Jump to content
BulForum.com

Question


kokok

Recommended Posts

imam oshte edin vapros, koito moge i da pvi se stori smeshen, no az nw znam otgovora mu. Crackovete sus niakakva programa li se praviat po niakakuv drug nachin. Ako se praviat s programa molia kagete niakoia takava.

Link to comment
Share on other sites

Истинският инструмент за кракване на пароли (говорим за Windoze, щото тука всички само това ползвате :tongue ) е тази тук.

 

Kokok, този въпрос за "програмата за кракване" сериозен ли беше? Помисли малко и ще си отговориш сам. ;)

Link to comment
Share on other sites

BTW za kakvi paroli stava vapros? Takiva na ZIP-ove? Na poshta? :confused

Абе няма значение, човека си пита :woot :D

Дайте най-добре едно хауту за кракване на пароли или там квото и да е на енергото и топлофикацията да вземем да си изтрием сметките :D :lol: :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Ale hora triabva mi neshto za FBI da im vlezna v sistemite ili neshto koeo da razbie parolite na niakoia zala. A i megdu drugoto moge li niakoi da mi kage kak da napravia taka, che kato pusna my networking da moga da vigdam drugite s kabelen internet?

Link to comment
Share on other sites

Ale hora triabva mi neshto za FBI da im vlezna v sistemite ili neshto koeo da razbie parolite na niakoia zala. A i megdu drugoto moge li niakoi da mi kage kak da napravia taka, che kato pusna my networking da moga da vigdam drugite s kabelen internet?

Не можеш да ги "виждаш", този въпрос вече беше дискутиран.

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC
Ale hora triabva mi neshto za FBI da im vlezna v sistemite ili neshto koeo da razbie parolite na niakoia zala. A i megdu drugoto moge li niakoi da mi kage kak da napravia taka, che kato pusna my networking da moga da vigdam drugite s kabelen internet?

Не можеш да ги "виждаш", този въпрос вече беше дискутиран.

Абе...може! Знам 1 зала, с еврокомски интернет, макар и само на 1 компютър (то като цяло залата е с 5) и там кат дадеш нетуърк нейбърхууд и ти дава мнооого PC-та.

Link to comment
Share on other sites

Ale hora triabva mi neshto za FBI da im vlezna v sistemite ili neshto koeo da razbie parolite na niakoia zala. A i megdu drugoto moge li niakoi da mi kage kak da napravia taka, che kato pusna my networking da moga da vigdam drugite s kabelen internet?

Не можеш да ги "виждаш", този въпрос вече беше дискутиран.

fon_tomov , as vijdah computeri vuv "my network places" , daje i edin ot computerite beshe ot zalite na NEO (mai beshe pc31). ama browse'a e super baven. niama smisul...

Link to comment
Share on other sites

Ale hora triabva mi neshto za FBI da im vlezna v sistemite

Ako nqkoi nameri i za NASA da ka4i password cracker 6oto iskam da izpratq brat mi na lunata.

osven tova za toplofikaciq i za energoto hi4 ne e lo6a ideqta mnogo sam im nasabral.

nali go znaete onq vic

"Alo toplofikaciq li e???

"Ne Energosnabdqvane"

"Ni6to i na vas 6a vi e*a maikata!"

A ina4e i az sam browse-val iz drugi pc-ta, no tova be6e otdavna...Vajnoto e 4e stava6e....

Link to comment
Share on other sites

Абе...може! Знам 1 зала, с еврокомски интернет, макар и само на 1 компютър (то като цяло залата е с 5) и там кат дадеш нетуърк нейбърхууд и ти дава мнооого PC-та.

Под "виждане" се рабира възможността да използваш NetBIOS (да влизаш в поделени папки, принтери и т.н.) Това, което някои нещастни windows-и показват (забележете - не всички :D ) се дължи на прихванатите broadcast пакети. Всичко останало се филтрира и това, както казах, беше дискутирано подробно преди време. Така, че толкова с "виждането".

Link to comment
Share on other sites

kokok mojeli predi da vlizash v FBI da vlezesh v 2ro RPU i da kopirash vsichko iskam da pregeldam neshto

Link to comment
Share on other sites

Не издържам вече :lol: Kокок ,бих искал да ме просветиш в занаята.Kажи ми някъв кейген, щото от 2 месеца се мъча с тия от ЦРУ. А и btw ZGAN бъди сигурен че Kокок ще мине през 2-ро РПУ,само че за да сподели инфото което е събрал ще трябва по често да му ходим на свиждане :tongue

Link to comment
Share on other sites

kokok vzimsah edna tubi4ka vazelin, dve tri spisaniq (ot oniq s golite kaki4ki ),

zatvariqsh se v kenefa i po4vash da hakash hakash ta 4ak dva puti ( s pripadyk ) i s v Servera na FBR CRU, MVR be hack the planet !

P.S. Zabravih da ti kaja shte vzemesh i edin laptop (kuv haker shte si bez laptop) !

 

Uspex s hakvaneto!!!

Link to comment
Share on other sites

Nookie toia vupros triabva da si go zadadesh na sebe si, zashtoto az shte ti otgovoria iasno i konkretno - sam si go kupih. I ako az sum zle v glavata, to zapitai seti sam izobshto imash li neshto v tvoita. Shtom shte se ubigdame da se ubigdame kato horata.

Link to comment
Share on other sites

Ми нямам намерение да те обиждам.. ама това за ФБР си е абсолютна глупост.. и като гледам продължаваш с глупавите постове..

Ама все пак ти пожелавам успех.. днеска ФБР.. утре ЦУМ :pirate

Link to comment
Share on other sites

Vie hora mai ot maitap ne razbirate. Ili pone niakoi. Chovek da ne pusne edna shega v toia forum, zashtoto ili horata shte ia vzemat na seriozno ili shte ia izvurtat po nai gaden nachin.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...