Jump to content
BulForum.com

Bradavici.


Valesh

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Нито с ток, нито с азот боли.....тия дет ва е боляло,ще да сте били големи женчовци :rolleyes:

Отивай на кожен и да не ти пука. Само не се бръсни и не ги чопли,че се разможават така ;)

Link to comment
Share on other sites

Много неприятна за мен тема,но все пак реших,че може да ти е от полза-днес видях обява,която гласеше:Премахвам брадавици напълно безболезнено.И ето,записах ти тела:

0889939708Успех!

Обявата беше залепена на едно дърво на улица Иван Вазов,точно срещу Лиляната.

Link to comment
Share on other sites

Нито с ток, нито с азот боли.....тия дет ва е боляло,ще да сте били големи женчовци :rolleyes:

аве на тебе трепали ли са ти ги с ток?на показалеца и на средняа пръст на ръката имах по една точно до ноктите появиха се от чоплене :sick

с ток щи каа че никога не съм изпитвал такава болка!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

От какво се получават тези брадавици???

Аз все си мисля,че е от мръсотия и пр.,но не знам дали е така.Никой да не ми се обижда...

Link to comment
Share on other sites

Много неприятна за мен тема,но все пак реших,че може да ти е от полза-днес видях обява,която гласеше:Премахвам брадавици напълно безболезнено.И ето,записах ти тела:

0889939708Успех!

Обявата беше залепена на едно дърво на улица Иван Вазов,точно срещу Лиляната.

zvannah na toq nomer ama mi dava zaeto

Link to comment
Share on other sites

не знам дали е актуална темата все още но ще ти кажа как :>

нали се сещаш като скъсаш от дърво смокиня плод или листо тази бяла течност която излиза ?

всяка вечер минаваш през на комшията двора и късаш по едно листо

за по малко от месец си готов :)

Link to comment
Share on other sites

аве на тебе трепали ли са ти ги с ток?на показалеца и на средняа пръст на ръката имах по една точно до ноктите появиха се от чоплене :sick

с ток щи каа че никога не съм изпитвал такава болка!!! :cry

 

 

 

Да...под коляното,на коляното и в тая област.

 

 

А относно чопленето....прочетох в някой от постовете,че е вирус...ми нормално е да не ти минат кат' ги човъркаш, а да се размножат даже. :sick

 

Ама, ей-на, Nakata, хората ти казват и по бабешки да го направиш. Хем щ'и е безплатно, хем безболезнено ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...