Jump to content
BulForum.com

liveSTRONG Wristband


sMARTBomber

Recommended Posts

ами начи като идваш от макдоналдс и мисля че беше 1вата сергия след стълбичките за чешмата на джумаята /сергията срещу тази също имаше/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
Това е от фондацията за борба с рака, основата заради смъртта на Ланс Армстронг. Той беше колоездач и почина от рак.

Бях за месец в холандия и там видях колко много млади хора ги носят и ми хареса идеята. Даже по телевизията се загледайте - носят ги MTV звезди, по Eurosport гледах Дженифър Каприати и гаджето и също имаха такива :)

Просто идеята е супер благородна, а и гривната ме кефи много. Жалко че не намерих време да си купя докато бях още там  :(

izvinqvam se za otklonenieto no vidqh 4e pisano 4e armstrong e po4inal ot rak.kajete mi togava koi spe4eli taq godina tour dio france???

ina4e e istina za tova 4e be6e bolen i se prebori s raka i takava organizacia ima.no 4e e umrql...

a ideqta s grivnata e mnogo dobra samo 4e nqma smisul da se kupuva ot nqkva sergiq 6toto celta e tezi sredstva da otidat po prednazna4enie.az li4no imam takava (nadpisite sa nqkolko vida ne e samo livestrong) i si q kupih ot 6tatite ot predstavitel na tazi organizaciq ....ne znam dali ima takav v bg

Link to comment
Share on other sites

ami 6tom i na tezi po sergiite pi6e livestrong spored men te vse pak sa do6li ot nqkade ako sa do6li ot 6tatite na4i sa kupeni ot tazi fondaciq a tova 4e posle targovcite gi preprodavat na dvoina cena e ne6to savsem razli4no zatova 4e spored men kato si kupuvame ot targovcite usven 4e palnim texnite jobove donqkade pomagame i na organizaciqta ako grivnite sa kupeni ot tam .... tova e moe mnenie.. ! :D

Link to comment
Share on other sites

А те на всяка ръка ли пасват(имам предвид разтягат ли се) или има различни размери? Плътно ли стоят?

Link to comment
Share on other sites

Хм..мойта китка съвсем не е като на този от аватара(поне не е мека :) ) ти и за това питам. Дано адълт да ми стане.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел има точно такава каквато търсиш sMARTBomber, донесоха му я от Англия струва 1 паунд, а имало промоция на някви NIKE 3 за 2 паунда...

Link to comment
Share on other sites

абе гривната е гумена разтяга се моята е adult а това че Армостронг е жив вече бе казано по темата, за мен е 1 вид леко невецество да кажеш че такъв човек не е жив но ...

а иначе гривтните човек от джумаята ги купува по 1$ които отиват за благотворителност а след това от 3лв колко е чисто за него той си знае

Link to comment
Share on other sites

за мен е 1 вид леко невецество да кажеш че такъв човек не е жив но ...

Направо си е живо невецество да ти кажа, и аз се чудя к'ви са тия хора и как могат да живеят в такава заблуда. Добре че сме ние да им отворим очите :woot

Link to comment
Share on other sites

абе като пишех поста видях "ц" но не ми се поправяше, колкото и странно да звучи, иначе ДА за мен е вид НЕВЕЖЕСТВО да не знаеш че Армстронг е жив ...

Link to comment
Share on other sites

абе като пишех поста видях "ц" но не ми се поправяше, колкото и странно да звучи, иначе ДА за мен е вид НЕВЕЖЕСТВО да не знаеш че Армстронг е жив ...

А аз като пишех поста за Армстронг (преди година) не знаех нищо за човека. После разбрах че всъщност е жив и фондация и тн... но не ми се поправяше и на мен (странно звучащо или не :woot )

 

*едит: нали беше 'леко' невежество, или сега си се ядосал (леко) от леката забележка и вече е НЕВЕЖЕСТВО :)

 

*edit2: НЕВЕЖЕСТВО за мен е да не знаеш елементарни правила от правописа, ето примери за твоето такова:

испере

убида, убиди

достатачно

Вапрос

бади, сади, савет (3 in 1 :woot)

невазможно

уборотомер

запалваме

писимист

Велбъж

всякаде, мярки

Link to comment
Share on other sites

Това е един от сайтовете, които намерих. Мисля, че във форума на ЛанГейм гледах такава тема. Там имаше един сите фул с такива гривнички и то все благотворителни(като тази ), ама единствения начин да се купят е да се иде до там.
Link to comment
Share on other sites

ta zna4i neska minax po jumaqta i moga da tvarda 4e na absolutno sqka sergiika ima takiva grivni na pove4eto sergii sa6tnost na po4ti si4ki s izklu4enie na 1 cenite im sa po 1.50lv i ima sqkvi cvetove samo na edno ot sergiite imase takava kato v site-a s opakovka i sas si4ko na cena 3lv (jalta) . tezi ot po 1.50lv gi ima vav vsqkvi cvetove i s razli4ni nadpisi a tova 4e sa mentaci e savsem drugo ne6to

Link to comment
Share on other sites

Важна е идеята, а не цвета и надписчето, така че някъде в Пловдив може ли да си купя гривна и парите да идат на правилното място?

Link to comment
Share on other sites

a tova 4e sa mentaci e savsem drugo ne6to

Ами да-след като са "ментаци" смисъла да се купува гривната СЕ ГУБИ!

А те зи ,които са три лева.....Знаете ли дали на си оригинални и дали парите отиват за кампанията :huh: За да знам дали да си купувам

Link to comment
Share on other sites

Добре, хайде тогава да се съберем 10 човека и да поръчаме от тези:

 

greybanner.jpg

 

Идеята им също е благородна.

Мисля,че ще мам възмжност да платя с кредитна карта (не моя, но пак става) така че ако съберем 10 души по $2 ще стане работата...

Link to comment
Share on other sites

Добре, хайде тогава да се съберем 10 човека и да поръчаме от тези:

 

greybanner.jpg

 

Идеята им също е благородна.

Мисля,че ще мам възмжност да платя с кредитна карта (не моя, но пак става) така че ако съберем 10 души по $2 ще стане работата...

 

Супер, аз изкам поне 3 броя.

Link to comment
Share on other sites

Добре, хайде тогава да се съберем 10 човека и да поръчаме от тези:

 

greybanner.jpg

 

Идеята им също е благородна.

Мисля,че ще мам възмжност да платя с кредитна карта (не моя, но пак става) така че ако съберем 10 души по $2 ще стане работата...

Бройте ме и мен.

Link to comment
Share on other sites

Добре, хайде тогава да се съберем 10 човека и да поръчаме от тези:

 

greybanner.jpg

 

Идеята им също е благородна.

Мисля,че ще мам възмжност да платя с кредитна карта (не моя, но пак става) така че ако съберем 10 души по $2 ще стане работата...

 

 

Имам братовчедка в Щатите и преди месец някаде и поръчах такива гривни.В пакет са по 10 бройки.Още не ми ги е пратила защото не са пристигнали до нея.Мисля че ще останат 4-5 броики за продан :laughing: Но още незнам кога ще доидат.Като пристигнат ще пиша и ако има желаещ ще се разберем.

Аз лично имам три гривни:

1.Stand Up Speak Up

2.http://www.makepovertyhistory.org/whiteband/]Make Poverty History://http://www.makepovertyhistory.org/w...Poverty History://http://www.makepovertyhistory.org/w...Poverty History://http://www.makepovertyhistory.org/w...Poverty History://http://www.makepovertyhistory.org/w...Poverty History://http://www.makepovertyhistory.org/w...Poverty History - до колкото зням я има само в Англия

3. LIVESTRONG

 

~edit~

Един приятел продава две гривни,които му останаха - http://www.pinstocker.com/catalog/302/item.html?itemId=1639

7 лева броиката - по скъпи са защото ги поръчахме от Англия.Ако има желаещи да пишат!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...