Jump to content
BulForum.com

какво не харесвате в мъжете


Recommended Posts

Ми то тука май има най-много 5 индивида от женски пол,та ако помежду си развихрите дискусийка...Иначе не виждам как ще стане,защото е трудно да говориш за собствените си недостатъци.

Link to comment
Share on other sites

Дааа,ако не се включи мужката част направо замря положението.Айде аз ще се включа лекичко.Не харесвам отношението на някои мъже към жените-като към парцали/примери:"ей тая пу**а","де*ба яката мастия" и прочие култови лафове,които можеш да чуеш всеки ден дори без да се ослушваш.Другите неща са същите като тези,които не харесвам у жените.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм мъж ма да кажа нещо дето го видях тая вечер и хич не ми хареса.

Значи върви си едно готино момиче на 17-18 по улицата. И се разминава с някъв мъж и като се разминаха той се извърна и супер мръснишки да и огледа задника, чак на мен ми стана неудобно.

Link to comment
Share on other sites

Дааа,ако не се включи мужката част направо замря положението.Айде аз ще се включа лекичко.Не харесвам отношението на някои мъже към жените-като към парцали/примери:"ей тая пу**а","де*ба яката мастия" и прочие култови лафове,които можеш да чуеш всеки ден дори без да се ослушваш.Другите неща са същите като тези,които не харесвам у жените.

 

Малко оф топик, ама имам чувството че момичетата се кефат да се държат с тях така. Много често ми се е случвало да вида как момче се държи така с момиче, тя нищо да не прави. Незнам защо е така.

Link to comment
Share on other sites

Ами явно е достатъчно тъпа,за да не разбере,че пича я псува като животно.Ей ткива мацки аз не ги харесвам,но не им говоря като на кравите на село

Link to comment
Share on other sites

не вярвам да има някоя жена където да и хареса да се държат с нея така.това е доста селско и ме дразни много.не харесвм надутите гъзарчета и мъже със самочувствие без покритие

Link to comment
Share on other sites

sq mai vsi4ki jeni tuk 6sa saglasqt s tva kazano po-gore ,4e ne im e priqtno da gi oglejdat i t.n. neka da kajat kolko ot tqh ne nosqt kasi poli ....ne se py4at s golemi dekolteta i ne nosqt prozra4ni drehi .....6toto napravo 6a e naglo , ako nqkoq takava deto se obli4a razgoleno kaje ,4e neiska da q gledat.

Az mrazq da me vzimat za par4e krehko meso i da sa oblizvat primlqskvaiki .

Link to comment
Share on other sites

Правилно го каза.Това им е някаква цел,правят го да се чувстват велики,щото примерно имат красиви гърди,задници крака,кореми,гърбове и прочие.Ама то не е така.Защо аджеба имам аз толкова много познати,които имат доста добра външност,а не ходят все едно бачкат в стриптийз бар?Явно до мисленето се свежда въпросът.Това беше абсолютно извън темата,отплеснах се

Link to comment
Share on other sites

Ей това с тъпите селски подхвърляния и използването на всякакви колоритни епитети е много просташко и направо ужасно ме дразни :angry: въпреки че вече една солидна част от момичетат не отстъпват на момчетата по псувните и тем подобните му простотии, което е адски грозно :sick

А иначе в мъжете ме дразни това ,което ме дразни и в хората по принцип - самочувствие без покритие - от типа " кой съм аз " съчетано с една такава наглост , а също така липсата на всякакво кавалерство и уважение към жената, като например ситуация :мъж и жена заедно и мъжът най-нагло се обръща да оглежда всяка преминаваща мадама... Ужасно тъпо е !

Link to comment
Share on other sites

Кво има да им харесвам на мъжете? Women rule. :D

Link to comment
Share on other sites

Да бе ама има разлика между гледане и гледане.Аз примерно се вторачвам понякога брутално,но не за да огледам задник,цици и прочие,а просто наблюдавам човека,движенията и прочие.А друго е да си обърнеш вратлето за да огледаш злобно задника и краката на някоя мацка с адски къса пола,при това прозрачна.Иначе е ясно,че на всеки му е кеф да го поглеждат понякога

Link to comment
Share on other sites

i az sam se draznil na otno6enieto na moi priqteli kam jenite no to e po skoro typo za6toto kakvo moje da se postigne s takova otno6enie osven da se hvali6 na sledva6tiq den i da vika6 oleeee kva macka ima6e !?!?!?!?! neznam prosto

Link to comment
Share on other sites

малко оффтопик:

абе гледам аз една женска тема и си викам"айде най-накрая само жени ще пишат, макар и да са малко, пък и от темата ще разберем какво не харесват у нас, та да си подобрим държанието към тях". А то кво стана, пак само мъжко пише тук.

 

ама айде стига съм писал глупости...

Peace!

Link to comment
Share on other sites

не вярвам да има някоя жена където да и хареса да се държат с нея така.

ИМА...даже такива дето се кефят да ги шамаросват и да им говорят грубо като на селска пръчка.даже нарочно предизвикват мъжа до тях да им плесне няколко шамара :sick

Link to comment
Share on other sites

chakai sq temata ne e li "Kakvo ne haresvate v majete" a ne "Kakvo ne haresvat jenite" ia se preorintiraite da ne vi moderiram !

Link to comment
Share on other sites

abe kat gledam kvo pi6at izliza ,4e vsi4ki sa mnogo svestni ,moje samo svestnite da pi6at , sigurno nesvestnite gi e sram :) ama puk ot kade sram u tqh .....kva li 6a e pri4inata :)

заплашиха ни да развием темата,пък такаще е скучно естествено,но нека щом мислете че ще стане приказка и без наше участие....

Link to comment
Share on other sites

1 Женската част е малко в този форум.Тои се състои главно от индивиди от мъжки пол

2 Усещам колко ще е сполучлива тази тема ако не се включим в нея.Ще има по един два поста на седмица максимум и накрая ще бъде или забравена или ще и се сложи Close Topic :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...