Jump to content
BulForum.com

Help for ...


wizardman

Recommended Posts

za GONZO .....

 

viz az znam kakvo zapisvam kolko Mb i taka natak..... zna4i shto se otnasia do tova iavno neiskash da razberesh problema kakav e .

 

zna4i edin fail( film + sub ) koito e 860 moze da se over...bala bla a drug ne !?!?! kvo iskash da mi kazesh 4e tva 4e "windowsa e dal faila kato tolkova MB ne e toi tolkova "?

Opredeeno nesam profesionalist v zapisvaneto ama ...

 

" kakto veche kazah tva che na CDto pishe che e 99 min ne znachi che nero shte ti go razpoznae kato tako " - otgovora mi e slednia DA NEROto nesamo mi gi razpoznava ama i daze se opravia strahotno s takiva failove btw >>Nero-to mi e licenzno s poslednia Update <<

 

"oficialno vsichki sa 700, prosto mogat da bydat silno overburned

vij pak vnimatelno dali dannite sa ti <700 MB ili ti misleiki si che imash golqmo CD plqkash oshte neshta i tuk dokladvash za 670 MB a vsyshnost se opitvash da zapishesh poveche ot 700"

- otgovor otnoso tova tvoe tvardenie 4e vsi4ki CD-ta sa 700 mb a niakoi mogat da se over... , mislia 4e sam si v4el to4no takova CD za to4no takava cel. toest vzemam CD koeto da moze da ponese silen over bla... - 99min ili 870 i si prigotviam fail koito e primerno 720 mb i toi uspiava da go napravi .

( da se nadiavam 4e tova ve4e go razbra)

oba4e vzema m sashtata procedura s drug fail ( film) koito e po malak ( nesam kiorav i znam kolko MB e ! ) i toi izhvarlia CD-t0

Link to comment
Share on other sites

There is not enough space to burn this compilation onto this medium

Please insert another medium that provides more space...

 

Medium required for compilation: CD-R/RW

Medium type in the recorder : (Empty)

si4kite opiti da re6i6 problema na edna i su6ta media li gi pravi6??? probvai da smeni6 diska i dokladvai /po vuzmojnost s nqkoi deto e 700mb/

p.s. i kaji na kakvi cds si probval do sega

Link to comment
Share on other sites

Abe momcheta, shto se karate vmesto da pomognete na choveka ?!

 

Az lichno polzvam Ahead Nero 5.5.9.14 otkakto si pusnah kabel vkyshti. Pyrvo imah WinOnCD 5.0 full no go namrazih zashtoto kak se opitash neshto drugo da vyrshish po vreme na zapis diska gori.

Nero se e dokazal zasega pri men i njama da go smenjam. Udoben e, ne dosajda i nai-veche chovek MOJE da vyrshi drugi neshta po vreme na zapis /dosega ne mi e gorjal disk/, naprimer da syrfira, da slusha Winamp i t.n.

 

Ne znam kakyv e problema s tozi software, no pri 690 Mb file ne bi trjabvalo da ima problem sys 700 Mb CD. Dokolkoto znam /ne pretendiram che sym expert/ NE VSICHKI diskove mogat da se overburnvat. Osven tova sym chuval che e vyzmojno ne poveche ot 13-15 Mb overburn /tolkova rezerv e ostaven/. Moje i da gresha. az ne sym pravil overburn poveche ot 3-5 Mb, ne mi e i trjabvalo. Oshte neshto - Nero AVTOMATICNO si go pravi, kogato primerno filma zaedno sys sub file e 703 ili 705 Mb. Dori go izpisva che e taka.

 

Ako vse pak imash problemi s tozi soft polzvai WinOnCD 5 i nagore ili CD Mate ili neshto takova. Preinstalirai Nero, opitai pak, davai mu test write ta da ne gori diska i tn.

 

S tova moga az da pomogna. Uspeh i chao

Link to comment
Share on other sites

RE: TQ_ "si4kite opiti da re6i6 problema na edna i su6ta media li gi pravi6??? probvai da smeni6 diska i dokladvai /po vuzmojnost s nqkoi deto e 700mb/

p.s. i kaji na kakvi cds si probval do sega "

 

Na mnogo vidove TDK , verbatim, Creation ,Philips i na edin Multidisc 99( 850mb )

 

specialno na Multidisc 99( 850mb ) sam zapisval film koito e 802mb i ne e pravil problem

 

shte se opitam da uploadna edin problemen film - HeadOverHeels.avi - koito zaedno sas Sub-a e 703MB

 

RE:Raptor888 - da 10x za tova , az sashto po taia pri4ina rabotia s NERo , predi pisheh s Adaptec ama po4na da gori CD-ta dokato ba4kah MAX-a , a neroto si pishe makar da imam otvoreni 7-8 prilozenia i da rendva MAx-a

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

DIR : HeadOverHeels by wizardman

 

 

toia film sashto neiska da se zapishe s NERO-to

 

PROBLEMA OSTAVA - gonzo probvai se da go zapishesh s nesto i kazi ako e stanalo KAK ?

 

PS sled dalgi opiti ve4e e celia v warez-a

;)

Link to comment
Share on other sites

ne trqbva da go zapisvam s neshto a s tova s koeto ti se opitvash

toest s nero v winxp

utre ili v drugi den shte imash otgovor, koito estestveno shte byde che sym go zapisal bez nikakyv problem

ako iskash moje i da ti dam testoviq disc da si go imash filma

Link to comment
Share on other sites

ami zapisa se bez problem kakto i predskazah.

na WinXP s Nero 5.5.7.2

 

za pylnota obache trqa da kaja che kato audio/video kodirane filma ima nqkoi problemi

na edno mqsto ima bad frames

na edno mqsto ima pixelirane

syshtotaka e "badly interleaved" , toest kogato videoto se chete ot edno mqsto vyv file-a audio-to se chete ot po natatyk vyv file-a, i ako go gledash ot hdd koito moje byrzo da se mesti napred-nazad vyv filea tva ne se zabelqzva no ako go gledash ot CD filma zapochva da nasicha, koeto go opravih kato go reinterleave-nah, i shte vzema da kacha reinterleave-natiq file, no podchertavam tva nqma nishto obshto sys zapisvaneto na CD osven tova che vednyj zapisan shte moje da se gleda bez da nasicha

Link to comment
Share on other sites

dobre

az niamam problemi s nasi4aneto i t.n .

Vizdam 4e razbirash ot tezi neshta i mi e mnogo interesno kak oba4e uspia da go ka4ish na CD? niamash nikakav problem s ka4vaneto ?

Interesno !?! imam oshte 20 filma kato tozi . KAK?

da XP i neroto e sashtoto ( ako i niamash neshto dopalnitelno kam nego :unsure: .

Abe stranna rabota <_<

 

wiz

Link to comment
Share on other sites

dai edno hdd s filmite , 20 CDs i 20 lv i sha ti gi zapisha sichkite ^_^

ne ve, kakto mnogo pyti kazah tva e nqkyv nevyzmojen problem, neshto mnogo typo trqa da se sluchva che da ne ti se zapisvat

na men lichno vyobrajenie ne mi stiga da si predstavq kvo moje da te spira

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...