane nazad ne stane kickflip-a,probvai da go cukne6 malko po odvesno sus predniq krak ;) a ina4e trqbva da sko4i6 na sqka cena ina4e ne staa ''MAZNO'' :D awe zabelqzali li ste 4e osnovnite problemi pri flipa sa ili 4e sk8-ta hfar4i napred,posle kat zeme6 da go use6ta6 pa ne moje6 da si vru6ta6 predniq krak.A otnosno olito,ima takia izrudiii!Nai gotinoto oli koeto sum vijdal be6e na bertata vdigna sk8-ta i vmesto da go zadurji horizontalno(vuv vuzduha) nakloni nousa na dolu i posle go vurna i si prezimi ,da ne govorim 4e sigorno go vdigna 4-5 daski :wacko: :wacko: naistina krasiv sport :) USPEH na vseki koito e re6il da praktikuva ;) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Az mu4a backsaidkickflip(redpolagam 4e taka se pi6e :) ).Ama ili go stupvam i ne go zavurta na 180gradosa i zapi4a ili puk go stupvam i mi izhvyr4a napred :angry: . A pi4 ako i sus ritane nazad ne stane kickflip-a,probvai da go cukne6 malko po odvesno sus predniq krak ;)  a ina4e trqbva da sko4i6 na sqka cena ina4e ne staa ''MAZNO'' :D awe  zabelqzali li ste 4e osnovnite problemi pri flipa sa ili 4e sk8-ta hfar4i napred,posle kat zeme6 da go use6ta6 pa ne moje6 da si vru6ta6 predniq krak.A otnosno olito,ima takia izrudiii!Nai gotinoto oli koeto sum vijdal be6e na bertata vdigna sk8-ta i vmesto da go zadurji horizontalno(vuv vuzduha) nakloni nousa na dolu i posle go vurna i si prezimi ,da ne govorim 4e sigorno go vdigna 4-5 daski :wacko:  :wacko: naistina krasiv sport :) USPEH na vseki koito e re6il da praktikuva ;)  :)  :)  :)  :)

Хах за backside kickflip-a не мога да ти помогна щото бая хляб има да изям за да го мъча...

А за оllie-то кво да си говорим...признавам бертата е най-големия изруд!Имам чувството че още малко ще прескочи мен???!?!? :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мъчааа......квото и да пробвам се се измъчвам :P.Сега мъча ollie transfer на арената,ама става адски рядко и само с чужд скейт(който се е качвал на моя знае защо :( ).Много работи пробвам на последък,някои стават някои-не:).Мъча Heelflip,kickflip,Varial Kickflip,360 shove-it(от време на време),Primo(ама няма хубав терен).Някои от гореизброени стават от време на време.Мъча и 5 дъски с ollie ама става много рядко и само ако ми е дошъл "powera" :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мъчааа......квото и да пробвам се се измъчвам :P.Сега мъча ollie transfer на арената,ама става адски рядко и само с чужд скейт(който се е качвал на моя знае защо :( ).Много работи пробвам на последък,някои стават някои-не:).Мъча Heelflip,kickflip,Varial Kickflip,360 shove-it(от време на време),Primo(ама няма хубав терен).Някои от гореизброени стават от време на време.Мъча и 5 дъски с ollie ама става много рядко и само ако ми е дошъл "powera" :D

Хммм на някакъв скейт от съединение бях виждал същото като аватара ти???Незнам кво е тва?Сигурно е бил твоя! :D Ако е така начи те знам кой си! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хммм на някакъв скейт от съединение бях виждал същото като аватара ти???Незнам кво е тва?Сигурно е бил твоя! :D Ако е така начи те знам кой си! :laughing:

Мдам моя е.Тва е логото на една група :) Само че аз незнам кой си.Тоест сигурно те знам,ама не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...