Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Лелеее, супер смях :) Вие пък веднага монтаж, монтаж.. Може пък и да не е. Малко по-дълго ми се вижда от нормалното иначе.

Link to comment
Share on other sites

Лелеее, супер смях :) Вие пък веднага монтаж, монтаж.. Може пък и да не е. Малко по-дълго ми се вижда от нормалното иначе.

заради пикапа е удължена версията (с удължена база), половина 760I са с такава удължена версия, която обаче просто не ни прави впечатление...

Link to comment
Share on other sites

Че е яко - яко е:D Че не е монатж - не е :P Ама чак пък в София да е видяно това не вярвам,то и на снимката се вижда,че колата не е с българска регистрация и обстановката изобщо не мяса на България ;)

Link to comment
Share on other sites

орезелил е колата не ми харесва :allien

Така е ми!!

Да дадеш луди пари(ако не си я крал пича :) ) и после да я орежеш така!!

Link to comment
Share on other sites

Да дадеш луди пари(ако не си я крал пича :) ) и после да я орежеш така!!

Това сам човек трудно ще го направи.То да не става така зимаш шлайфа и електрожена и почваш. Ако е истинска значи е поръчкова. Най ми е интересно тази особено висока кола като я натовариш как ще върви (особено офроуд). :wacko:

Link to comment
Share on other sites

на мен също, но приятел от София каза че го бил видял...

na taq snimka nqma ni6to bulgarsko... dori edna bukvi4ka

taka 4e kak go e vidql v Sofiq :confused

a otnosno samata kola... grozna rabota

Link to comment
Share on other sites

Ami na men nikak ne mi haresva taq kola i kakto moga da povtorq ve4e nqkoi hora na taq snimka nqma ni6to Bylgarsko !!!Tva izob6to ne e v BG :punk

Link to comment
Share on other sites

Snimkata ne e ot Sofia, tova e qsno... Prosto mi kaza che q bil vidql v Sofia i mi pokaza snimkata...

 

Ami struva mi se ve4e 4e taq tema stana mnogo podbna na Tazi :P Kakto stana i v neq 6te se okaje 4e izob6to nqma takava kola v BG! :punk

Link to comment
Share on other sites

Тва ако е истина тоя дето го е направил няма акъл ;)

Няма акъл ама ако имаш пари да си купиш едно такова значи няма да ти пука какво ще го направиш понеже ще имаш пари да си вземеш още едно или n на брой :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Dobre de kakvo pravite spor za edna kola ve4e.4oveka si e re6il kolata mu da ne mqsa na ni6to i tva e.Kvo tolkova ve4e e stanalo.Hubavo nqkoi go e vidql v Sofia.I da go e vidql vse pak samo toi si go e vidql.Znam za kuv sporite.Ne si mislete 4e vi se karam ili se qdosvam.Prosto nqma smisul da sporite zaradi nqkvo stranno tuningovano audi(ako moje da se opi6e s dumata tunning:))Izvinqvaite 4e pi6a na 6liokavica ama me murze6e da pi6a na BG :P

P.S.-ai 4ao,do drugia put ;)

Link to comment
Share on other sites

Prosto nqma smisul da sporite zaradi nqkvo stranno tuningovano audi(ako moje da se opi6e s dumata tunning:))Izvinqvaite 4e pi6a na 6liokavica ama me murze6e da pi6a na BG :P

P.S.-ai 4ao,do drugia put  ;)

 

AUDI :blink: pi4 q pak vij vnimatelno.No i men ne me kefi ina4e, prosto nqma smisul ot taq modifikaciq, makar 4e i na men mi prili4a na montaj( i to dosta dobur) Ima si dostatu4no dobri pikapi, 4e da se orizilqwa hubavata koli4ka :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Много яка кола.Само това мога да кажа.....

Link to comment
Share on other sites

Prosto nqma smisul da sporite zaradi nqkvo stranno tuningovano audi(ako moje da se opi6e s dumata tunning:))Izvinqvaite 4e pi6a na 6liokavica ama me murze6e da pi6a na BG :P

P.S.-ai 4ao,do drugia put  ;)

Лол тва ми прилича повече на BMW 745 или 760 не знам къде го видя тва Ауди :blink:

Link to comment
Share on other sites

А бре хора тва е бато простотията....кой ли ще е тоя идиот дето ще оризили така колата.....пък и на мен ми се струва монтаж....пък и да не е монтаж мога да кажа само "ТЪПО"

и както казаха някои хора.....ТАЗИ КОЛА НЕ Е ОТ БЪЛГАРИЯ... :allien

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...