Jump to content
BulForum.com

Проблем със зареждането на линкове ?


dorina

Recommended Posts

Значи проблемът ми е следния : като си направя примерно хиперлинк в някакъв word документ и като го натисна не иска да ми зареди съответната страница а ми дава следното съобщение : No program is registered to open this file.

Също така забелязах, че когато ми изпратят линк по icq като кликна върху него не може да го зареди, ами за да го отворя трябва да копирам адреса наново в browser-a. И всичко това доскоро си беше наред, явно има някакъв проблем с проследяването на линкове.

Знаете ли на какво може да се дължи и как да се оправи ?

Благодаря предварително !

 

P.S. Съжалявам ако темата ми не за този раздел !

Link to comment
Share on other sites

Отиваш в Desktop - Internet Explorer - десен бутон - Properties - Programs - отмяташ Internet Explorer should cheeck to see if its the default browser, OK.

Стартираш Интернет експлорър и даваш Yes ако (като) те пита дали да стане дефаулт браузер. И после го затваряш. Би трябвало да помогне.

Причината е, че някоя програма е развързала браузъра от ресурса http://.

Link to comment
Share on other sites

Отиваш в Desktop - Internet Explorer - десен бутон - Properties - Programs - отмяташ Internet Explorer should cheeck to see if its the default browser, OK.

Какво имаш предвид под " отмяташ" - слагам или махам отметка, защото като отидох отметка нямаше и така не работи,тогава му сложих отметка и пак не работи...незнам ?

 

@xiT : Не разбрах какво имаш предид...като отида там и какво ?...

Link to comment
Share on other sites

a zashto da ne go naprawi towa s drug browser ?

Ми да го направи.

 

Просто така е по-лесно за мен, вместо в сто поста да го питам ама какъв браузър има освен IE, ама коя версия, ама ...., ама.... и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...