Jump to content
BulForum.com

Kak da napravia .bin


Bravo

Recommended Posts

Програмата, която ти трябва е UltraISO. Аз съм с v7.21 и работи идеално. WinISO има някои бъгове, които ме отдръпнаха от нея.

На уареза има някаква по-стара версия, по-добре дръпни от data.bg, а иначе след малко ще кача моята версия.

Link to comment
Share on other sites

Баш CloneCD май не прави .bin, aма това да не ви прави впечатление.

можеш да ползваш и Alcohol 120%

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

zashto polzvate izobshto bin kato iso-to e po-udobno i s po-dobra kompresia...q svetnete ako bin-a e s neshto po-dobur 4e na men ne mi e izvestno da ima takova neshto...

Link to comment
Share on other sites

zashto polzvate izobshto bin kato iso-to e po-udobno i s po-dobra kompresia...q svetnete ako bin-a e s neshto po-dobur 4e na men ne mi e izvestno da ima takova neshto...

Малко е неточно да говорим за компресия, защото и двете са некомпресирани формати. bin/cue просто е 'по-пълен' формат , т.е. прочита се в raw вид пълния CD сектор от данните както са 1:1. Оттам нататък всеки си прави изводите с какво е по-добър и по-лош.

Link to comment
Share on other sites

Малко е неточно да говорим за компресия, защото и двете са некомпресирани формати. bin/cue просто е 'по-пълен' формат , т.е. прочита се в raw вид пълния CD сектор от данните както са 1:1. Оттам нататък всеки си прави изводите с какво е по-добър и по-лош.

Мда, прав си. Сравнете .bin и .iso image на оригинален War3 диск (давам този пример от опит). Iso-то няма да подкара играта ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...