Jump to content
BulForum.com

Obichate li da pravite frenska lubov ?


mom4eta dostavq li vi kef da lijete momi4eto  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да защо не. Това доставя удоолствие на жената. Какво толкова напълно нормално си е. Особено когато двама души се обичат, те обичат ся част от себе си и не мисля, че трябва да правят някаква резлика. Се пак това е част от човекът когото обичаш. Тъй че не виждам нищо лошо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Боро гледай да не го последваш :D Иначе по темата: обичам да доставям удоволствие на дамата,която Обичам.

Link to comment
Share on other sites

Аз мнение за темата изказах.НО сега ПО самата тема-обичам да доставям удоволствие на момичето,което е с мен....

Link to comment
Share on other sites

xixixixix

 

za parvi pat 4uval ne cenzura mi ti zna4i cql jivot si bil v nqkoq dupka we

 

i ne znae6 edna duma

 

xixixixixi

i kva glupost we jony vij kolko hora sa postvali i kolo sa glasuvali taka 4e ne se pravi na mnogo velik i ne me u4i kak da pi6a i kvo da pi6a :angry1  :angry1  :angry1  :angry1 

po tova s izkrivqvaneto az sam levi4ar taka 4e sami precenete v koq posoka 6te e

Еи палячо има дума нецензурно - "нецензура"няма.Май ти си живял в дупка до сега ако съдя и по вчерашния ти пост в една друга тема , че Г- точката на жената била клитора.Е от това по голяма глупост не бях чувал.

Нямах предвид ,че темата за френската любов е глупава, а начина на формулиране ама както и да е.

Link to comment
Share on other sites

are we are na bas 4e e tam to4kata daskala po biologiq mi go kaza

 

ako me e izlagal ne sam az vinoven taka 4e

 

i kvi sa tiq gluposti deto nqkoi gi be6e napisal

 

4e imalo I-to4ka A-to4ka

 

 

mi to cqlata azbuka e po jenata we

Link to comment
Share on other sites

are we are na bas 4e e tam to4kata daskala po biologiq mi go kaza

 

ako me e izlagal ne sam az vinoven taka 4e

 

i kvi sa tiq gluposti deto nqkoi gi be6e napisal

 

4e imalo I-to4ka A-to4ka

mi to cqlata azbuka e po jenata we

Явно вашия даскал по биология не е спал с жена.И наистина има и други точки подобни на Г -точката.

Link to comment
Share on other sites

dobre togava se izvinqvam ako sam se pravil mnogo

 

 

IDOLMIND--sorry realy sorry

 

i ako ne vijda6 tva s tapoto necenzura sam go zbarkal samo na edno mqsto na dolniq red ina4e na gorniq ne sam

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: почти се посрах от смях.......тая тема ще се окаже май много образователна за малките момченца :) Това за Г-точката направо ме разби, а че има и други точки наистина има ..... вземете прочетете някоя книга ...... :lol:

А по темата ДА харесва ми да доставям удоволствие на човека, когото обичам :)

Link to comment
Share on other sites

az super mnogo obi4am

i kva e po dqvolite tazi Г-точка

 

На колко си години...... не знеш ли кво няма да се заяждам......ще ти дам съвет, ако имаш приятелка питай нея ...... само гледай да не ти се самее много :D

Link to comment
Share on other sites

Иначе не е интересно... няма предизвикателство...

Link to comment
Share on other sites

are we are na bas 4e e tam to4kata daskala po biologiq mi go kaza

 

ako me e izlagal ne sam az vinoven taka 4e

 

i kvi sa tiq gluposti deto nqkoi gi be6e napisal

 

4e imalo I-to4ka A-to4ka

mi to cqlata azbuka e po jenata we

аз съм тоя дето беше писал глупостите - запознай ме с даскала ти по биология.

ако искаш да се видим и с тебе, защото бях казал нещо за превъзбудените тийнейджъри - мери си приказките, малкия........

 

едит: виждам че си се поизвинил малко за невежеството си. ако проявиш интерес да четеш - разходи се до книжарница или библиотека и потърси нещо по темата. ще останеш изненадан всъщност колко са много изобщо точките по човешкото тяло..

Link to comment
Share on other sites

аз съм тоя дето беше писал глупостите - запознай ме с даскала ти по биология.

ако искаш да се видим и с тебе, защото бях казал  нещо за превъзбудените тийнейджъри - мери си приказките, малкия........

 

едит: виждам че си се поизвинил малко за невежеството си. ако проявиш интерес да четеш - разходи се до книжарница или библиотека и потърси нещо по темата. ще останеш изненадан всъщност колко са много изобщо точките по човешкото тяло..

 

не не си ти. АЗ бях. мога да ти покажа поста даже :) сигурно сме се засекли някъде. :) и не бях казал за A и I , а за M,O.

 

are we are na bas 4e e tam to4kata daskala po biologiq mi go kaza

 

ako me e izlagal ne sam az vinoven taka 4e

 

i kvi sa tiq gluposti deto nqkoi gi be6e napisal

 

4e imalo I-to4ka A-to4ka

mi to cqlata azbuka e po jenata we

 

както вече казах.. аз ги бях писал някакъв проблем ли намираш това? бас хващам, че ти се изприщва езика докато (ако) накараш момичето да стигне до оргазъм. на мен ми отнема 15 минути максимум. някъв проблем?

Link to comment
Share on other sites

хахахахахаха, как може от лизане да се хванат мазоли на езика ве :)

мазоли може да не може, ама мускулна треска и схващания се получават. имам познат който пък си беше схванал челюстта и ходил на доктор полугол, в студа :)

Link to comment
Share on other sites

muuuuuuuuuuuuuuu

 

nqkoi be6e kazal 4e nekvi tam kolko si bolesti mojelo da se hvane mi ti nqma da lije6 nqkoq ciganska mastiq ot centralna gara

 

taka 4e

Link to comment
Share on other sites

до тука доста глупости прочетох и се чудя как некомпетентни хора по тая тема пускат пост-ове и даже спорят...не ми се занимава със спор-ове

а по темата - удоволствие за мен е да доставям удоволствие B) ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...