Jump to content
BulForum.com

dosta smqh


Recommended Posts

Ами аз не виждам нищо гнусно.Ако сте чували за помпата за удължаване на пениса - има такива и за гърди,а това е ефектът ;)

Някои хора и това им харесва....А по въпроса за гнусното ....... :censored2:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не виждам нищо гнусно.Ако сте чували за помпата за удължаване на пениса - има такива и за гърди,а това е ефектът ;)

Пениса поне е ясно с как ще се напълни с помощта на помпата, ами тва зърно как се удължава? Ти сигурен ли си че има т.н. помпи за зърна или си го измисли, защото аз не съм чувал, пък и не мисля че може изобщо да се получи.

Link to comment
Share on other sites

Щом karaman казва, значи може да му се вярва ;)

 

Иначе е гадно.. :sick

 

Вместо нещо красиво да покажете.. целите да погнусявате юзърите :D

Link to comment
Share on other sites

Това мисля,че е красиво

Agarvaen...човече, явно ги разбираш тия неща. Искам да имам такава сестра и да я гледам как се съблича и облича всеки ден. И други неща искам, ама ме е срам

:blushing:

Link to comment
Share on other sites

Agarvaen...човече, явно ги разбираш тия неща. Искам да имам такава сестра и да я гледам как се съблича и облича всеки ден. И други неща искам, ама ме е срам

:blushing:

xax ne q iskam za sestra ... po dobre za sysedka :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си падам малко извратен и психясал така че за мен е смешно.За вас незнам :) много му се радвах като го видях :) :) това че вашите стомаси и мисли немогат да разберат какво му е смешното си е изцяло ваш проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Цонев?!!ТИ -ИЗВРАТЕН?? :lol:

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХ!!!!

Ще му кажа,да знаеш.

Ако искаш извратении - ела да ти покажа. :evil

Link to comment
Share on other sites

то ако не сме нахални никога няма и да има, няма да има вазможност и да видим. :D Просто не че обиждам жените ама са стиснати цирки и никога не дават на един мъж това от което има нужда :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аве тая снимка колкото е смешна ,толкова и е гнусна!

А що се отнася за другата снимка,момичето в тялото я бива има добре оформено тяло (не е за изпускане) ,но в лицето е гола вода :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...