Jump to content
BulForum.com

Obichate li da pravite frenska lubov ?


mom4eta dostavq li vi kef da lijete momi4eto  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

izvinqvam se ako ima takava tema no ne namerih podobna taka 4e ako ima taqq e delnete

sa6to taka se izvinqvam ako sam izpolzval necenzorni dumi i tem podobni

 

 

PROSTO MI E SUPER LIUBOPITNO KAKVO MISLITE VIE MOM4ETA :bgrin: :bgrin: :bgrin:

nadqvam se i da napie6e i li4noto si mnenie ne samo da votvate

 

EDIT: o6te vednaj se izvinqvam ama mnogo ako sam izpolzval necenzurni dumi,,, i ako takava tema sa6testvuva

 

 

 

SORRY REALY SORRY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Това е най-тъпата тема,която може да се появи.По-хубаво я махнете.

Link to comment
Share on other sites

Ся, кво да ти кажа? Зависи от жената, пич! Ако трябва да лижа мъртъв добитък :sick  - БЕЗ МЕН!!! Ама не бих отказал на Виктория Силвстед или Рене Зелуегър :woot

таа па рене е бати тъпата булка! кво толкова и харесвате на тая крава ! :confused

Link to comment
Share on other sites

Awe sto nqkoi ne pusne tema za mom4eta naprimer ( dali vi e kriv k.ra i na koq strana e ili v koi kra4ol si go darjite obiknovenno i.t.n)

Are molq vi stiga gluposti. Zna4i glupavi temi mogat da se izmislqt mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Спокойно.Няма да оцелее и 2 дена...

Link to comment
Share on other sites

PROSTO MI E SUPER LIUBOPITNO KAKVO MISLITE VIE MOM4ETA :bgrin:  :bgrin:  :bgrin:

 

На детето явно му е седнала някоя мадама на лицето и той ся "дайте да дадем - вий кво мислите"

 

no offence, ама по-добре питай баща ти

Link to comment
Share on other sites

Спокойно.Няма да оцелее и 2 дена...

 

Да, и аз съм на това мнение.Даже се чудя как до ся оцеля.Дано да бъде затворена по-скоро.Днеска тоя форум стана... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Е,кво стана?Утре ако пусне някой тема за будизма пак ще кажете ебати,кво стана с тоя форум,кво ме интересува мен тва.МИ тва е положението,няма да четете тея теми и всичко е ок.Братчеда обаче ме разби като му каза да пита баща си за лизането. :D

Link to comment
Share on other sites

Е,кво стана?Утре ако пусне някой тема за будизма пак ще кажете ебати,кво стана с тоя форум,кво ме интересува мен тва.МИ тва е положението,няма да четете тея теми и всичко е ок.Братчеда обаче ме разби като му каза да пита баща си за лизането. :D

 

Нищо против лизането, даже съм привърженик.Но като гледам как се разви една подобна тема, никак не е трудно да си представи човек докаде ще стигне и тази ;)

Link to comment
Share on other sites

Предлагам към темата да бъде прикачено следното гласуване:

 

На къде ви е накривено пишлето:

а)Наляво

б)надясно

в)леко прегърбен ми е напред

г)леко изпъчен ми е назад

д)кривичък е във всички посоки

е)крив е, но в нито една от изброените посоки

ж)прав ми е като свещ

 

аз съм за е) :lol:

 

@accel-колега,ако трябва да бъда искрен и при мен е леко а).Разправят че тва било от честото използване на дясната ръка за разни подривни цели :D

Link to comment
Share on other sites

Предлагам към темата да бъде прикачено следното гласуване:

 

На къде ви е накривено пишлето:

а)Наляво

б)надясно

в)леко прегърбен ми е напред

г)леко изпъчен ми е назад

д)кривичък е във всички посоки

е)крив е, но в нито една от изброените посоки

ж)прав ми е като свещ

 

аз съм за е) :lol:

ахахаха, виж т'ва вече е тема!

 

а)

 

@Dulgia хахах може, ама при мене лявото топче виси повече и пишока е задължен да гравитира с него;)

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя Mortal Dreams пак разби класациите с поредната си глупост.Ако толкова се интересуваш пусни тема за френската любов,какво е това "лизане".И за първи път чувам думата "нецензура".Вземи да научиш български ,че гледам английския май ти е майчин.Тоя форум почва да става пълен бълвоч.Айде със здраве!

Относно френските ласки - за тях трябва да чувстваш партньора си изключително близък.На мен лично ми харесва да го правя.

Link to comment
Share on other sites

Изписаха се 17 поста!!! Ако нямате мнение по въпроса, не пишете! WTF? Достатъчно е един да каже, че темата е кофти. После мод или админ ще я махне. В крайна сметка не решавате вие дали ще остане, или не.

 

По темата - да, обожавам!

Link to comment
Share on other sites

обичам да доставям удоволствие, а щом това им доставя удоволствие значи ме кефи :)

а за изкривяването - нямаше ли такава тема? иначе леееко б)

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя Mortal Dreams пак разби класациите с поредната си глупост.Ако толкова се интересуваш пусни тема за френската любов,какво е това "лизане".И за първи път чувам думата "нецензура".Вземи да научиш български ,че гледам английския май ти е майчин.Тоя форум почва да става пълен бълвоч.Айде със здраве!

Относно френските ласки - за тях трябва да чувстваш партньора си изключително близък.На мен лично ми харесва да го правя.

 

 

 

xixixixix

 

za parvi pat 4uval ne cenzura mi ti zna4i cql jivot si bil v nqkoq dupka we

 

i ne znae6 edna duma

 

xixixixixi

 

 

i kva glupost we jony vij kolko hora sa postvali i kolo sa glasuvali taka 4e ne se pravi na mnogo velik i ne me u4i kak da pi6a i kvo da pi6a :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

po tova s izkrivqvaneto az sam levi4ar taka 4e sami precenete v koq posoka 6te e

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...