Jump to content
BulForum.com

Сърце от шоколад!!!


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Много яки снимки....

Link to comment
Share on other sites

mmmmm kak obi4am 6okolad qm go bez zna4enie ot formata mu a ako ima palnej... jalna mu maika 6te go opukam za otricatelno vreme

Оригинален Пълнеж ако искаш...Много е лесно да полеят един мозък/зъб или едно сърце със шоколад и да ти кажат Bon Apeti!!!Зъба малко ще е като костилка,ама нали знаеш,чупиш костилката и ядеш квото е вътре... ;) :allien

Link to comment
Share on other sites

mmmmm kak obi4am 6okolad qm go bez zna4enie ot formata mu a ako ima palnej... jalna mu maika 6te go opukam za otricatelno vreme

то и аз обичам шоколад ама това е извратено! :D отстава да го направят с няква по-интимна форма :sick ! или може би да прилича на някакъв друг вътрешен орган!!! НАИСТИНА БОЛНИ МОЗЪЦИ!

Link to comment
Share on other sites

Аз също... :( Иначе е яко направено...

 

 

 

аз пък бих !

тфа ще е много яко :)

ял съм ДЯДО КОЛЕДА , некфи ЗАЙЧЕТА , ЯЙЦА ама ШОКОЛАДОВО Сърце не съм :)

Link to comment
Share on other sites

mali kvo mi puka samo da e 6oko pak ne mu mislq ama

 

sq pak si mislq 4e ako tiq sa po golemi4ki v deistvitelnot ako gi izqde6 na vednaj 6ti okapat zabite i 6te se nalaga 4ene da nosi6 hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лудница! Гледъл съм по телевизията за шоколадови гламофонни плочи. Слушаш ги, и после може да ги изядеш... Не знам как не се разтапят

Как им хрумват подобни щуротии...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Добре направено. Много сладко не ми понася ама бих си го хапнал на няколко пъти B)

Link to comment
Share on other sites

добре е направено макар на снимката да не си личата много отделните част...и понеже прочетох разни мнения,моето е...аз бих го ял това съце!

Link to comment
Share on other sites

Пфф..наистина браво на тоя дето го е направил,много труд е хвърлил,или поне така мисля де,ама мисля,че не бих го яла-прекалено е реално...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...