Jump to content
BulForum.com

Bradavici.


Valesh

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

начи отиаш в ВМИ пловдив ама вече му викат МУ се 1

там като отидеш хоиш прао при кожните и с течен азот :evil ама много боли :evil :evil аз като имах миналата година ходих при Др Гюрова

Link to comment
Share on other sites

пич вземи отиди на личен лекар да ти даде направление за кожен лекар

или ще ти ги намажат с едно такова лилаво, или с течен азот

добре че не са ти на лицето че там се режат с ток :evil

и колкото по-скоро отидеш толкова по добре

особено щом казваш че те болят и се цепнати - да не вземе да стане нещо по сериозно

ОТИВАЙ ПО СКОРО на лекар вместо да се чудиш и да пишеш тука

ай и ти пожелавам леко, бързо и безболезнено махане

Link to comment
Share on other sites

вземи и кажи на твоята лекарка

1. Дати даде направление без никакво увъртане - кажи искам и това е

2. Тегли й една ама хубава и яка майна

3. Вземи я смени с друг лека, а тая прати да продава смокини

Link to comment
Share on other sites

Az bqh pri moq li4en lekar onaq mi vika da gi maja s sok ot smokini ama ni6to ne stana

хахаха я стига :P тоя да не та е бъзикал? :tongue тва са глупости без болка не стаа аз ти каам шото имам опит даже и с ток са ми ги рязали ама то е непоносима болка

ако ти каат че само с ток стаа напрао каи да ти режат ръката!

Link to comment
Share on other sites

пич... брадавици или бенки?

 

хахаха я стига :P тоя да не та е бъзикал? :tongue тва са глупости без болка не стаа аз ти каам шото имам опит даже и с ток са ми ги рязали ама то е непоносима болка

ако ти каат че само с ток стаа напрао каи да ти режат ръката!

 

майка ми си махна една с някакво мазило и крем за кожа. сама падна. както си беше там.. на врата и.

 

as predi freme imah ena na prusta i e odrqzah s noj ot togaa ne sam imal podobni gadoriiki

 

имаш късмет че не е била канцерогенна. иначе щеше да видиш тогава дали нямаше да има такива гадорийки.

Link to comment
Share on other sites

Ето как се махат безболезнено: Откъсваш една смукиня и с млякото и си натъркваш брадавицата след което с цигара отгоре (запалена естествено) малко го затопляш мястото е тва ако не ти помогне значи лекар братче

Link to comment
Share on other sites

Имах 2 и ги махнах по брутален начин....с нокторезачка :evil

По принцип знам че се появяват от някаква бактерия която се заселва в слоя между кожата и месото и произвеждала някакъв ензим който довеждал до хиперразтеж на кожата та ако решиш да го клъцнеш бързо мий кръвта <която е баячка>с някакъв спирт защото ако се стече по други места и там ще ти поникнат ;)

Link to comment
Share on other sites

а бе я не стряскайте момчето дебили такива значи пич отиваш при кожен оня вади термос с течен азот (тва нещо замразява до абсолютната 0 или иначе казано до -273 градуса ) и доктора бърка вътре с един шомпол и после те маже по гадината 1 минута и така ще ходиш всеки ден към 3,4,5,6,7 дни то зависи колко са закоравяли тея брадавици (болка почти няма инжекция за имунизация боли къде повече ) не ги режи тва да не са бемчици ако са до главни вени а на ръката има такива може и да пукнеш даже -на мен с азот са ми махали 2 едната преди 3 год а другата преди 6 месеца интересното е че втората ми излезе точно където беше първата ама не е проблем азота ги ебава за нула време то с него и цял да се залееш ще си пукнеш без да те заболи :D а и щях да забравя ако откраднеш термоса на доктора прати ми PM да се разберем да го купя ама пиши веднага щото след няколко дена исфирява тоя азот и за нищо не става :ghost

Link to comment
Share on other sites

ne mu govorete gluposti , da otiva na lekar , tam shte se razbere koe kakvo e.

kak uspyahte da razberete cyalata diagnoza po 2 reda vyv foruma :angry1 :angry1 :angry1

techen azot - kak razbrahte che shte e techen azot , a ?

i che bradavicite pri 1-ia sa kato bradavicite pri drugia ?

utre ako se okaje che e zlokachestveno , shte stane losho , zashtoto se e zanimaval sys samolechenie , dokato ne e stanalo kysno :angry1

Link to comment
Share on other sites

ne mu govorete gluposti , da otiva na lekar , tam shte se razbere koe kakvo e.

kak uspyahte da razberete cyalata diagnoza po 2 reda vyv foruma  :angry1  :angry1  :angry1

techen azot - kak razbrahte che shte e techen azot , a ?

i che bradavicite pri 1-ia sa kato bradavicite pri drugia ?

utre ako se okaje che e zlokachestveno , shte stane losho , zashtoto se e zanimaval sys samolechenie , dokato ne e stanalo kysno  :angry1

 

v smirnenski ima edin dqdka koito te maje s edno mehlemche i do sedmica nqmash tozi problem

Link to comment
Share on other sites

Не е бактерия, а вирус. После никой не е умрял от брадавици. Най-добре се лекуват с течен азот, но е необходимо процедурата да се повтори няколко пъти. Бъзикат те, не боли чак толкова. Иди на дерматолог в понеделник, защото тогава кабинетите се зареждат с течен азот и е с най-ниска температура.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...