Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

А бре хора тва е бато простотията....кой ли ще е тоя идиот дето ще оризили така колата.....пък и на мен ми се струва монтаж....пък и да не е монтаж мога да кажа само "ТЪПО"

mi vig sq horata kat si imat pari se 4udqt kude da gi profukat - kupil si qko bmw i go napravil na pikap(za rezil) i tova si go kefi

ama li4no na men taq kola ne mi dopada mnogo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Jivota se krepi na inovaciite ako nqma novi hrumvaniq,jivota bi bil malko sku4ni4ak  :confused

Ако нямаше такива "иновации" щеше ли да има какво да коментираме??? Все пак нали нещо трябва да "оцвети" "сивото" ни ежедневие :)

Link to comment
Share on other sites

AUDI  :blink: pi4 q pak vij vnimatelno.No i men ne me kefi ina4e, prosto nqma smisul ot taq modifikaciq, makar 4e i na men mi prili4a na montaj( i to dosta dobur) Ima si dostatu4no dobri pikapi, 4e da se orizilqwa hubavata koli4ka :wacko:

Emi oburksl sum se,togava burzah za nqkude i mi e izleznalo ot uma 4e e bmw

Link to comment
Share on other sites

Не виждам защо си мислите че BMW-то е монтаж. Ето тука една по-хубава кола, направена лимузина, VAZ J-Classe, тоест Жи Класата :beerchug

BMW - :hump: :]]]

 

 

2101_black_lim.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не виждам защо си мислите че BMW-то е монтаж. Ето тука една по-хубава кола, направена лимузина, VAZ J-Classe, тоест Жи Класата :beerchug

BMW - :hump: :]]]

2101_black_lim.jpg

mali taq kola napravo kurti asfalta

SUPER luda e (oba4e tq trqbva dopulnitelno da e zazdravena)

Link to comment
Share on other sites

Не виждам защо си мислите че BMW-то е монтаж. Ето тука една по-хубава кола, направена лимузина, VAZ J-Classe, тоест Жи Класата :beerchug

BMW - :hump: :]]]

2101_black_lim.jpg

Браво много добре е направена колицата радва ми окото :P

Link to comment
Share on other sites

Хех като имат хората пари да дават. Аз лично не бих си направел така колата. Разбирам да и вкарат някъв як тунинг...ама да я правят за смях. Примерно ще съсипят кола за 100 бона...само за да бъде интерестно :huh: .

Link to comment
Share on other sites

Ужасно е...

Link to comment
Share on other sites

Не виждам защо си мислите че BMW-то е монтаж. Ето тука една по-хубава кола, направена лимузина, VAZ J-Classe, тоест Жи Класата :beerchug

BMW - :hump: :]]]

2101_black_lim.jpg

хаха като гледам е играл фото шопа :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...