Jump to content
BulForum.com

Бедстваща Варна


Recommended Posts

Като гледам тези кадри малко ми напомнят за The day after tomorrow. Дали е възможно да се случи нещо такова като във филма. Една вечер чух по новините, че Антарктика ускорено е започнала да губи от територията си. Климатът се променя.

Дайте мнение за варненци B)

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото бях чул от новините крайните квартали направво били отрязни от света. Положението явно е доста сериозно с тези преспи.

Link to comment
Share on other sites

Дам,толкова сняг,даже входовете на магазините(не само за хр.продукти) са затрупани... :cry.Остава им надеждата снега да се стопи или поне да започне да се топи в близките 2,3 дни :wacko: :santa:

Link to comment
Share on other sites

Добре де какво толкова се впечатлявате? Питайте някой финландец или руснак или канадец дали това е нещо особено. И питайте някой бразилец какъв шок е като изобщо има сняг. Такива неща по света ги има колкото щеш не виждам защо трябва да се шашкате за нещо което не е невиждано. Проблемата е че няма кой да оправи работата...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам тези кадри малко ми напомнят за The day after tomorrow. Дали е възможно да се случи нещо такова като във филма. Една вечер чух по новините, че Антарктика ускорено е започнала да губи от територията си. Климатът се променя.

Дайте мнение за варненци  B)

Олеееееееееее яко! :blink:

Грабвайте шейните и към Варна!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми....аз имам един приятел в Канада и вчера вечерта той ми каза че там било направо "жега" ,защото било само -10C и ми каза че има само около 30-40cm сняг а миналата зима било -40C и имало 1-2м сняг така че и там стават някви странни работи

Link to comment
Share on other sites

Олеееееееееее яко! :blink:

Грабвайте шейните и към Варна!! :laughing:

То направо за сноубордове :tongue

Link to comment
Share on other sites

Олеееееееееее яко! :blink:

Грабвайте шейните и към Варна!! :laughing:

 

Изобщо не е яко :angry1 Тази вечер си дойдох с влака (друг вариант няма и колата остана затрупана там). В цяла Варна няма нито един снегорин. За бога хора не ходете там.

Link to comment
Share on other sites

Чичо ми от Варна се обади и каза че самия сняг не бил чак толкова много, обаче вятъре прецакал хавата с тея навявания и преспи.

Link to comment
Share on other sites

Нищо ново :zzz -през зимата на 1992-1993г. беше още по- страшно :( На магистралата от Нови Пазар към Варна имаше преспи по 4-5 м. и се беше наложило военни с БТР и танкове да разбиват преспите :zzz :( Цяла седмица до Варна имаше достъп само с влак ;) :zzz

Link to comment
Share on other sites

I az imam nqkjoi drugi poznati vyv Varna i ne razbrah izob6to nqkoi da se oplakva6e ot snega! :P Sega malko obstanovkata e slojna no s tolkova mnogo ma6ini koito zaminaha za tam vsi4ko 6te se opravi mnogo byrzo :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...