Jump to content
BulForum.com

Download speed


basten

Recommended Posts

Zna4i ot 1-2 dena vruzkata mi ne minava 10 kb/s a sam na bronze...i taka vaprosa mi e pri drugite imali podobni problemi ili e samo pri men?

Ps: nqma zna4enie dali e ustrin ili ve4er vruzkata si e vse 9-11 kb/s i download-a zavurshva sas sreden transfer ot 10 kb/s

Link to comment
Share on other sites

ami otnikade ne vdiga pove4e... p2p, warez.ru vse taq... daje ot warez.ru v momenta ne moje da mine 9 kb/s...napravo mi idva da zabluskam modema :D

Da kajesh, 4e ima oshte nqkoi varzan s men i toi da tegli, nqma sam sum...i da padne do 9 kb/s, 4e az po-dobre d amina na ekonomi4na, tq e 8 kb/s ;)

Link to comment
Share on other sites

Vij na men misulta mi beshe da razbera dali i drugi s bronze imat toq problem...ako go nqmat, mn qsno, 4e shte zvuna na support-a...ama ako e nqkav razprostranen v momenta problem, za koito se znae, nqma smisal da zvunq i az...

Ta vaprosa mi e...Drug user s bronze nabludava li podobno namalenie v download speed-a si?

Da? ili Ne?

Link to comment
Share on other sites

Az sam sash bronz, niamam takav probelm, pone ne i ot lokalnata mreza. Navun ne sam opitval, no tam moze i da ne e mnogo dostoverno, zashtoto moze v dadenia moment da e natovaren kanala i da me posluze "malko".

Iavno problema e lokalno pri teb.

Link to comment
Share on other sites

maddrum e prav. Az predi vreme kato se peneh s podobni problemi.. Veno mi kaza, che v dogovora mi pishe ot 0 do 256 kbps, taka che i 0 da e, vsichko e nared po dogovora.

 

S takiva sluchai..., vse pak mojesh da se obadish na supporta, koi znae, ako nishto ne napraviat, mini na po-dolnata tarifa :) Kvo da pravish.. Pari na viatyra ne se davat.

 

dano ti mine problema po-byrzo.

az poludiavam kogato imam problem s i-neta.

Link to comment
Share on other sites

poznai i az poludqvam i zatova taka vdigam para...

zvunnah na supporta pravihme 10-15 min testove, koito ne dadoha nikakav rezultat i sega obeshtaha da razgledat razni logove i IP-to...mi da vidim kakvo shte izmislqt.

Btw ot warez.ru za sefte vijdam naistina da poddurja 0 kb/s za 2 sek !!!

Link to comment
Share on other sites

poznai i az poludqvam i zatova taka vdigam para...

zvunnah na supporta pravihme 10-15 min testove, koito ne dadoha nikakav rezultat i sega obeshtaha da razgledat razni logove i IP-to...mi da vidim kakvo shte izmislqt.

Btw ot warez.ru za sefte vijdam naistina da poddurja 0 kb/s za 2 sek !!!

Явно имаш някакъв сериозен проблем - натискай съпорта ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...