Jump to content
BulForum.com

liveSTRONG Wristband


sMARTBomber

Recommended Posts

OneCampaign_HeaderLogo.jpg

 

Списък:

 

1-ва десятка:

 

sMARTBomber - 3

zlobil - 3

CoprophiliacInMe - 1

velvet_underground - 1

OutCold - 2

----------------------------

 

2-ра десятка:

 

Shade - 1

Stenli - 2

miro123 - 1

noxious - 1

Qzoveca - 1

Aquila - 1

lubb - 2

NEO_DDT - 1

 

Прогнозна цена - около $2.5

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Това е от фондацията за борба с рака, основата заради смъртта на Ланс Армстронг. Той беше колоездач и почина от рак.

Бях за месец в холандия и там видях колко много млади хора ги носят и ми хареса идеята. Даже по телевизията се загледайте - носят ги MTV звезди, по Eurosport гледах Дженифър Каприати и гаджето и също имаха такива :)

Просто идеята е супер благородна, а и гривната ме кефи много. Жалко че не намерих време да си купя докато бях още там :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ланс Армстронг все още не е починал, даже се е излекувал от рака,което предполагам е и причинатаза основаването на тази фондация.И тази година за пореден път спечели Tour de France.

Link to comment
Share on other sites

Ланс Армстронг все още не е починал, даже  се е излекувал от рака,което предполагам е и причинатаза основаването на тази фондация.И тази година за пореден път спечели Tour de France.

А нещо за гривната по темата да знаеш...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
на мен не ми е ясно що едната гривна струва 10$ а другата 1200$. каква е разликата? :blink:

Yellow wristbands are sold in packages of 10, 100, or 1,200 (case). Give them out to your friends, co-workers and family

доколкото разбрах се продават по няколко ;) . За 10 долара е една /или там каквато е цената/ , за 100 - 10 и така нататък :) .

Link to comment
Share on other sites

доколкото разбрах се продават по няколко ;) . За 10 долара е една , за 100 - 10 и така нататък  :) .

а според мен за 10$ ти дават 10 гривни и т.н. за да можеш да си даваш на семеистви приятели etc... :wacko:

 

едит: бтв как успяхте да изкарате ланс армстронг мъртъв. тои тая година спечели за 7ми път, ако не се лъжа-тур дъо франс :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

доколкото разбрах се продават по няколко ;) . За 10 долара е една , за 100 - 10 и така нататък  :) .

 

А не са ли по 1$ ?

 

ейц изпревари ме ;)

Link to comment
Share on other sites

А не са ли по 1$ ?

Да , разбрах грешката си в последствие :bgrin: . Значи за 10 долара ти дават 10 гривни и така нататък , а ти ги даваш на роднини приятели и т.н ... яко !

Link to comment
Share on other sites

dam dosta pati bqx vijdal xora v plovdiv s takiva grivni neznam dali to4no za tozi vid stava vapros t.e. za tazi fondaciq ama mi xaresaxa dosta vreme se 4udix ot kade moga da si zema i az razglejdax redovno malkite magazin4eta za drankulki kato si mislex 4e tam se prodavat ama bez uspex togava vidqx slu4aino 4e i 1 moi priqtel ima takava ama negovata sa6to misla 4e e ot amerika ama taka i ne se navi da mi q podari ta ako namerite nqkav na4in za pora4ka az sam tvardo za dosta me kefi kakto ideqta s koqto sa sazdadeni grivnite taka i samite grivni sedat mnogo qko... :D

Link to comment
Share on other sites

Неможе ли да се съберем кандидати за 100-200 гривни и да си разделим разходите за доставка? Може да помогне някой съфорумец в чужбина.

Link to comment
Share on other sites

Имам много голямото желание да си купя това, но в списъка им няма България.

Някой сеща ли се за начин по който мога да си ги поръчам?  :confused

 

Пиши им едно писмо и ги питай съгласни ли са да доставят за България

Link to comment
Share on other sites

абе аз днес си купих такава гривна от джумаята, подозирам че не е некво менте защото си е в опаковка със всички екстри, струва 3лв. имаше и други подобни от колецията на найк която е има в нета

Link to comment
Share on other sites

абе аз днес си купих такава гривна от джумаята, подозирам че не е некво менте защото си е в опаковка със всички екстри, струва 3лв. имаше и други подобни от колецията на найк която е има в нета

 

na jumaqta ?! tam sam gledal pone 100 pati za takava grivna i ne mojax da si namera q dai link kam na nike kolekciqta da vida zakvo stava vapros i kvo zna4i sas si4ki xtri da ne varvi s rusa kaki4ka :D

 

edit : stava vapros za mqstoto kadeto prodavat kartini nali ? i vse pak nqkoi bi li mi dal link kam kolekciqta na nike da vida zakvo stava vapros 6toto az ot 1h. tarsa i ne moa da namera ni6to

Link to comment
Share on other sites

чакай да вида как беше сайта ще ти покажа... и аз оня ден не намерих на джумаята но днес минах и имаше на 2 сергийки аз исках да си взема освен жълта и черна но черна щели да докарат във вторник ... имам предвит с екстри - че не е само ей така гривничка ами е в опаковка и е запечатано и си пише "аdult" ала бала, абе не изглежда на менте ...

 

 

ето малко гривни от найк... аз ги гледах в др. сайт де но този е подобен :

http://www.toywiz.com/carmari.html

Link to comment
Share on other sites

Имам много голямото желание да си купя това, но в списъка им няма България.

Някой сеща ли се за начин по който мога да си ги поръчам?  :confused

 

 

В официалния магазин на "Найк" в София на Витошка продаваха такива гривни, когато бях за последен път. Но това беше отдавна, а и ми казаха мои приятели че са им свършили тъй като имало голям интерес ,но може да са заредили отново. Едната гривна струваше 3лв.

Иначе можеш да кажеш на някой твой приятел от чужбина да ти вземе и да ти прати.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...