Jump to content
BulForum.com

ENEMY TERRITORY


Prasko

Recommended Posts

Takaa ... misleh 4e taq igra 6a bude samo vremenno zahlasvane i vsi4ki 6te q izostavat , no qvno vsi4k iq igraqt a puk i vinagi ima hora na sevrer-a , a na men otdavna mi sa iska da igraq v multi s toq i-net , ama kato ne mi sa igrae CS a vsi4ki samo tva cukat kvo da prava ? "D

 

E radvam se 4e druga igra se naloji

ta sega vaprosa mi

 

Kajete mi pls VSI4KO koeto trqbva da sval za da igraq s vas

a su6to i nqkoi bazisni saveti i razqsneniq , ili po dobre napravo saitove sas saveti i hints i taktiki i t.n.

6tom zadobreq 6te po4na da va pitam za po hardcore ne6tica :D

 

sajalqvam 4e postvam otdelna tema za tva ama ima tolkova mnogo za enemy territory i vav vsi4kite pi6e razli4ni ne6ta 4e ne znaeh ot kade da zapo4na :D

Link to comment
Share on other sites

Radvam se 4e si zariben s neturpenie shte chakam da zadubreesh. Za da igraesh samo svali Wolfet.exe ot TUK.

 

A kato za nachalo moje bi poznai moje da ti dade edno oputvane imashe za testa beshe snosno. Inache mojesh da prochetesh readme-to i player guide-a kato q instalirash! :evil

Link to comment
Share on other sites

Цялата информация за game servers я има в Warez.Ru Forums -> Downloads -> GameZ , но ето ти линк за играта: Wolfenstein: Enemy Territory - сваляш само единия файл, който не е за linux.

 

За повече информация по играта, можеш да разгледаш темите тука, а за да не ги търсиш, събрани са като линкове тук.

 

Edit: Lg-Badluck ме е изпреварил с отговора, докато съм писал..

Link to comment
Share on other sites

A zad vlizash napravo v sarvara click s desen buto na shortcut-a i dobavi sled et.exe" +connect 217.10.240.66

 

Krainiqt rezultat trqbva da e takav:

 

"D:\Games\Wolfenstein - Enemy Territory\ET.exe" +connect 217.10.240.66

 

S trqbva da me vzemat v DLH.NET :D

Link to comment
Share on other sites

poznai to4no toi e. pitashe i za kakvo mu e skill na soldier-a. Prasko vij v foruma ti kazah. izpisano e mnogo po temata. poznai toi oshte pitashe i zashto igrata na fuel-a svrushila mnogo burzo. zashto li?

Link to comment
Share on other sites

a pitash li ni pyrvite deto vleznahme i niamashe koi da ni kaje kva e celta i vyobshte kvo se pravi v tazi igra :))

 

az, furiozo, xway, Dreamer, Ted i RedDevil mai biahme :))

 

pyrvoto koeto pravihme e da streliame po vsichko shto myrda

edvam se opraviahme koi svoi koi losh

naravno s tva se gubehme po kartata kato ne znam kakvo..

Link to comment
Share on other sites

Ami shto ne si svarshixte domashnoto. az predi da vlezna da igraq bqx pro4el cqloto readme i guide-a deto bqxa v igrata. A plus tva predi da se pusnesh v Limbo menu-to ima Objectives 1,2,3...8 davash gi i chetesh ko trebva da prtavish. Elementarno e! XEXEXEXE golqm razbirach se izkarax (moje bi shtoto predi tva sam igral i DOD za tva ne bqx kato muxa bez glava za parviq mi pat v igra)! :evil

Link to comment
Share on other sites

ama naistina kvo mu e lo6oto na soldier s avtomat ?!

moje bi 6a pro4eta golqmoto readme i gluposti (hvurlih edin pogled) kato ma oformat za daskaluk i imam vreme

 

ina4e nqkoi niva mi sa gubi kvo iskat ot men i samo sledvam nqkoi koito qvno znae za kvo stava duma :tongue

 

btw nivoto s bunkerite i desanta e mnooo izrodsko :D

Link to comment
Share on other sites

poznai i az po4ti ot na4aloto sum v igrata. ne ot purviq den to4no no v nedelqta kakto se bqhme razbrali bqh tam.

Prasko soldier-a ima mnogo drugi orujiq osven avtomat. Ako shte igraesh s avtomat po dobre se pusni s nqkakva druga rolq zashtoto i drugite ima avtomati. Soldiera e polezen s bazuka ili s karte4a, moje i s ognehvurga4kata.

P.S.

Ice Dogg ama purviq put kogato si igral ne ste minavali kartata s Cover i Injiner nali. Zashtoto to4no tova mu se slu4i na Prasko. Dokato se useti kakvo stava i bqhme gotovi.

Link to comment
Share on other sites

Prasko az shte ti obqsnq zashto ne e izgodno da igraesh s avtomat kato si soldier. Prosto ka4estvata na soldier-a sa: 1. Heavy weapons 2. Battle sense 3. Light weapons , kato igraesh s avtomat ti ne pulnish izobshto Heavy Weapons, a ot tova charactera ti ostava edin vid osakaten. Ina4e nishto losho nqma v Thompson-a, ako pitash men tova e nai-maistorskoto orujie sled patlacite. Prosto si li4i klasata ti v blizak i dale4en boi. Shot accurancy i t.n. Nqma razni raboti kato po4ti te ucelih, ama ti pak umrq(bazuka, flamethrow, pushkata na eng+granata). Ako te kefi avtomata igrai eng, taka hem shte go imash pod ruka, hem shte trupash to4ki kade ot opraven tank/post/nest , kade ot nqkoe razrushenie :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще обясня по-добре :")

 

С автомат можеш да играеш с всеки един.

 

Ако си инжинер с автомат, можеш да слагаш мини, да поправяш това онова

Ако си медик с автомат, можеш да се лекуваш и лекуваш останалите

Ако си фиелд опс с автоамт, можеш да мяташ страйкове наляво надясно и да даваш амуниции на останалите.

 

Та войник с автомат си не направо скопен.

Link to comment
Share on other sites

loshoto e, che na tozi server, nqma kak da se nauchi nqkoi, koito ne razbira gram ot igrata... shtoto povecheto sme dosta napred s materiala i trudno shte ponesem nqkoi, koito pravi greshki, za koito dori ne moje i da proumee che sa greshki, a za nas sa si napravo ravni na zagubena/spechelena igra ili kick ot prekaleno mnogo complaints zaradi teamkills ot mini primerno :)

 

da ne govorim, che ima karti, na koito *nqkoi* neshta e bezumno da se pravqt(kato da sleze fashunger na ostrova pod bunkera v nachaloto na igrata na Battery), ama ako ne gi znaesh, teama ti shte vote-ne kick nai-veroqtno...

Link to comment
Share on other sites

...i oshte neshto, za koeto sega se setih

 

Abe prekaleno mnogo topici ima za ET, ako nqkoi iska da razbere za kakvo stava vypros ili koe kak i zashto, shte vidi baq zor da se opravi iz vsichkite teq postove..

 

ako na nqkoi mu se zanimava i ima vreme, nikak nqma da e zle da napishe edno dobro HOWTO na bulgarski, sys celi, strategii, kakvo trqbva, kakvo ne trqbva da se pravi, koi skill kak se postiga i s kakvo e polezen i t.n.

Link to comment
Share on other sites

weasel mislil sum si za HOWTO no kato si predstavq kolko shte trqbva da izpisha i mi stava losho. Prosto tazi igra trqbva da se znae do nai malkite tunkosti. ne sum suglasen 4e e nevuzmojno da se nau4ish v survera. ima dosta novi hora koito se nau4iha da igraqt. kato stana vupros za temite v foruma, ima edna mnogo golqma v koqto e opisano nie kak sme se u4ili da igraem. to4no tam 4ovek moje da prosledi pove4eto hora kak se nau4ihme da igraem.

Link to comment
Share on other sites

da, ot onazi tema moje da se copy-paste|translate 90% ot howto-to :)

tuka ve4e se predavam. naistina si prav. golqma 4ast e izpisana tam. OBA4E da ne zabravqme 4e tam e pisano samo za fuel dump. ami drugite 5 karti da ne bi da gi zabravi.

 

P.S.

Kato kapak ima i promeni po Fuel Dump i edna 4ast ot izpisanoto tam ve4e ne vaji.

Link to comment
Share on other sites

хм, абе бая неща има променени...

 

едно на ръка, че самата графика е по-различна

гласовете са други...

 

но има и по-съществени промени, например МГ42 стреля доста по-неточно от теста.. на шпионите взрива е с различен цвят за двата отбора, също снайпера убива при един хедшот, ако юзера няма каска, званията са повече(до генерал).. има и други неща, за които не мога да се сетя сега, с със сигурност има и такива, за които не знам :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...