Jump to content
BulForum.com

Открийте разликите


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

хахахаха щях да падна от стола. Предположих, че е нещо такова, ама тва не го бях гледал със звук и ми изкара ангелите :ghost :woot

Link to comment
Share on other sites

Poneje avtora na tova e puskal i predi tova ne6to s brithni spears mislq 4e be6e oi znaeh kakvo trqbva da stane zatova prosto si namalih kolkonite na 0 i kat izleze onaq si q gledam i i vikam" Mani sa MA broq razliki" i tq se mana \/ Peace \/

Link to comment
Share on other sites

реакцията ми беше страх+смях нещо от сорта на : ''АААААААААА хахаха...''

яко е ... ама предупреждавайте като е такова ''свежо'' :tongue :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gats  Публикувано на , 18:55 PM

  Poneje avtora na tova e puskal i predi tova ne6to s brithni spears mislq 4e be6e oi znaeh kakvo trqbva da stane zatova prosto si namalih kolkonite na 0 i kat izleze onaq si q gledam i i vikam" Mani sa MA broq razliki" i tq se mana \/ Peace \/

ако имаш предвид мен-не съм пускал никога друго такова нещо! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Axaaxaxax az sam vigdal edno podobno vlizash v edin sait i ti pyskat klasika tama i ti 4akash i izvednag taq se pokazva :D :D i ti :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue i se nasirash i sled tva cql den se : :laughing: Teq sa mnoo gotinki vobshte si4kiti ama kvo da se predopregdava 4ak da ti stane ve4e neshto prekaleno

Link to comment
Share on other sites

Не не не не!!! няма такива хора повярвайте ми хахахахахахаха за 3-ти път го виждам тва на различни места и пак се стреснах :)))

Link to comment
Share on other sites

мен не само че ми изкара ъкъла ми и ме проглуши

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хахаха. Това е супер яко може и преди около 2 и повече години да съм виждал такива сайтове, но този ме разцепи татално. За миг се стреснах но като го погледах секунда и ми стана толкова смешно че не е истина. Наистина не е за хора със слаби сърца но тръпката е да не се знае предварително какво ще бъде и именно там е изненадата и аз търсих разлики ама си казах че това м прилича на "Бързи пари" и ме домързя да продължа да търся по едно време гледах телевизия и се обръщам към компа и голям майтап :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...