Jump to content
BulForum.com

Музика, подходяща за секс


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Има ли песни, които ви възбуждат? Песни, които ви карат да настръхнете и да гушнете близко стоящото любимо същество и да го обсипете с целувки? И да го разсъблечете. И пак да го целувате. И после да се мушнете под завивките...добре де, може и на масата, на дивана, на пода...където ви е удобно...отплеснах се. Мисля, че идеята ми стана ясна. Аз бих предложил следните:

 

 

Darren Hayes - Insatiable

Puff Daddy & R Kelly - Satisfy You

Richard Clayderman - Love story

 

Толкова засега. Ваш ред е!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

За възбуждане точно не съм сигурен,но си пусни тихичко нещо на ENIGMA препоръчвам ти Principles of lust и започвай да си вършиш "работата". Получава се подходяща атмосфера за с**с

 

Дано съм ти бил полезен. УСПЕХ

Link to comment
Share on other sites

Sade става.Но пък ако искаме да си направим един здрав упадъчен секс след много алкохоли и прочие-Bob Marley,някак адски деградирало ми звучи,не е лошо :blink:

 

tnx на snejko за поправката

Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера вие Sade ли имате превид или просто аз никога не съм чувала за Shade?

 

По принцип музиката ме разсейва, но съм го правила на какъв ли не фон - от Dream Theater до Britney Spears и от Mozart до Diana Krall. Ох....сетих се, че и на чалга се е случвало...много страстоубийствено.

Определено когато правя секс предпочитам да е тихо. Музиката е подходяща само ако се гушкаме без продължение.

Link to comment
Share on other sites

Така, за да не се раздуват бузи, ето първо предложението ми и обосновка:

 

A Perfect Circle - When The Levee Breaks

 

Защото е нежно, малко тъжно и много лично (защото сексът не трябва да е само животниско задоволяване на нужди)

 

А също, защо всеки започва да се пени, когато някой пусне малко нещо offtopic? Някой може да не е съгласен с идеята да правиш секс на музика. Не виждам защо да не може да изрази мнението си тук. Не за да направи напук на автора на топика и да му покаже, че е нещо повече от него, а за да сподели мнение и да получи смислен отговор.

Link to comment
Share on other sites

не съм го правил с музикален съпровод и мисля, че е било за добро. моето мнение съвпада с това на snejko. ако все пак трябва да избирам бих си пуснал някакви японски или други фолклорни песнички, те ми действат успокояващо. va - japanese traditional music (so) (kich, 1994) тази компилация много ме зарежда ... а след секса бих искал да полежа и да поспя.

Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера вие Sade ли имате превид или просто аз никога не съм чувала за Shade?

 

По принцип музиката ме разсейва, но съм го правила на какъв ли не фон - от Dream Theater до Britney Spears и от Mozart до Diana Krall. Ох....сетих се, че и на чалга се е случвало...много страстоубийствено.

Определено когато правя секс предпочитам да е тихо. Музиката е подходяща само ако се гушкаме без продължение.

 

 

I az mislq taka. na tiho e po qko ina4e deistva razseiva6to

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...