Jump to content
BulForum.com

Ne gledaite Matrix Reloaded na PC!!!


Recommended Posts

Samo 6te si razvalite filma hora kazvam vi! To i az nqmam tarpenie ma predpo4itam da iz4akam o6te malko da dam 3 kinta i da ida da se razcepq gledaiki go na kino toq film. Savetvam vi i vas da napravite sa6toto 6oto ina4e trapkata q nqma :P :punk

Link to comment
Share on other sites

A be vie da ne bi da poluchavate procent ot prodadenite biletite za kino?

Bravo moi 4ovek samo tak .... :punk

DOBRE li ste we davam ludi mangizi na mesec za net ... ostava da izvada 3 kinta za niakvo kino.... Sha imate mnoo zdrave ot mene ama AVANTATA bratia si e 4ista PE4ALBA ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako kachestvoto na rip-a e dobro i ozvuchavaneto ti e dobro, mozesh da se prezalish da go gledash i na PC.

fon_tomov povqrvai mi 17 in4a ne sa kato stenata v kinoto....i kolkoto i dobar saund da ima6 vka6ti se pak malko trudno 6te dokara6 efektite na golqmata zala....

a i kato si smetne6 cenata za dva diska na koito 6te zapi6e6 filma ti izliza nqkade cenata na polovinata bilet :P

Taka 4e hora deto 4akate movieto hodete go gledaite na kino!

Teq za koito e prosto fim4e si go gledaite na pc, no prosto ne znaete kakvo 6te iztarvete.

Link to comment
Share on other sites

ludi li ste ve?Az matrix 1 si go gledah za sefte na moito PC (15 monitor) dovolno si mi beshe...i taka okolo 10 puti! Do sq na kino nov film ne sum gledal, riish li? Mnoo mi puka dali sha sum na kino i nqma da moa da fana s 2-te si ochi zeliq ekran i sha nedoprocheta neshto...home rulez...kat sa zabucha pred monitora sichko-detaili zvuk...a-u...ebi mu majkata na tfa kino we basi :tongue

 

are piss

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_veseo

I kvo tolkova 6e e pyk matrix?Pyrvata 4ast ne me nakefi osobeno.Gotin film ama ni6to osobeno.Pyk da ne govorim kyf mi e smisyla da go zapi6a na disk - ne me razsmivaite.

 

P.S. Predelno e qsno 4e vse pak 6te go gledam, makar i na PC :D

Link to comment
Share on other sites

Awe na kino ne sam hodil ot predishnata matrica i da vi kaja nqma i da otida pove4e osven pri nqkvi specialni slu4ai...

I za kakvo da hodq shte si go gledam na 31 incha, shte si preveda sam subtitrite, za da sam siguren 4e shte sa ka4estveni i mnogo zdrave na vsi4ki v kinoto :D

Link to comment
Share on other sites

V tova spor nqma...oba4e ima i drugi faktori kato svobodno vreme, priqteli i t.n. puk i nqkoi hora i 3 lv ne shtat da davat...

puk i da ne zabravqme, 4e ako ne bqha ripovete za pc...cenite v kinoto shtqha da sa po 10 lv za film...taka 4e kade e minus kade e + tova, 4e se pravqt rips...vseki sam izbira koi film kak da gleda ;)

Link to comment
Share on other sites

Viarno e che e po-hubavo da gledash edin film na kino, niakak si na goliamia ekran se vizdat "poveche" raboti. No ako ne si maniak PC-to ste ti svarshi rabota.

Ne men lichno mi e po-udobno v kashti. Drugo e da mozesh da udarish edna pauza i da idesh da pusnesh edna voda naprimer.... :rolleyes:

Ne za 3-te leva, ne sa koi-znae kolko pari, a i kakto kaza maddrum, ako si kupish 2 diska da go zapisesh toia film, pak ste dadesh pochti sashtite pari. Vapros na gledna tochka.

Link to comment
Share on other sites

Spored men tochno na takiva filmi se hodi na kino.Ako puk mnogo ti haresa kato go gledash na kino,to sled 3-4 dena v wareza shte go ima i pak shte si go svalish.Prosto trupkata e mnogo po iaka.Vse edno da gledash GLADIATORA purvo u vas ne si zasluzava.

Link to comment
Share on other sites

Qvno tuka se opredeleliha dve mneniq ne znam vseki si ima svoe sobstveno. Dam i az opredeleno 6te si go drapna fila ma sled kato sam ve4e go gledal na kino.

Ina4e kinoto si e savsem druga rabota. Pak i kinata v PLD sa gotini i ne tolkova skapi i pozvolqvat 4ovek da se razmaje 2 4asa gledaiki nqkoi hubav film.

Kakto iskate hora vie si re6avate-az li4no 6te si go zqpna na kino....

Are 6a sa vijdame v kinata, a s drugite 6a si lafim v foruma:)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...