Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Всичко това в този линк са картинки на асфалта (земята)...направо не е за вярване какви професионалисти могат да бъдат някои хора :punk

Абсолютно 3D!!! :blink:

Не, че те критикувам, но има 2 теми и към още 20 места само във форума, където ги има тия снимки :) А да.. Има ги и в темата :)

Link to comment
Share on other sites

Не, че те критикувам, но има 2 теми и към още 20 места само във форума, където ги има тия снимки :) А да.. Има ги и в темата :)

Критикувай ме бе....като не :read: целите теми така е... ама се заблудих, понеже това от моя линк беше с дата 15.12.2006 и помислих, че съвсем скоро е ставало, освен това не видях в последните постове за 1 месец нещо подобно....а и самата тема е доста обширна, за да я разгледам цялата... ;) ...Sorry. ;)

 

П.П. Пусни ми на ЛС линк все пак да видя в коя тема са помествани...не че се съмнявам, но ми стана интересно :)

 

П.П.П. @'Psihara, ония от линка не бяха същите като тези макар и рисувани на същия принцип....тези може би трябваше да ги пусна в онази тема от миналата година (която не открих)...но поне не отворих нова такава. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

funfire-de-1111750341-99.jpg

 

funfire-de-1112113565-60.jpg

 

funfire-de-1112113623-89.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...