Jump to content
BulForum.com

неуспешни пътувания,обикновени случки


Recommended Posts

мммммммм, хектична, ти си пич :) миси за сайта. щом има коментар върху снимките на корицата на егоист, сайтът ми допада :)))

Link to comment
Share on other sites

Е, сега... ако беше сайт на Пайнър или Планета с кухоглави големоцицести джукести и дупести блеячки, или поне на Азис мазната трътка ако се връткаше там... или на чистия българин бат' Милко Калайджиев пезевенския мустак барем да се мяркаше... или на ваклия Кондьо перчема, опс, то това вежди били да ма 'звинявати (бе ко' стана с тоз убав чиляк?)... или поне един гол гъз и някоя развяла нянки кат' хасковски дини и разчекната така че изотдоле кат' погледнеш да и видиш сливиците горе гювендийка да имаше... е тогава можеше да им хареса на хората. То ся кво? Нищо няма направо какво да види там човечето.

 

Обаче да се разберем за едно нещо - аз не ходя по темите дето си пускате за изброените по-горе "хубости" да пиша колко са тъпи, въпреки че за мен са не тъпи, ами направо вдлъбнати. Взимайте пример. Ще имате огромна полза ако ме послушате. Ако не разбирате нещо - замълчете си, така околните няма да си направят изводи за това на какво точно ниво е зациклило развитието ви и дори може да ви възприемат като що годе възпитани младежи за които може би дори има някаква надежда. Което ще е нещо хубаво за вас.

 

HEKTIK, благодаря за хубавия линк - влезе в буукмаркс тутакси.

Link to comment
Share on other sites

На някои им харесва сайта,на други-не...

Айде някой,на който му харесва,да ми каже какъв му е смисъла на тоя сайт. :confused :ghost

Link to comment
Share on other sites

Отдавна го знам този сайт, но го бях позабравил и с радост го преговарям. :)

Хареса ми коментара за концерта на Astral Projection тук :D

 

*едит:

ааа и това е много яко:


  • ТЕОРИЯТА НИ СЪС СВЕТЛЬО ЗА ИСТИНСКИТЕ ПЪНКАРИ ГЛАСИ, ЧЕ ИСТИНСКИТЕ ПЪНКАРИ ВСЪЩНОСТ МОГАТ ДА СЛУШАТ КАКВАТО СИ ИСКАТ МУЗИКА (НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПЪНК), ДА ХОДЯТ БЕЗ ГРЕБЕНИ И ВЪОБЩЕ ДА ИЗГЛЕЖДАТ КАТО НАЙ-ОБИКНОВЕНИ ХОРА. ТЕ СА ПЪНКАРИ НАЙ-ВЕЧЕ ПО ДУША И РАЗПОЗНАВАНЕТО ИМ НЕ Е ЛЕСНА РАБОТА, И ОБИКНОВЕНО СЕ ПРАВИ ЕДИНСТВЕНО ОТ ДРУГИ ПЪНКАРИ ПО ПРИЗНАЦИ, КОИТО САМО САМИТЕ ИСТИНСКИ ПЪНКАРИТЕ УСЕЩАТ... ПРИМЕРНО: АКО ДЯДО ВИ Е НА 76 ГОДИНИ И РЕШИ ДА СИ КУПИ МОТОР, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПЪНКАР
Link to comment
Share on other sites

Определено ми хареса и то много някъде около час разглаждах и "преживявах" историите и доста ми хареса. Винаги съм мечтал за такива пътувания като това до Скопие и т.н. Мерси много за сайта.

 

 

 

Ето такива снимки и истории го правят просто уникален.

Link to comment
Share on other sites

Е, сега... ако беше сайт на Пайнър или Планета с кухоглави големоцицести джукести и дупести блеячки, или поне на Азис мазната трътка ако се връткаше там... или на чистия българин бат' Милко Калайджиев пезевенския мустак барем да се мяркаше... или на ваклия Кондьо перчема, опс, то това вежди били да ма 'звинявати (бе ко' стана с тоз убав чиляк?)... или поне един гол гъз и някоя развяла нянки кат' хасковски дини и разчекната така че изотдоле кат' погледнеш да и видиш сливиците горе гювендийка да имаше... е тогава можеше да им хареса на хората. То ся кво? Нищо няма направо какво да види там човечето.

 

Обаче да се разберем за едно нещо - аз не ходя по темите дето си пускате за изброените по-горе "хубости" да пиша колко са тъпи, въпреки че за мен са не тъпи, ами направо вдлъбнати. Взимайте пример. Ще имате огромна полза ако ме послушате. Ако не разбирате нещо - замълчете си, така околните няма да си направят изводи за това на какво точно ниво е зациклило развитието ви и дори може да ви възприемат като що годе възпитани младежи за които може би дори има някаква надежда. Което ще е нещо хубаво за вас.

 

HEKTIK, благодаря за хубавия линк - влезе в буукмаркс тутакси.

 

 

 

 

 

 

 

чисто и просто можеше да кажеш !!!!

ВСЕКИ СИ ИМА МНЕНИЕ !!!

тфа е то :)

на едни ги кефи на други не !

мене не ме кефи честно казано !

ама пък за " ПЛАНЕТА " тя природата се е погрижила за тях ( ИЗГАВРИЛА ) !

по пак казвам БСЕКИ СИ ИМА МНЕНИЕ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...