Jump to content
BulForum.com

1,2,3 Жоро е невинен...Ква е тая реклама


Valkyre

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Рекламата ми харесваше в началото,но като я гледам по 100 пъти на ден почна да ми писва....

Link to comment
Share on other sites

eh ama vinagi 6e se nameri nqkoi da kaje ne6o 'umno'-stil bonux,stenli,ama nqkoi drug put,tva e purvata reklama deto moa da q gledam 10000000000000 puti i seki put da se smazvam ot smqh!brao naistina e mnoo zdrava :punk

всеки си има свое мнение бе приятел. на теб къв ти е проблема не ми е мноо ясно, че ме плюеш :wtf: не може всички да харесваме едно и също не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

Присъединявам се към Stenli. Рекламата можеше да минава покрай ушите ми докато не реших да я прогледам и да видя за какво става въпрос. Мен лично ме дразни, но това е най-вероятно от придобитата алергия вече към всякакви реклами! Отдавна вече не мога да ги понасям рекламите, видя ли блок с реклами, тутакси сменям канала, нерядко се случва и да се прекрати гледането на филм или предаване по тази причина, понеже след 10-15 минути реклами, или забравям какво съм гледал, или ми е писнало и съм спрял телевизора. Така че не ми говорете за реклами колко била хубава тая или оная.

Е, съвсем рядко се случва да се разсмея на реклама, някоя наистина да ми допадне, но е доста рядко. Например тая последната с вълка, който го интервюират. И въпреки това не мога да кажа за какво беше тя. Придобито свойство да се стремя да не обръщам внимание на темата на рекламата! :D Тая с пародията на Биг Брадър също ми допадна до известна степен. Но от тези в 'стил Bonux', направо ми се повръща, да не кажа нещо по-грубо!

Въпрос на вкус - всеки спор е излишен!

Link to comment
Share on other sites

 

Той човека я е посочил ама кой да чете - http://www.warez.ru:8080/FTP/Videos/@Fun/Sure.Check.php.mpeg

 

едит: DEVIL_in_PLD еееее не си едитвай така поста де :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Егати, за какво говорите, бе, хора.....аз не сум гледал такова нещо :blink: ...

Карай, аз и без това все всичко изпускам B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

рекламата е супер лудница !!!

баси якото. :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Reklamata e trepach........

Link to comment
Share on other sites

Лелеее най накрая свястна Българска(дано да е Българска) реклама. Все съм се надявал някои ден и българите да почнат да правят свястни реклами.Дано това да е началото :rolleyes: :punk B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...