Jump to content
BulForum.com

Kakvo ochakvate ot UNDERWORLD 2


tojjig

Recommended Posts

Подземен свят е супер як филм.Особено с Кейт Бекинсейл.Подземен свят 2 ще бъде супер.

Link to comment
Share on other sites

Madamata e edna ot liubimkite mi mnogo hubavo momi4e kate ;) , no ina4e i filma si go biva6e. To4no v4era go davaha po Tv1000 be6e kym 1:30 v na4aloto go hvanah, no mi be6e kym 3tiq pyt koito go gledam po tv1000 :) , te mnogo 4esto go povtarqt.Ta nadqvam se Underworld 2 da e ne6to mnogo zdravo interesno mi e kak 6te izmislqt istoriqta za prodyljenieto dano samo ne q userat, 6toto na pove4eto takiva filmi prodyljeniqta SUX.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично очаквам пак кървища,нищо смислено и се надявам поне да видя гърдите на Кейт.Това ще е нещо хубаво във филма.Да живеят гърдите на Кейт,долу другите тъпотии във филма :punk

Link to comment
Share on other sites

С Велвет съм! Кейт е голяма красавица и ще е грехота да не пооголи малко вампирска кръв :)

Може да копират сцена от "Интервю с вампир" - когато Круз захапа една мацка за гърдата и я засмука :P

Link to comment
Share on other sites

Прав си,ще е сполучлив,Кейт ще си покаже гърдите,знам/между другото всички девойки,които съм помолил да ми покажат гърдите си по една или друга причина,са се съгласили.Кейт няма да откаже на желанието ми

Link to comment
Share on other sites

Ще го гледам само заради Кейт.

Ставаме двама. От "Пърл Харбър" нямам особени впечатления, там обръщах повече внимание на бомбардировките, но с "Underworld" и "Van Helsing" Кейт Бекинсейл ми обра точките и си я слагам в списъка на любимите актриси.

 

А от Underworld 2 - искрен се надявам да е по-добър от първата серия.

Link to comment
Share on other sites

Гледам тука много фенове на Кейт се събраха :)

и имам малко оффтопик въпрос

някой да е гледал Haunted

и/или Uncovered

(и 2та филма са с нея ;))

 

за Underworld2 - струва ми се че ще е малко кофти да си направят деца, 'щото

на Selene ша и е малко трудно да тича с голям корем :wir

но дори и да е лош

Ще го гледам само заради Кейт

както много хора казаха :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен нищо особено няма да е...тоя жанр е одавна изчерпан.

Evaala. Trqbva6e da pro4eta vsi4ko do posledniq post za da 4uq nqkoi koito da ne go e haresal toq film za6toto... az sy6to ne go haresah.

Kakvo o4akvam ot Underworld 2? Ami o4akvam(s nadejda) da ne se poqvi. Prosto za6toto pyrviqt film be6e iztykan ot bozeni ni6ki, koito pri tova se razplitaha prez cqloto vreme i otkrivaha edno nespokopsano podobie na "Blade" koito sam po sebe si be6e udivitelno zle. Do koga 6te ocenqme kinoto po ka4estvoto na efectite, po koli4estvoto gilzi po zemqta ili po golemiknata na gyrdite koito se razmqtat po ekrana.

Pove4eto mneniq tuk sa, 4e poneje glavnata geroinq e qka, filmyt si zaslujava... MOLQ?!!??

Za6to nikoi ve4e ne govori za rejisiorski pohvati, za aktiorska igra, za scenarii, dialozi, za siujet... N mqastoto na tezi 4uvame "boina scena", "efecti", "goli madami", "qka replika" i "neveroqtna kaskada"...

Nadqvam se 4e ima i drugi hora koito se 4ustvat po sy6tiq na4in, a ako ne to togava qvno prosto sym dostaty4no izperkal, 4e da ne znam publikata pred koqto se izkazvam.

Peace.

Link to comment
Share on other sites

Pixel4e аз деля филмите на два вида

- филми за размисъл, в които има нещо по-дълбоко, нещо над което си струва да си поблъскаш главата

- филми за пуканки, чисто забавление, губи-време, зрелище, дъвка за мозъка

 

Underworld е от втория тип.

И в това няма нищо лошо. Има си време и за по-смислени филми.

Единственото лошо нещо е, че масовата публика пренебрегва първия вид филми, от което страда и програмата на кината, и истинските ценители. На комерсиални продукции и посредствени филми се приписват някакви впечатляващи ефекти или екшън-сцени, които всъщност не рядко са взаимствани от класически филми. И един киноман ще усети намигването на режисьора към класиката, своеобразен поклон, към филмите от които се е учил и вдъхновявал. Но не и масовия зрител. Това е лошото.

 

Ето защо най-много харесвам, когато един филм успешно балансира между забавлението и дълбочината на историята, между комерсиалното и изкуството. Така всеки намира по нещо за себе си. А ако възприемаш еднакво добре и двете страни - тогава просто няма как да не харесаш дадения филм.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...