Jump to content
BulForum.com

teniski


The^Undertaker

Recommended Posts

Interesuva me kude mogat da mi napravqt teniski po moi dizain /firmeni takiva samoreklama :)/, 4etoh v edna druga tema za zaelpq6ti foliota no ne mi vur6i rabota tui kato diziana e takuv 4e iam tekstove otpre dotzad rukav , a ako trugna po 5 na lepenka 6te satne basi maikata .. daite ideq nqkva >!

Link to comment
Share on other sites

Има един магазин до БАЛИ КЛУБ само тениски продават пича е точен

предполагам че ще стане работата

Link to comment
Share on other sites

Само текст ли отпечатват или ако им дам eps (векторна графика, има доста готини лога, които ми се иска да комбинирам с текст) ще ми го изкарат?

Link to comment
Share on other sites

da i men me interesuva kade ima ne samo za teks a i za cvetni kartinki i takiva neshta

 

Ами мисля че във този Copy Center правят всичко,но най-добре е да се отиде и да се пита.Носете си дискети със това което искате да си сложите и те ще ви кажат дали става или не и колко пари :)

Link to comment
Share on other sites

Ами има доста дизайн студиа дето ако не е за 1 бройка(ще ти излезе скапо за 1) могат да помогнат :)

Зависи, вече каква тениска, щампа и подобни :rolleyes:

Ако нещо те интересува по-точно - прати ПМ ще ти обясня :tongue къде може да потърсиш такова студио :pirate

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни случайно попаднах в един магазин, където правеха по поръчка тениски.Избора беше доста голям, дори ми казаха че ще получат каталог с щампи, но не знам колко ще струва това удоволствие! Не знам, или по-правилно не помня къде се намираше :D за това ще опитам горе-долу да обясня...Пловдив, главната, там кадето са многото картини, трагва се нагоре по улицата, от дясната страна има магазин на Пулсар, мисля че беше в тези улички след магазина на Пулсар, а ако има и наблизо магазин на Globe, значи сте близо! ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-лесно ще ви е сами да си направите.

Навсякъде се продават листове за щампи - Направете си нещо на Photoshop или Corel, Отпечатайте го на принтер, на щампата, минете я с ютията върху фланелката и voila

Link to comment
Share on other sites

Ъндъртейкър (баси колко много ъ-та :)) пробвай в Maze .. малко са им по-скъпи тениските, но за сметка на това са качествени. Ако ми е вярна информацията ако има тяхно лого на тениските, които поръчваш те ти слагат твоето без пари ... Все пак най-точна информация ще получиш ако отидеш да питаш в някой тяхен магазин.

Link to comment
Share on other sites

Ъндъртейкър (баси колко много ъ-та :)) пробвай в Maze .. малко са им по-скъпи тениските, но за сметка на това са качествени. Ако ми е вярна информацията ако има тяхно лого на тениските, които поръчваш те ти слагат твоето без пари ... Все пак най-точна информация ще получиш ако отидеш да питаш в някой тяхен магазин.

kude tova 4udo :)!

Link to comment
Share on other sites

За дребни неща но изрязани по контур и аз мога да измисля нещо, ама като гледам колко голямо искаш да бъде, май ще ти излезе златна фланелката :-)

Link to comment
Share on other sites

Най-лесно ще ви е сами да си направите.

Навсякъде се продават листове за щампи - Направете си нещо на Photoshop или Corel, Отпечатайте го на принтер, на щампата, минете я с ютията върху фланелката и voila

1 въпрос не сум много наясно но това като се испере няма ли да се прецака или греша?

Link to comment
Share on other sites

1 въпрос не сум много наясно но това като се испере няма ли да се прецака или греша?

Зависи от принтера, хартията и дали добре е залепено. ;) Ще ти пусна една разпечатка на Canon 7100, ще си я залепиш с РУСКА ютия и ще я переш на 40 градуса. Може и да изкара 1-2 години :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...