Jump to content
BulForum.com

Pc konfiguracia


Recommended Posts

Аааа, бягай от Макстора, да не говорим за 160ГБ. За него ще ти трябва и охлаждане за минимум 10левчета и антифони ;) И още един хард за бекъп-а  :laughing:

А за Тийк-а но коммент. Не си взимай тея дървета, откакто преместиха производството не струват, а и оптиката им е ..... :wacko:  пластмаска :)

Оптични устройства избирай между НЕК, ЛГ или ако имаш повечко $$- Плекстор

 

правилно. плекстор DVD струва 35$. няма смисъл да се зима Тийк.

 

Не са 5 години гаранция. Това било рекламен трик. Имали 3 години гаранция, за останалите 2 пишело със ситни букви някъде че ти изкупували харда на няква минимална цена 15-20 лв

 

къде го пише това? на гаранцията ми пише че са 60 месеца. връщам го и те ми го оправят или сменят с нов. никъде не пише че са 3 години. ако на теб ти пише... смени си фирмата.

Link to comment
Share on other sites

правилно. плекстор DVD струва 35$. няма смисъл да се зима Тийк.

къде го пише това? на гаранцията ми пише че са 60 месеца. връщам го и те ми го оправят или сменят с нов. никъде не пише че са 3 години. ако на теб ти пише... смени си фирмата.

Говора за фирмата производител. Аз не съм свидетел, но било рекламен трик, на самия хард го пишело това за гаранцията.

Link to comment
Share on other sites

Смисъл от Семпрон 3100+ никъф

по добре А64 2800+ който е 20$ по-скъп ама е 2х по-бърз.Пък се клоква якоо.

Link to comment
Share on other sites

Говора за фирмата производител. Аз не съм свидетел, но било рекламен трик, на самия хард го пишело това за гаранцията.

 

аз не го взимам от фирма производител, а от фирма прекупвач. не мислиш ли че това каква гаранция дава производителя не ме бърка след като прекупвача ми дава гаранция 5 години?

Link to comment
Share on other sites

ave hora zaslujavali si 4ak tolkova da e 512MB DDR400 KINGSTON HYPER X

 

toia hiper x kvo mu e po dobroto ot obiknoventoto ? ne e li po dobre 2x256 ddr obiknoveni ?!? !?

 

по-скъп е :) като за начало. купи си по-добре Dual Chan Kit 2x256MB комплект.

Link to comment
Share on other sites

GF FX5900XT/128M PCI-E  vs GF FX5900XT PRO/128M/TVOUT/DVI

kakva e razlikata osven 4e PCI-E e po skapa ?

Ами има, едната е PCI и къде ще я вреш? :)Ще ти трябва дъно за експреса....

Вземи нормална карта, това е.Никва файда ни от SATA, ни от PCI, бъгави глупости според мен (поне за сега).Потенциал за доразвиване, смятам че има....ама в момента смучат ;)

Вземи си 2 х колкото решиш РАМ ( маркова за предпочитане.. ако си намериш Гейл Ултра Платинум .... чудо ....ако имаш $$ естествено и ти се занимава с клок..... кърти наред), по добре е да работят в двуканален режим.Прираст в производителността 3-5%

П.П. 5900хт на ПиСиАй е по зле от тази на АГП слот.... факт ;) Същото като с 4х и 8х

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...