Jump to content
BulForum.com

Кой изби рибата?


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
Правилно,чистия този който не му пука от това(при мойта семеина клетка-аз) :lol: а относно живите шарани ,ми се случи един ,който след 1/2 ден на сергията ,ден и кусур в хладилника и изкормен пак искаше да бяга :bgrin:

 

 

Този шаран да не би да е от филма Зората на мъртвите :laughing: :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

Мъжка работа си е.По-голямо удоволствие е да знаеш,че това което ядеш,ти си си фо направил:)

По-вкусно е някак си.

Link to comment
Share on other sites

Мъжка работа си е.По-голямо удоволствие е да знаеш,че това което ядеш,ти си си фо направил:)

По-вкусно е някак си.

А бе докато го сготвя ми минава мерака за Ядене ;) Иначе да давам "ЦРУ"-Ценни Ръководни Указания :P - по-добър от мен няма,затова ме гонят от кухнята ;)

Link to comment
Share on other sites

Този шаран да не би да е от филма Зората на мъртвите  :laughing:  :lol:  :woot

Абе не знам ама баяджа се стреснах като го чистех :wir А иначе най-лесната рецепта:чистиш,кормиш,пълниш с кайма и орехи,зашиваш и го хвърляш в фурната :punk :P Става супер,от 4 години все така го правя :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма едностранен отговор на този въпрос. Обикновено у нас я чисти майка ми, но пък съм виждала много рибари, които си я чистат сами... Както казват другите - според възможностите и желанието :)

Link to comment
Share on other sites

Ми ква файда да я чистя,ако не ям?Затова казвам,че е женска работа!Все пак женичките глътват според мен повечко риба.

А това за риболова са пълни глупости-само който е рибар,знае как се лови и чисти риба! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Това е женска работа.Аз закакво съм ходил да е лова.Но ако не ми хареса жената как е чисти,аз се заемам с това.

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам. Според мен единствената типично женска работа е раждането. В смисъл това е нещо, което могат да правят само жените. Другото би трябвало се дели, както вече казах според способностите и желанието. Като трябва да не забрлавяме, че взаимната помощ е нещо важно!

 

 

Напълно съгласен! Жените трябва да ходят в казармата!

Link to comment
Share on other sites

Простете ми, но ще отговоря на въпроса с въпрос.

Кое е първичното - кокошката, или яйцето?

и още един въпрос:

Ако в гората падне дърво, има ли звук, ако няма кой да го чуе?

Link to comment
Share on other sites

По принцип това е женска работа,ама както каза Karaman-"Нямай доверие на жена"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Снощи в къщи възникна спор - Мъжка или Женска работа ли е да се чисти Риба? Та за това реших да се допитам до вас. Не,че в крайна сметка не я почистих ;) ,но все пак искам да чуя и ващо мнение!!! :)

 

зависи от обстоятелствата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...