Jump to content
BulForum.com

Napravo bolni film4eta!!!


-J-U-

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
ako vi kefiat takiva prostotii ghledaite tuk http://warez.ru:8084/Docs/Black_Hacker/Hap...ull.Collection/

tova e klasika w zanra:)

Братле мерси.На мен доста ми хареса поредицата Salad Fingers понеже е доста психопатско и донякаде има доста замисъл.Който неможе да го открие негов си проблем.Аре само не ме питайте как се открива тфа че мноу се дразня.

Още веднъж-МЕРСИ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Доста са глупави....

Link to comment
Share on other sites

уфффффффффф тфа е ЖИВ ТАШАК ве ора !

само де си губиш времето с пълни глупости ! :sick :sick :sick

тфа е бат БОЗАТА !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това е голяма изродщина бе хора! Малиииии.... кой ли болен мозък ги е измислил.... тстстстс :crazy:

Link to comment
Share on other sites

.......

мисля че "болни" е точната дума-хахаха...и озвучението наистина много ме кефи хихих :laughing:

Link to comment
Share on other sites

.......

мисля че "болни" е точната дума-хахаха...и озвучението наистина много ме кефи хихих :laughing:

 

Авторското озвучение на David Firth кърти :)

Даже наскоро пусна нови флаш-чета във www.fat-pie.com

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как ги изгледах сичките ... тва е творение на някой болен мозък ... ба**и простотията

някаф с кофти пръсти дето получава оргазъм от баране на лъжици :huh: :wacko: кефи се да му тече кръв от пръста и за това постоянно си го боде на нещо , радва се на копривата и ефекта от допира с нея ...

НЯМАМ ДУМИ !!!

а онова с Milk Man беше ба**и психарщина :bgrin: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Неразбирам тези който казват ,че Филмчетата са тъпи.

Филмчетата са невероятни.Отдавна не бях гледал толкова въздействащи Флашчета :)Има доста смисъл в тях.Тези който не го разбират, техен си проблем.Узвучението е невероятно.

 

Hello :)

Today...

Link to comment
Share on other sites

похабих си нервите и изгледах сичките 5 епизода за да видя развръзката но нямаше такава :) Трябвя да призная че филмчетата са доста интерестно въздействаши. Узвочението е просто уникално за флаш.

Link to comment
Share on other sites

ОооОо! Яко, яко! От кога не ги бях гледал... :bgrin: Много зарибявка вкарват тия филмчета... Някакво такова неописуемо чувство на...на... едновременно съжаление, отвращение,...възхишение... Абе, яко! :tongue

 

Аз много се кефя на някакви такива психарии... "Кубът" да ви говори нещо? :P

Link to comment
Share on other sites

ОооОо! Яко, яко! От кога не ги бях гледал... :bgrin: Много зарибявка вкарват тия филмчета... Някакво такова неописуемо чувство на...на... едновременно съжаление, отвращение,...възхишение... Абе, яко! :tongue

 

Аз много се кефя на някакви такива психарии... "Кубът" да ви говори нещо?  :P

cube e nishto v sravnenie s tova.Tova me nakara da nastruhna koeto si e postijenie B)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...