Jump to content
BulForum.com

Star Craft Ghost


Elemental^

Recommended Posts

Awe hora nqkade iz blizzard 4etoh 4e star craft ghost 6te izlezne prez septemvri 22 za conzoli i po-natatyk za pc predpolagam vse pak blizzardska igra edva li 6te e samo za conzola. Nqkoi 4aka li e taq igra az mnogo iskam e vida i da jitam na neq, ta ako nqkoi znae ne6to za taq igra pls da kaje da pi6e si4ko vyzmojno koeto mu e izvestno!

Link to comment
Share on other sites

още една тъпа игра. не съм чувал за пускането на тази игра за компютър. от край време се говори че ще е само за конзоли.

Ne kazvat 4e 6a e mnogo qka ne6to unikalno po mo6no i ot wc3 i 6a se igrae mnogo spored mene 6tom i b -net 6a ima te si4ki igri na blizzard imat ama tva 6a e qka igra

Link to comment
Share on other sites

Божке доста сте в час :)

Играта е за конзоли и до момента не се е чуло(поне не официално, имаше слухове преди време, но май си останаха такива), че ще има каквато и да била форма на мултиплейър!

И не разбирам как РТС за ПЦ ще се влияе от стелф-екшън в 3рд-пърсън перспектива за конзолка!?

Просто близзард, както обикновено знаят къде има кинти и решиха, че ще има далавера от игра за конзола, развиваща се в света на Starcraft.

Шматки.

 

А, да, забравих... ако искате порт за ПЦ воут хиър:

Vote for SC:G PC release

Link to comment
Share on other sites

Божке доста сте в час :)

Играта е за конзоли и до момента не се е чуло(поне не официално, имаше слухове преди време, но май си останаха такива), че ще има каквато и да била форма на мултиплейър!

И не разбирам как РТС за ПЦ ще се влияе от стелф-екшън в 3рд-пърсън перспектива за конзолка!?

Просто близзард, както обикновено знаят къде има кинти и решиха, че ще има далавера от игра за конзола, развиваща се в света на Starcraft.

Шматки.

 

А, да, забравих... ако искате порт за ПЦ воут хиър:

Vote for SC:G PC release

 

Za Multyplayer ni6to ne e spomenavano. Prav si. No poprincip vikat 4e 6te e portnat za PC. I nqkade bqh pro4el ne6to. Poprinip ako go portnat za PC 6te se pusne i multyplayer Blizzard game for Pc without battle.net SUX!!! Te ot tova si pravqt parite we gledat ne samo da izkarat 1 igra i da napravat pari ot neq ami kato e napravat da prodyljat da pe4elqt ot taq igra s pomo6tta na b-net :P Blizzard sa ludi az ti go kazvam te taka 6te imat mnogo pove4e faida kato e portnat i za pc i za console 6toto ne si4ki imat PC i ne si4ki imat Conzole verno 4e ima horata koito sa pritejateli i na 2ete ma6inki, no vse pak.

 

A kolkoto do tiq peticii moje i da stane ne6to s taq za6toto ima mnogo glasove az na Spider-man 2 the movie game iskah da e portnat sy6tata ot conzola za pc no to tam edva 80 4oveka dadaha glas i estestveno nikoi nqma da obyrne vnimanie na 80 4oveka. :D a tuk sa blizo 7000 4oveka :blink: da vidim kakvo 6te stane da se nadqvame da izleze taq igrica za pc.

 

@w00x man 6to misli6 taka? Az iskam samo edno da kaja do sq na blizzard typa igra ne sym igral i ne mislq 4e tova 6te e typo!!! Dori deto ne sym fen na diablo 2 bih kazal 4e e super luda igra no ve4e prosto tolkova mi pisnalo ot neq i pak kato gledam malko pak mi se igrae zaradi b-neta prosto kato si sys hora e druga rabota kef ti prai 2v1 4at s gameing po-qko ot tva kvo iska6. Nqma drugi qki igri za men po qki ot tiq na blizzard. Nikoq firma ne e pravila tolkova qka strategiq kato warcraft 3 tft koqto da me kefi tolkova mnogo. Vinagi se opitvat da napravat ne6to no rabotata ne stava prosto kvoto i da izleze nqma da e po-dobro ot warcraft 3 kato strategiq.

Link to comment
Share on other sites

Квото и да си мечтаеш човече, мулти нема да има и ТОЧКА.

Не разбирам кво искаше да кажеш с тва "ми не всеки има ПЦ + конзолка", ми извинявай ма пазара, за който е насочена играта определено не е БГ, а в цивилизована Европка, въздесъщите Щати и да не забравяме дръпни-очичките на изгряващото слънце(тия са побъркани, но много ги уважавам), хората имат задължително ПЦ + конзола(че и не 1 вид).. -> ноу мулти, ще се разчита на сингъл продажби, които нищо чудно да им са предостатъчни. Щом Старкрафт е продал само 7 мил., и е стабилно подкрепен от фрий баттле.нет, не виждам какво продължават да печелят от тва :)

Така че, дерзайте и събирайте пари за конзола, щото ще гледаме порта през крив макарон.

Link to comment
Share on other sites

Квото и да си мечтаеш човече, мулти нема да има и ТОЧКА.

Не разбирам кво искаше да кажеш с тва "ми не всеки има ПЦ + конзолка", ми извинявай ма пазара, за който е насочена играта определено не е БГ, а в цивилизована Европка, въздесъщите Щати и да не забравяме дръпни-очичките на изгряващото слънце(тия са побъркани, но много ги уважавам),  хората имат задължително ПЦ + конзола(че и не 1 вид).. -> ноу мулти, ще се разчита на сингъл продажби, които нищо чудно да им са предостатъчни. Щом Старкрафт е продал само 7 мил., и е стабилно подкрепен от фрий баттле.нет, не виждам какво продължават да печелят от тва :)

Така че, дерзайте и събирайте пари за конзола, щото ще гледаме порта през крив макарон.

 

ne znam kak govori6 tolkova sigurno maina, no nito na tvoite prikazki vqrvam nito na nikoi dokato ne go vida sys sobstvenite si o4i tuk moje si4ki da si govorqt kvoto iskat. a kolkoto do tova za pc + konzola nqmah predvid za buglaria a imah predvid v taka nare4enata civilizovana evropa. moje da se kaje 4e si4ko e 50/50

edva li si4ki imat vyzmojnostta da pritejavat konzola + pc dori i vyv evropa. za drypnanite znam 4e si4ki imat kato igrata si e tqhna to ostava6e i da nqmat. No az se nadqvam da e portnat ako ne zdrave da e no opredeleno pari za konzola ne moga da dam. I dai boje da sybera pari nqma da si zema za6toto 6te iskam da si upgreidna PC-to. Vse taka stava ediniq pyt imah 500$ i bqh gotov da e zema oba4e Hard diska izgorq i togava re6ih da praa upgreid napravo processor ram hard nov dyno i si4ko otide. No az ne vqrvam blizzard da napravqt taq gre6ka i da ne e portnat vypreki 4e pi6e6e taka az 6te se uvera 4ak kogato izlezne igrata na bql svqt. I da mi kajat 4e nqma da e ima za PC. Togava 6te 4akam ili za emulator ili za nqkoq druga igra :) no ina4e bih si zel PS2 samo zaradi nqkolko igri, a edna ot tqh e Devil May Cry 2!

Link to comment
Share on other sites

играта незнам как може да се сравни с WC3... явно не съм много наясно с нещата... има още доста да уча. според мен близард видяха какво става тука при компютрите.. и решиха да пуснат заглавие там където няма толкова warez. лично мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Що не вземете и да прочетете какво пише на официалната страница и особени секцията FAQ  ;)

 

и какво по-точно трябваше да видим? ти за коя теза се застъпваш в крайна сметка?

Link to comment
Share on other sites

Q: Will there be a PC and Mac version?

A: No. StarCraft: Ghost is only being developed for console systems.

 

 

аааа,ще я портнат,не се притесняваите,и още как.сега може да говорят така,но най-големите фенове на старкрафта са именно ПЦ притежателите,а не някви типчета дето дори не са чували за бруудуор(все пак няма конзолна версия за брууда).просто искат да нажежат обстановката,гадините,те винаги са го правили тва от близард.а за датата на излизане-ми типчетата преди около 2 седмици обявиха че ще забавят излизането на ВоВ,какво ви кара да мислите че ще изкарат starcraft:ghost навреме? :lol: все пак тва са близард бе хора-някои да си спомня за тяхна игра която е излизала в сроковете които са дали?

Link to comment
Share on other sites

все пак тва са близард бе хора-някои да си спомня за тяхна игра която е излизала в сроковете които са дали?

Всъщност Lord of Destruction излезе точно по график ако не се лъжа. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Просто с излизането не играта ще убият донякъде WarCraft3 и тъй като от нея печелят пак те, просто бавят срока на излизането..Първоначално бяха казали още 2003 година че януари 2004 ще излезе, но уви. Остава ни само да чакаме и тези които не са останали доволни от War3 да се надяват на нещо по-различно при излизането на SC2 Ghost :)

Link to comment
Share on other sites

аааа,ще я портнат,не се притесняваите,и още как.сега може да говорят така,но най-големите фенове на старкрафта са именно ПЦ притежателите,а не някви типчета дето дори не са чували за бруудуор(все пак няма конзолна версия за брууда).просто искат да нажежат обстановката,гадините,те винаги са го правили тва от близард.а за датата на излизане-ми типчетата преди около 2 седмици обявиха че ще забавят излизането на ВоВ,какво ви кара да мислите че ще изкарат starcraft:ghost навреме? :lol: все пак тва са близард бе хора-някои да си спомня за тяхна игра която е излизала в сроковете които са дали?

 

тва са глупости. как ще не са чували за Broodwar? такова е положението само тука (който има PC няма конзола). в чужбина почти всеко който има PC има и 1 или 2 конзоли.

Link to comment
Share on other sites

и каквъ според теб е смисъла да очакват с нетърпение? ако не излезе играта.. фирмата да изяде майните и да си трупа лошо мнение. това определено не е добра политика. ако щяха да пуснат нещо, щяха да го обявят. за да могат тогава хората да го чакат с нетърпение и да си го купят дори преди да е излезло.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...